Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 9 minutes šeimininkai dar turėjo trijų taškų deficitą (71:74), tačiau tada Jimmy Butleris pelnė 10 taškų iš eilės, tritaškį dar pridėjo Tony Snellas, „Bulls“ laimėjo atkarpą 13:0 ir susikrovė lemiamą persvarą – 84:74.

J. Butleris iš viso surinko 31 tašką ir pagerino asmeninį karjeros rezultatyvumo atkrintamosiose rekordą.

Primename, kad pirmą susitikimą Čikagoje 103:91 taip pat laimėjo šeimininkai.

„Bulls“: Jimmy Butleris 31 (7/10 dvitaškiai, 3/9 tritaškiai, 8/14 baudos, 9 atk. kam.), Derrickas Rose'as 15 (9 rez. perd.), Mike'as Dunleavy 12, Pau Gasolis 11 taškų (16 atk. kam.).

„Bucks“: Khrisas Middletonas 22, Michaelas Carteris-Williamsas 12, O. J. Mayo, Ersanas Ilyasova, Jerrydas Baylessas ir Johnas Hensonas po 8 taškus.

Šios poros nugalėtojai kitame etape žais arba su Klivlando „Cavaliers“, arba su Bostono „Celtics“ (kol kas serijoje – 1:0).

Antrą pergalę į savo sąskaitą įsirašė ir absoliutūs NBA reguliariojo sezono nugalėtojai „Golden State Warriors“, kuri savo arenoje po atkaklios kovos 97:87 (17:28, 38:24, 16:19, 26:16) palaužė Naujojo Orleano „Pelicans“ pasipriešinimą ir serijoje taip pat pirmauja jau 2:0.

Mačą sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie kurį laiką buvo priekyje dviženkliu skirtumu – 28:15, tačiau „Warriors“ dar iki didžiosios pertraukos sugebėjo panaikinti turėtą deficitą ir netgi persverti rezultatą savo naudai (55:52).

Po trijų kėlinių švieslentėje karaliavo visiška lygybė – 71:71, bet lemiamame ketvirtyje prabilo Klay'us Thompsonas, vien per jį iš viso pelnęs 14 taškų ir padėjęs saviškiams reikiamu metu atitrūkti. Įdomu, kad per paskutinį kėlinį šeimininkams neprireikė nė vieno Stepheno Curry taško.

Pirmą dvikovą Oklande 106:99 taip pat laimėjo „Kariai“.

Šios poros nugalėtojai Vakarų konferencijos pusfinalyje susikaus arba su Memfio „Grizzlies“, arba su Portlando „Trail Blazers“ (kol kas serijoje – 1:0).

„Warriors“: Klay'us Thompsonas 26, Stephenas Curry 22, Draymondas Greenas 14 (12 atk. kam.), Leandro Barbosa 12 taškų.

„Pelicans“: Anthony Davisas 26 (10 atk. kam.), Ericas Gordonas 23, Tyreke Evansas 16 (10 atk. kam., 7 rez. perd.), Norrisas Cole'as 11 taškų.