M. Pocius per 20 žaidimo minučių surinko 12 taškų (2/3 dvit., 1/4 trit., 5/6 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus sulydo ir tiek pat kartų prasižengė.

Už lietuvį „Galatasaray“ gretose rezultatyviau rungtyniavo tik Zoranas Ercegas pelnęs 17 taškų.

Svečius į pergalę vedė Robertas Dixonas pasižymėjęs 22 taškais, Erkanas Veyseloglu ir Darrylas Strawberry pridėjo po 10 taškų.

***

Lengvą pergalę Graikijos krepšinio lygos pirmenybėse iškovojo Atėnų AEK (14/9) komanda su Tomu Delininkaičiu, kuri savo aikštėje 96:73 (24:28, 26:16, 25:12, 21:17) sutiuškino Trikalos „BC Rasies“ (8/15) krepšininkus.

T. Delininkaitis per 21 žaidimo minutę į varžovų krepšį įmetė 13 taškų (4/6 trit., 1/2 baudos), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei po 2 sykius išprovokavo varžovo pražangą ir pats pažeidė taisykles.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 21 tašką surinkęs Malikas Hairstonas, 16 pridėjo Dušanas Šakota.

Pralaimėjusiems Slavenas Cupkovičius pelnė 17 taškų.

***

Dvidešimtą pergalę Italijos krepšinio lygos pirmenybėse iškovojo Deivido Dulkio atstovaujama Venecijos „Umana Reyer“ (20/7) komanda. Ji savo aikštėje 90:80 (32:20, 21:22, 19:18, 18:20) nugalėjo Trento „Dolomiti Energia“ (16/11) krepšininkus.

D. Dulkys per 13 žaidimo minučių įmetė 5 taškus (1/1 dvit., 1/2 trit.) ir atkovojo kamuolį.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Phillas Gossas ir Jeffas Viggiano, kurie surinko po 21 tašką.

Pralaimėjusių gretose sunkiai sulaikomas buvo Tony Mitchellas, kurio sąskaitoje 29 taškai.

***

Andriaus Mažučio tolimas metimas paskutinę rungtynių sekundę išplėšė pergalę jo komandai antrosiose Latvijos pirmenybių ketvirtfinalio rungtynėse.

Šeštadienį dviejų lietuvių atstovaujamas Liepojos „Liepaja/Triobet“ svečiuose 67:64 (15:18, 17:15, 14:17, 21:14) palaužė Rygos „Barons/LDz“ krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2:0.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete ir įnešė labai svarų indėlį į pergalę.

A. Mažutis per 28 minutes pelnė 14 taškų (4/5 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 6 bei perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, sykį pažeidė taisykles ir surinko 21 naudingumo balą.

E. Želionio sąskaitoje – 11 taškų (2/3 dvit., 1/1 trit., 4/4 baudų), 10 atkovotų bei 1 perimtas kamuolys, rezultatyvus perdavimas, blokuotas metimas, 3 išprovokuotos ir 3 gautos pražangos, viena klaida ir 22 naudingumo balai.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 16 taškų surinkęs ir 6 atšokusius kamuolius sugriebęs Lauris Blausas.

Aikštės šeimininkams po 18 taškų pelnė Dmitrijus Glebovas (9 atk. kam., 10 išpr. praž.) ir Mateo Kedzo (7 atk. kam.), 10 – Kasparas Kambala (3/10 dvit., 5 atk. kam.).

***

Ernesto Ežerskio atstovaujama Raplos TYCO komanda nesunkiai pateko į Estijos pirmenybių pusfinalį.

Šeštadienį Raplos klubas svečiuose 88:69 (32:8, 18:19, 18:18, 20:24) sutriuškino Valgos „Maks&Moorits“ ekipą ir seriją laimėjo 3:1.

Nugalėtojams Janaras Soo pelnė 19, Martinas Paasoja – 15, Domagojus Bubalo (8 atk. kam.) – 12 taškų.

E. Ežerskis rungtynes pradėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio, per 25 minutes įmetė 6 taškus (3/3 dvit.), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir triskart prasižengė.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė atitinkamai 18 ir 17 taškų surinkę Jurijus Aleksejevas (14 atk. kam.) ir Reinis Strupovicas.

***

Mindaugo Kupšo atstovaujamas Talino „Kalev/Cramo“ klubas antrosiose ketvirtfinalio rungtynėse susidūrė su netikėtais sunkumais, tačiau sugebėjo laimėti ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2:0.

Šeštadienį šalies čempionai svečiuose tik po pratęsimo 92:80 (19:25, 18:19, 21:14, 18:18, 16:4) palaužė Talino TTU/KK krepšininkus.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M. Kupšas per 8 minutes prametė visus 4 dvitaškius, tačiau spėjo sugriebti 6 kamuolius, išprovokavo pražangą, po sykį suklydo ir pažeidė taisykles.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 26 taškus surinkęs Rainas Veidemanas. Šį sezoną Klaipėdos „Neptūne“ pradėjusio Keitho Bensono sąskaitoje – 23 taškai (9/13 dvit.) ir net 17 atkovotų kamuolių.

Pralaimėjusiems Kristjanas Makke (3/4 trit., 6 atk. kam.) pelnė 26, Joonas Jarvelainenas (8 atk. kam.) – 25, Kiuras Akenpargas (8 atk. kam.) – 15 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.