Mačas Kaune prasidėjo rezultatyviai: tritaškius šeimininkų gretose realizavo Paulius Valinskas ir Vidas Ginevičius, tačiau aštuoni Pauliaus Abramavičiaus taškai atitrūkti dubleriams neleido – 8:8. Ketvirčio pabaigoje penkis taškus surinko Kristupas Žemaitis bei po pirmųjų dešimties minučių priekyje buvo žalgiriečiai – 22:16.

Antrojo kėlinio pradžioje kauniečiams taškus rinko V. Ginevičius – 29:24. Pastarasis užsidirbo techninę pražangą už ginčus su teisėjais ir po spurto 0:15 marijampoliečiai pavojingai nutolo (29:39). Tuomet sekė Tomo Masiulio auklėtinių atsakas: iš krašto tritaškį smeigė Arnoldas Kulboka, šešis taškus surinko V. Ginevičius, o kėlinį vainikavo įspūdingas Regimanto Minioto dėjimas po juvelyrinio V. Ginevičiaus perdavimo – 40:39.

Pradėtą spurtą antrajame kėlinyje žalgiriečiai pratęsė iki 17:0 ir trečiojo ketvirčio pradžioje pirmavo 46:39. Visgi netrukus svečiai suaktyvino veiksmus gynyboje ir lygino rezultatą (46:46). Apčiuopiamą pranašumą „Žalgiris-2“ komandai grąžino V. Ginevičiaus tolimas metimas ir penki R. Minioto taškai – 55:46. Varžovų negelbėjo ir Giedriaus Žibėno minutės pertraukėlė, po kurios dubleriai tęsė spurtą iki 15:0 bei susikrovė rekordinį pranašumą – 61:46. Tiesa, suvalkiečiai nesnaudė bei prieš ketvirtąjį kėlinį sumažino atsilikimą – 63:52.

Lemiamame rungtynių ketvirtyje „Žalgiris-2“ komanda, sėkmingai žaidžiant P. Valinskui, tvirtai laikėsi įgytos persvaros – 77:67. „Sūduva-Mantinga“ vis bandė artėti, bet svarbiu metu dukart dvitaškius su pražanga įmetė R.Miniotas ir pirmąją finalo dvikovą užtikrintai laimėjo kauniečiai – 85:76.

„Žalgiris-2“: V. Ginevičius 25 (6/8 tritaškiai), R. Miniotas 23, P. Valinskas 12, K. Žemaitis 8, M. Sajus 6 (2 per. kam., 2 blk.), M. Varnas 4, A. Kulboka 3, N. Barauskas ir L. Birutis po 2 taškus.

„Sūduva-Mantinga“: P. Abramavičius 29 (4/5 tritaškiai, 11 atk. kam.), P. Petrilevičius 15, T. Kliučinykas 12, R. Čepanonis 6, P.Kleiza 5 (5 rez. perd.), M.Shustau 4 (2 per. kam.), M.Ragauskas 3, A.Kvedaravičius 2 (6 atk. kam.), M.Valukonis 0, V.Mitalauskas 0.