VDU - LSU - 85:97 (20:25, 18:24, 21:28, 26:20).

VDU: Adomas Drungilas 26, Tomas Dimša 21, Donatas Tarolis 13, Justas Tamulis ir Simonas Kymantas po 6, Ignas Daukšys 4, Lukas Grabauskas, Aurimas Urbonas ir Marijus Užupis po 2 taškus.

LSU: Modestas Žaunieriūnas 27, Tomas Miškinis 16, Simas Raupys 15, Jaunius Davniukas ir Justas Nausėda po 14, Šarūnas Beniušis 8, Paulius Malašauskas ir Pijus Mykolaitis po 5 taškus.

Pirmą kėlinį dar vyko apylygė kova, tačiau iki didžiosios pertraukos LSU susikrovė dviženklę persvarą – 49:38. Po trečio kėlinio komandas jau skyrė 18 taškų – 77:59, o ketvirtame kėlinyje LSU buvo perkopę ir 20 taškų ribą (89:68) ir be didesnės įtampos baigė rungtynes.

LSU komandą į pergalę vedė Modestas Žaunieriūnas, pelnęs 27 taškus, Tomas Miškinis įmetė 16 taškų, Simas Raupys – 15, Justas Nausėda – 14 (10 rez. perdav.).

VDU gretose išsiskyrė Adomas Drungilas, surinkęs 26 taškus, Tomas Dimša pelnė 21 (11 rez. perdav.), Donatas Tarolis – 13 taškų.

LSU laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – 36:31 ir rečiau klydo – 16 ir 23 klaidos.

„Vaikinai labai atsakingai dirbo, laikėsi disciplinos, buvo itin kovingi ir tai lėmė mūsų pergalę. Džiugu. Visada malonu įveikti galingą VDU komandą“, – po rungtynių neslėpė džiaugsmo LSU treneris Edas Nickus.

Pasak VDU stratego Arūno Juknevičiaus, jo komanda šįkart paliko neigiamą įspūdį.

„Žaidėme blogai. Juk varžovai rungtyniauja taip, kaip jiems leidi, o mes šįkart leidome LSU komandai įsibėgėti ir diktuoti žaidimo sąlygas. Darėme daug vaikiškų klaidų: perdavėme kamuolius ne komandos draugams, o į užribį ir panašiai. Tokių klaidų daryti negalime“, – pabrėžė VDU treneris.

Nepaisant šio pralaimėjimo VDU išliko pirmoje LSKL turnyro lentelės vietoje. Tiek VDU, tiek LSU, tiek MRU yra iškovoję po 9 pergales ir patyrė po 2 pralaimėjimus, tačiau dėl geresnio tarpusavio rungtynių taškų santykio VDU liko pirma, MRU žengia antra, o LSU – trečia.

MRU ekipa 2014 metų lapkričio 10 dieną namuose LSU komandą įveikė 13 taškų skirtumu – 92:79, o VDU 2014 metų lapkričio 24 dieną Vilniuje MRU krepšininkus nugalėjo net 16 taškų skirtumu – 90:74.