Kaune vykusiose rungtynėse MRU krepšininkai dažniau buvo priekyje, o antrajame kėlinyje buvo susikrovę ir dviženklę persvarą – 38:27.

Po trijų kėlinių MRU dar pirmavo 3 taškais – 68:65, tačiau paskutiniajame kėlinyje VDU, vedama žalgiriečių Edgaro Ulanovo, Luko Lekavičiaus, Tomo Dimšos, Simo Sanderio Vene ir Donato Tarolio, laimėjo dešimties minučių atkarpą 29:19 ir išplėšė pergalę.

VDU: Edgaras Ulanovas 25 (7/8 dvit., 3/5 trit., 8 atk. kam.), Lukas Lekavičius 23, Tomas Dimša 17, Simas Sanderis Vene 11, Donatas Tarolis 10;

MRU: Paulius Dambrauskas 20, Julius Kazakauskas 17 (13 atk. kam.), Dovis Bičkauskis 15, Alvydas Žarskus 12, Antanas Udras (11 atk. kam.) ir Dominykas Domarkas - po 9.

LSU neturėjo vargo su ŠU

Kitame pusfinalio mače Lietuvos sporto universiteto (LSU) krepšininkai savoje aikštėje rezultatu 97:73 (30:19, 27:19, 22:20, 18:15) palaužė Šiaulių universiteto (ŠU) atstovus.

Edo Nickaus auklėtiniai pirmavo nuo pat susitikimo pradžios, o dviženklę taškų persvarą susikrovė jau po pirmojo kėlinio (30:19) bei svečiams atkurti rungtynių intrigos nebeleido.

LSU: Modestas Žaunieriūnas 19, Taurantas Tamošiūnas 16, Simas Raupys 13, Justas Nausėda 12, Šarūnas Beniušis 10;

LSKL didysis finalas pirmadienį bus žaidžiamas Kauno sporto halėje. 19 val. susitiks dvi Kauno ekipos - LSU ir VDU. Prieš šias rungtynes nuo 17 val. dėl bronzos medalių kausis MRU ir ŠU ekipos.

LSKL didžioji krepšinio šventė pirmadienį Kauno sporto halėje prasidės nuo vidurdienio ir tęsis iki vėlyvo vakaro. 13 val. vyks LSKL II vaikinų grupės finalas tarp Vilniaus kolegijos (VK) ir Vytauto Didžiojo universiteto (VDU-2) antrosios ekipos, 15 val. dėl aukso medalių susigrums LSKL merginos – LSU ir MRU krepšininkės.

Klaipėdos merginoms – LSKL bronzos medaliai

LSKL merginų čempionato bronzos medalius antrus metus iš eilės iškovojo Klaipėdos universiteto (KU) studentės. Daivos Drungilienės auklėtinės sekmadienį Klaipėdoje vykusiame mažajame finale po permainingos kovos rezultatu 73:68 (21:14, 15:18, 14:19, 23:17) nugalėjo Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) studentes.

Klaipėdietės, į priekį vedamos LMKL bronzinių prizininkių „Fortūnos“ merginų, nuo dvikovos pradžios pirmavo 3-7 taškais, tačiau trečiojo kėlinio pabaigoje VDU sužaidė sėkmingą atkarpą ir persvėrė rezultatą savo naudai – 51:48.

Tada į šturmą kilo pajūrio atstovės. Rezultatu 13:2 laimėta rungtynių atkarpa leido Klaipėdos ekipos gerbėjams vėl ramiau atsikvėpti.

Mažajame finale rungtyniavo tik šešios klaipėdietės ir visos jos – „Fortūnos“ žaidėjos.

Klaipėdos universiteto krepšininkės

KU: Justina Matuzonytė 29 (16 atk. kam.), Monika Grigalauskytė 15, Kristė Druskytė 14 (14 atk. kam.), Erika Kregždutė 6, Simona Dobrovolskytė 5, Milana Matiaš 4;

VDU: Dovilė Saurazaitė , Ieva Stankevičiūtė 17, Gintarė Jasiunskaitė 14, Gabija Morkūnaitė 10.

Mažojo finalo ir viso LSKL sezono metu itin gerai rungtyniavo KU krepšininkė K. Druskytė. Jai LSKL prezidentas R. Cibauskas įteikė geriausios mažojo finalo žaidėjos prizą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)