Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 3 min. 30 sek. žalgiriečiai pirmavo rekordiniu devynių taškų skirtumu (65:56), tačiau likusią atkarpą pralaimėjo net 1:12 ir išleido pergalę iš savo rankų. Pratęsimą paskutinę sekundę galėjęs išplėšti Jameso Andersono metimas iš vidutinio nuotolio tikslo nepasiekė.

Pirmo ratą mačą 80:71 taip pat laimėjo ispanai, tačiau šį kartą į Kauną jie atvyko be susižeidusio vieno savo lyderių Rudy Fernandezo. Madridiečiai praėjusiame ture nelauktai 73:75 nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ ekipai, todėl prieš „Žalgirį“ žaidė kaip reikiant užsivedę.

Dar ypatingesnis vakaras buvo Jonui Mačiuliui, kovojusiam prieš komandą, kurioje praleido penkis sezonus. Jis pelnė 9 taškus – visus per pirmą kėlinį.

Kauno arenoje intriguojantį mūšį stebėjo net 14,7 tūkstančio žiūrovų.

Rungtynės:

Kauno „Žalgiris“ – Madrido „Real“ 66:68 (14:24, 24:14, 19:15, 9:15).

„Žalgiris“: Jamesas Andersonas 21 (6/12 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 0/1 bauda, 9 atk. kam.), Paulius Jankūnas 17 (2/3 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 4/5 baudos, 8 atk. kam.), Artūras Milaknis (2/4 tritaškiai) ir Edgaras Ulanovas po 6, Darius Songaila (15 min., 4 klaidos), Robertas Javtokas ir Vytenis Lipkevičius po 4, Lukas Lekavičus ir Vaidas Kariniauskas po 2 taškus. Artūras Gudaitis (11 min.) taškų nepelnė. Tomas Dimša ir Siimas-Sanderis Vene nežaidė.

„Real“: Sergio Rodriguezas 14 (7 rez. perd.), Sergio Llullas ir Andresas Nocioni po 11, Jonas Mačiulis 9 (28 min., 2/2 dvitaškiai, 1/3 tritaškis, 2/2 baudos, 3 atk. kam., 3 rez. perd.), Gustavo Ayonas 7, Jaycee Carrollas, Ioannis Bourousis (9 atk. kam.), Felipe Reyesas, Salahas Mejri (2/8 baudos) po 4 taškus.

Rungtynių eiga:

Kitą penktadienį, lapkričio 28 d., žalgiriečiai žais Žemutiniame Naugarde su vietos „Nižnij Novgorod“, kurį pirmame rate savo arenoje sutriuškino net 97:63.

„Nižnij Novgorod“ penktadienį išvykoje 89:82 (30:25, 23:21, 10:19, 26:17) pranoko Sasario „Dinamo“.

Šeimininkams 17 taškų surinko Rakimas Sandersas, po 13 – Edgaras Sosa ir Jeffas Brooksas.

Svečiams net 29 taškus pelnė Tayloras Rochestie (5/9 tritaškiai), 15 – Tarence'as Kinsey, 13 – Trey'us Thompkinsas (15 atk. kam.).