E. Balčiūnaitė nuotolį įveikė per 2 min. 2,98 sek. ir viršijo savo geriausią sezono rezultatą. Tarp visų 65 atrankos dalyvių Lietuvos atletė liko 48-a.

Septintą atrankos bėgimą laimėjo lenkė Joanna Jozwik, nuotolį įveikusi per 2 min. 1,58 sek. Lietuvė į priekį dar praleido Kenijos, Ispanijos, Kubos ir Prancūzijos atstoves. Eglė aplenkė Jamaikos ir Brazilijos bėgikes.

Iš viso surengti aštuoni atrankos bėgimai, iš kurių į pusfinalį pateko po dvi pirmas vietas užėmusios sportininkės bei dar aštuonios bėgikės pagal pasiektus rezultatus.

E. Balčiūnaitė Pekino olimpinėse žaidynėse pateko į pusfinalį ir galutinėje įskaitoje užėmė 22-ą vietą (2.02,59).

Asmeninis E. Balčiūnaitės rekordas – 1 min. 59,29 sek.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)