Ankstesnėse rungtynėse brazilai nusileido Lietuvai (76:82) ir įveikė Ispaniją (66:65), o kroatai laimėjo prieš ispanus (72:70), bet pralaimėjo Argentinai (82:90).

Kroatų gretose nesulaikomas buvo komandos lyderis Bojanas Bogdanovičius, kuris pelnė net 33 taškus. Snaiperis pataikė 7 dvitaškius iš 10, 3 tritaškius iš 6 ir 10 baudų iš 11. Jam neblogai talkino 15 taškų įmetęs Dario Šaričius.

Brazilus į priekį tempė veteranas Leandro Barbosa, kuris surinko 16 taškų.

Susitikimą geriau pradėjo aikštės šeimininkė Brazilija, kuri iš karto išsiveržė į priekį (7:2), o kėlinio viduryje pirmavo 12:9. Tačiau kroatai palaipsniui perėmė iniciatyvą ir ketvirčio pabaigoje persvėrė santykį (17:19).

Antrame kėlinyje Kroatijos krepšininkai sparčiai ėmė tolti (27:33, 27:36). Netrukus B. Bogdanovičiaus pastangomis komandas jau skyrė 12 taškų (27:39). Po 20 min. žaidimo Kroatija pirmavo 10 taškų skirtumu (31:41).

Trečio ketvirčio viduryje brazilų deficitas pasiekė jau 14 taškų (41:55). Bet, kaip ir mače su Lietuva, Brazilijos rinktinė palaikoma savo fanų atkuto ir iki pertraukos sumažino atsilikimą (50:59).

Lemiamame kėlinyje brazilai surengė šturmą ir kelis kartus jau lipo priešininkams ant kulnų (64:67 ir 72:75, likus 1:44 min.). Tada labai svarbius taškus atkovojęs kamuolį po varžovų krepšiu pelnė D. Šaričius (72:77), o pražanga sustabdytas Marcusas Vinicius Marquinhosas įmetė tik vieną baudą (73:77). Nors prie baudų metimo linijos vienintelį kartą šiame mače (10/11) suklydo ir kroatų lyderis B. Bogdanovičius (73:78), brazilams išsigelbėti tritaškiais nepavyko. Kroatija iškovojo pelnytą pergalę 76:80.

Rezultatas:

Brazilija (1/2) – Kroatija (2/1) – 76:80 (17:19, 14:22, 19:18, 26:21).

Brazilija: Leandro Barbosa 16 (5/10 dvitaškiai, 2/8 tritaškiai), Marcusas Vinicius Marquinhosas 12 (1/1 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 1/2 baudos), Guilherme Giovannoni (1/1 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 3/3 baudos) ir Augusto Lima (6 atk. kam., 5/8 dvitaškiai, 1/1 baudos) po 11, Marcelinho Huertas 10 (9 rez. perdav., 13 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 2/2 baudos), Alexas Garcia 6, Vitoras Benite ir Nene Hilario po 5 taškus.

Kroatija: Bojanas Bogdanovičius 33 (7/10 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 10/11 baudos), Dario Šaričius 15, Roko Ukičius 7, Krunoslavas Simonas, Mario Hezonja ir Miro Bilanas po 6, Darko Planiničius 5, Luka Babičius 2 taškai.

B grupės turnyro lentelė:

B grupėje naktį iš ketvirtadienio į penktadienį dar žais Nigerija ir Ispanija (1 val.) bei Lietuva ir Argentina (4.30 val.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (65)