19 pergalių savo sąskaitoje turinti Pasvalio komanda LKL čempionate patyrė 15-ą nesėkmę.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidęs Antanas Kavaliauskas pelnė 15 taškų, atkovojo 9 kamuolius. Pasvalio komandoje išsiskyręs Gytis Sirutavičius surinko 26 taškus.

Rungtynes taikliu tritaškiu pradėjo Gytis Sirutavičius, netrukus tolimą metimą pataikė ir Laimonas Kisielius, o „Pieno žvaigždės“ įgijo 6 taškų pranašumą (8:2). Šeimininkai pirmavo ir kėliniui įpusėjus (10:6), o vėliau Pasvalio krepšininkai savo persvarą padidino iki 8 taškų (19:11). Likusios minutės sėkmingiau susiklostė vilniečiams, kurie po pirmųjų 10 žaidimo minučių paliko pasvaliečiams tik 2 taškų persvarą – 26:24.

Antrąjį ketvirtį dvitaškiu iš po krepšio pradėjo L. Kisielius, tačiau Simas Jasaitis atsilygino tritaškiu (28:27). Visgi, tritaškį pataikė ir G. Sirutavičius, po kurio pasvaliečiai vėl susigrąžino 4 taškų pranašumą (31:27). Iki ilgosios pertraukos likus 5 min. pirmą kartą šiose rungtynėse į priekį išsiveržė „Lietuvos rytas“ (32:34). Per likusį laiką vilniečiams pavyko išsaugoti nedidelį pranašumą – 38:41.

Trečią kėlinį pataikydamas iš trijų taškų zonos pradėjo Gediminas Orelikas, netrukus du taškus pelnė Žygimantas Janavičius ir sostinės klubo krepšininkai ėmė tolti (38:46). Martyno Gecevičiaus ir A. Kavaliausko pastangomis skirtumas tarp komandų tapo dviženklis (50:40). Po 30 žaidimo minučių „Lietuvos rytas“ turėjo 11 taškų persvarą – 70:59.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo nerezultatyviai ir per 3 minutes buvo pelnyti tik 4 taškai: po kartą pasižymėjo Mindaugas Lukauskis bei Kšištofas Lavrinovičius, o „Lietuvos ryto“ pranašumas išaugo iki 15 taškų (74:59).

Pirmuosius taškus šiame kėlinyje pasvaliečiams pelnė Michaelis Dixonas, bet iki rungtynių pabaigos likus žaisti 5 minutes, sostinės ekipa vis dar kontroliavo situaciją (74:65). Vis tik, G. Sirutavičius netrukus sumetė visus tris baudos metimus, tritaškį smeigė M. Dixonas ir „Pieno žvaigždės“ sugrąžino intrigą (68:74). Likus žaisti 3 min. G. Sirutavičius užsidirbo nesportinę pražangą, tačiau vilniečiai tuo pasinaudoti nesugebėjo (76:70). Po M. Gecevičiaus baudų metimų skirtumas tarp komandų vėl išaugo iki 10 taškų (80:70) ir aikštelės šeimininkams išsigelbėti liko kiek daugiau nei minutė. To padaryti nepavyko ir aidinti finalinė rungtynių sirena skelbė Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkų pergalę – 87:81.

„Pieno žvaigždės“: Gytis Sirutavičius 26, Michaelas Dixonas 17, Laimonas Kisielius 13;

„Lietuvos rytas“: Antanas Kavaliauskas 15, Adas Juškevičius ir Mindaugas Lukauskis - po 12, Kšištofas Lavrinovičius 11, Martynas Gecevičius 10.

„Šiauliai“ pratęsė „Prienų“ pralaimėjimų seriją

LKL čempionte lengvą pergalę iškovojo „Šiauliai“ (16 pergalių - 17 pralaimėjimų). Gedimino Petrausko auklėtiniai išvykoje rezultatu 87:50 (25:14, 15:12, 22:12, 25:12) nugalėjo „Prienų“ (6-30) ekipą.

Rungtynes ekipos pradėjo apsikeisdamos dvitaškiais, tačiau Gintaro Leonavičiaus vedini „Šiauliai“ ilgainiui įgijo pranašumą (4:10). Penki iš eilės „Prienų“ taškai šiauliečių nesustabdė. Tolimais metimais „Šiauliai“ susigrąžino persvarą, o Roko Giedraičio dėjimu ją dar labiau padidino (12:20). Po Ryano Olanderio metimo „Šiaulių“ persvara jau buvo dviženklė - 14:25.

Antrajame kėlinyje „Prienų“ problemos nesibaigė. Ir toliau priešnuodžių varžovų puolimui neradę prieniškiai leido jiems įgyti 17 taškų persvarą (18:35). Dominykas Milka ir Martynas Linkevičius pelnė 6 taškus be atsako ir sumažino varžovų persvarą (24:35), bet juos sustabdė dvitaškį su pražanga pelnęs Vytautas Šulskis (24:38). Per paskutinę kėlinio minutę komandos pataikė po dvitaškį ir prieš ilgąją pertrauką „Šiauliai“ pirmavo 26:40.

Pražangų kupinoje trečio kėlinio pradžioje ir toliau dominavo „Šiauliai“. Svečiai per tris kėlinio minutes padidino savo persvarą iki 23 taškų (28:41). M. Linkevičiui pataikius iš vidutinio nuotolio R. Giedraitis pelnė 6 taškus, į kuriuos „Prienai“ atsakė tik vienu taikliu baudos metimu (31:57). Po trečio mačo ketvirčio - solidi svečių persvarą (38:62).

Paskutinio ketvirčio metu komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, bet dažniau iš trijų taškų zonos atakavę šiauliečiai pamažu dar labiau didino savo persvarą (46:77). Aštuonis taškus iš eilės pelnė Jeffrey Allenas ir Karolis Babkauskas (48:85). Per likusį laiką „Prienai“ spurto surengti nesugebėjo, o galutinis rungtynių rezultatas – 50:87.

„Šiauliai“: Ryanas Olanderis 16, Rokas Giedraitis 15, Gintaras Leonavičius 12, Vytautas Šulskis 11, Modestas Kumpys 8;

„Prienai“: Martynas Linkevičius 17 (11 atk. kam.), Dominykas Milka 16.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):