Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Edgaras Želionis pelnė 16 taškų, po krepšiais atkovojo 5 kamuolius, blokavo varžovo metimą, kartą suklydo ir dusyk prasižengė. Per 23 žaidimo minutes (22:52) jis prametė tritaškį, pataikė 7 dvitaškius iš 9 bei realizavo abu baudų metimus.

Taip pat starto penkete rungtyniavės Andrius Mažutis įmetė 6 taškus (tritaškiai 1/3, dvitaškiai 0/1, baudos 3/6), perėmė kamuolį ir 4 kartus prasižengė (21 min. 53 sek.).

Denisas Krestininas pasižymėjo dvigubu dubliu - į nugalėtojų krepšį įmetė 11 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. Be to, jis atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį, blokavo varžovo metimą, dukart suklydo bei keturissyk prasižengė. Per nepilnas 33 žaidimo minutes (32:47) lietuvis pataikė visus 4 dvitaškius ir realizavo 3 baudų metimus iš 6.

Po 15 taškų prie pergalės prisidėjo Marekas Jurevičius ir Lauris Blausas, 10 - Janis Antropas.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Davis Gekas ir Rihardas Lomažis (po 19 tšk.) ir Kristapas Plavniekas (14 tšk.).

Dešimties komandų turnyre pirmauja Ventspilio „BK Ventspils“ (13/3) klubas, lenkiantis Rygos VEF (8/2) krepšininkus. „BK Jėkabpils“ (16/13, Dovydas Redikas) komanda užima penktą vietą, o „BK Valmiera“ (12/17, Vytenis Čižauskas) - aštunta.