18 taškų į aikštės šeimininkų krepšį įmetė Tanelis Sokkas, 14 – A. Pečiukevičius, 11 – J. Taltsas.

37 su puse minutės (37:31) aikštelėje praleidęs A. Pečiukevičius prametė visus 3 dvitaškius, paraikė 3 tritaškius iš 6 bei realizavo 5 baudų metimus iš 6. Be to jis atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, trissyk suklydo ir du kartus prasižengė.

3 minutes ir 45 sekundes aikštėje praleidęs K. Petrukonis taškų nepelnė ir kartą prasižengė.

Liepojos ekipoje išsiskyrė Marekas Jurevičus (24 tšk.), Lauris Blausas (14 tšk.), D. Johnsonas (11 tšk.) ir E. Želionis (10 taškų).

Per 29 minutes (29:11) puolėjas iš Lietuvos pataikė 2 dvitaškius iš 5, realizavo 6 baudų metimus iš 7, atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, dusyk suklydo ir prasižengė 4 taškus.

36 su puse minutės (36:32) aikštėje praleidusio A. Mažučio sąskaitoje – 3 taškai (1/2 tritaškis, 0/2 dvitaškiai, 0/2 baudos), 2 sugriebti ir 1 perimtas kamuolys, 3 rezultatyvūs perdavimai, blokuotas varžovo metimas, 2 klaidos ir 3 pražangos.

Pirmąjį ketvirtfinalio susitikimą Estijoje „TU-Rock“ ekipa laimėjo 59:49.

„TU-Rock“ krepšininkų varžovai pusfinalyje paaiškės trečiadienį Suomijoje, kur atsakomosiose ketvirtfinalio rungtynėse vietos Tamperės „Pyrinto“ komanda bandys atsirevanšuoti Ventspilio „Ventspils“ (Latvija) klubui už išvykoje patirtą nesėkmę šešių taškų skirtumu – 64:70.