Trečiajame rungtynių kėlinuke Vilniaus krepšininkai buvo įgiję 12 taškų persvarą, tačiau jos neišsaugojo. Ketvirto kėlinio pradžioje tris tritaškius iš eilės pataikė ir žalgiriečius į priekį išvedė Artūras Milaknis.

Per paskutines 10 žaidimo minučių žalgiriečiai pataikė 6 tritaškius metimus. Nedaug atsiliko ir vilniečiai, iš toli taikliai atakavę penkis kartus.

„Žalgiris“ iškovojo šeštą pergalę, o „Lietuvos rytas“ patyrė pirmą pralaimėjimą.

Rezultatas:

Vilniaus „Lietuvos rytas“ - Kauno „Žalgiris“ - 82:84 (14:14, 21:17, 20:23, 27:30)

„Lietuvos rytas“: Antanas Kavaliauskas 23 taškai, Gediminas Orelikas 18, Adas Juškevičius 15, Artūras Valeika 10, Travisas Leslie ir Martynas Gecevičius - po 6, Mindaugas Lukauskis 4;

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 17, Artūras Milaknis 12, Lukas Lekavičius ir Edgaras Ulanovas - po 10, Jamesas Andersonas 8, Artūras Gudaitis ir Darius Songaila - po 7, Vaidas Kariniauskas 6, Robertas Javtokas 5, Siimas Sanderis Vene 2.

Statistika: „Lietuvos rytas“ - „Žalgiris“

Dvitaškiai metimai: 20/42 (48 proc.) - 23/44 (52 proc.)
Tritaškiai metimai: 9/24 (38 proc.) - 8/19 (42 proc.)
Baudų metimai: 15/17 (88 proc.) - 14/17 (82 proc.)
Atkovoti kamuoliai: 28-37
Rezultatyvūs perdavimai: 16–14
Klaidos: 8–15
Perimti kamuoliai: 9-1

Rungtynių eiga:

Prie „Siemens“ arenos aršiausius komandų gerbėjus pasitiko sustiprintos policijos pajėgos. Muštynių išvengta, bet fanai mėtė vieni į kitus petardas ir signalines raketas. Keletas aršiausių krepšinio gerbėjų rungtynių nepamatė - jais nusprendė pasirūpinti policija.

„Žalgirio“ krepšininkai po penktadienio Eurolygos kovos išvykoje su Madrido „Real“ komanda tik šeštadienį popiet grįžo namo.

Rugsėjo viduryje abi komandos jau žaidė priešsezoniniame Vlado Garasto vardo krepšinio taurės turnyre. Tuomet Gintaro Krapiko vadovaujamas Kauno klubas įveikė vilniečius rezultatu 70:66.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):