Susitikimą šešiais taškais iš eilės pradėjo Vidmantas Sragauskis ir svečiai pirmavo (0:6). Šešiais taškais atsakė ir Joshua Crawfordas (8:10). Aikšės šeimininkams dar labiau priartėti neleido taiklus Martyno Linkevičiaus tritaškis ir taiklūs Simono Kymanto baudų metimai (13:19). Vis dėlto ketvirčio pabaigoje „Nevėžio“ krepšininkai persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau po pirmų 10-ies minučių minimalia persvara pirmavo „Prienai“ - 24:25.

Antrą kėlinį aikštelės šeimininkai pradėjo spurtu 7:0 (31:25). Tačiau persvara Kėdainių ekipa džiaugėsi neilgai: Gediminas Maceina ir Dominykas Milka taikliais metimais priartino „Prienus“ (33:32). Pirmos rungtynių dalies pabaiga vėl buvo permaininga ir kuklia persvara džiaugėsi „Nevėžis“ - 39:36.

Nors po D. Milkos metimo svečiai buvo išlyginę rezultatą (41:41), aikštelės šeimininkai į tai atsakė spurtu 10:0 ir vėl nutolo (51:41). Beveik identiška atkarpa atsakė ir svečiai, bei po trijų kėlinių „Nevėžis“ pirmavo - 51:49.

Lemiamo ketvirčio metu iniciatyvos iš savo rankų neišleido „Nevėžio“ krepšininkai, kurie likus žaisti tris minutes iki kėlinio pabaigos padidino atotrūkį (63:55). Vidmantas Sragauskis pataikė iš toli, tačiau aikštelės šeimininkai atsakė įspūdinga ataka (67:60). Nors svečiai dar buvo sumažinę atsilikimą iki penkių taškų, tačiau rungtynių pabaigą užtikrintai sužaidė Kėdainių krepšininkai ir iškovojo pergalę - 69:63.

„Nevėžis“: Thomas Davisas 18, (4 at. kam., 3 rez. perdav., 3 per. kam., 4 klaid.), Rytis Biliartas 14, Joshua Crawfordas 11 (6 at. kam.), Rodercikas Camphoras 10 taškų (8 at. kam., 7 rez. perdav.).

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):