Trečią vietą užėmė svečiai iš Latvijos, ketvirti liko Ukrainos atstovai, o rungtynėse dėl penktos vietos Danijos krepšininkai palaužė Lenkijos atstovus.

Pirmą varžybų dieną komandos buvo paskirstytos į dvi grupes po tris ekipas. A pogrupyje žaidė Vilniaus krepšinio lygos, Lenkijos pajūrio krepšinio lygos ir Kijevo krepšinio lygos atstovai. B grupėje susitiko Kauno krepšinio lygos, Rygos krepšinio lygos ir Kopenhagos krepšinio lygos rinktinės.

Sėkmingiausiai pirmą varžybų dieną pasirodė vilniečiai ir kauniečiai, kurie savo grupėse iškovojo abi pergales ir užėmė pirmas vietas ir įgavo galimybę varžytis dėl didžiosios mero taurės.

Po vieną pergalę iškovoję latviai ir ukrainiečiai susitiko dėl mažosios taurės, o be pergalių likusiems danams ir lenkams beliko varžytis dėl paguodos taurės. Danijos komanda po atkaklios kovos palaužė Lenkijos pajūrio atstovus, o Latvijos rinktinė neturėjo vargo su Ukrainos ekipa.

Turnyro puošmena tapo dviejų Lietuvos atstovių dvikova. Savo žiūrovų palaikomi vilniečiai įrodė pranašumą prieš svečius iš Kauno bei tapo taurės varžybų čempionais. Komandas apdovanojo Vilniaus miesto vicemeras, buvęs krepšininkas Linas Kvedaravičius. Naudingiausiu turnyro krepšininku išrinktas Vilniaus krepšinio lygos atstovas - Deimantas Pavlovskis.

Visi rezultatai

Grupės varžybos:

Vilniaus krepšinio lyga - Lenkijos pajūrio krepšinio lyga - 123:54 (25-6, 28-13, 32-17, 38-18);
Kauno krepšinio lyga - Kopenhagos krepšinio lyga - 104:94 (21-32, 19-10, 21-23, 28-24, 15-5);
Kauno krepšinio lyga - Rygos krepšinio lyga - 88:74 (12-28, 27-22, 23-13, 26-11);
Vilniaus krepšinio lyga - Kijevo krepšinio lyga - 100:54 (20:8, 33:20, 16:16, 31:10);
Rygos krepšinio lyga - Kopenhagos krepšinio lyga - 86:76 (17:18, 20:24, 22:13, 27:21);
Lenkijos pajūrio krepšinio lyga - Kijevo krepšinio lyga - 57:62 (17:18, 6:17, 15:7, 19:20).

Paguodos finalas:

Kopenhagos krepšinio lyga - Lenkijos pajūrio krepšinio lyga - 92:83 (27:19, 24:30, 19:22, 22:12).

Mažasis finalas:

Rygos krepšinio lyga - Kijevo krepšinio lyga - 87:62 (11:11, 27:21, 26:9, 23:21).

Didysis finalas:

Vilniaus krepšinio lyga - Kauno krepšinio lyga - 87:82 (31-20, 23-19, 15-22, 18-21).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)