Susitikimą sėkmingiau pradėjo vilniečiai (4:0), tačiau svečiai į tai atsakė spurtu 8:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai (4:8). Tritaškį pataikė Martynas Gevevičius, tačiau greitos atakos metu dviem taškais į tai atsakė Rashaunas Broadusas bei du taškus pridėjo Saulius Kulvietis (8:15). Po pirmojo ketvirčio „Juventus“ pirmavo 14:19.

Mindaugas Lukauskis ir Valdas Dabkus antro kėlinio pradžioje apsikeitė taikliais tritaškiais metimais (17:22). Po Artūro Valeikos dėjimo ir dar dviejų taškų „Lietuvos rytas“ persvėre rezultatą savo naudai (23:22). Antanas Kavaliauskas sudrebino krepšį dėjimu bei pridėjo dvitaškį su pražanga (33:28). Ketvirtį Martynas Gecevičius baigė pelnydamas keturis taškus iš eilės ir po dviejų kėlinių vilniečiai pirmavo 37:34.

Po didžiosios pertraukos vilniečiai per šešias trečio kėlinio minutes leido svečiams pelnyti tik tris taškus ir nutolo (48:37). Darius Pakamanis pataikė sudėtingą dvitaškį (50:41), tačiau į tai dviem tolimais metimais atsakė Adas Juškevičius ir po trijų kėlinių „Lietuvos rytas“ pirmavo 58:41.

Po Michealo Moserio tritaškio vilniečiai savo persvarą padidino iki 18 taškų (62:44). Svečiai trumpam buvo sumažinę deficitą, bet iš toli dukart pataikė M. Gecevičius ir rungtynių baigtis tapo aiški (70:50). „Lietuvos rytas“ iškovojo pergalę rezultatu 76:61.

Šiame susitikime vilniečių gretose debiutavo Žygimantas Janavičius. Gynėjas per 15 aikštelėje praleistų minučių pelnė 5 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Lietuvos rytas“: Martynas Gecevičius 18, Antanas Kavaliauskas 13 (8 at. kam., 3 rez. perd.), Mindaugas Lukauskis 10 taškų.

„Juventus“: Saulius Kulvietis 14 (6 at. kam.), Rashaunas Broadusas 12, Simas Buterlevičius 10 taškų (9 at. kam.).