Marijampolės ekipa rungtynes pradėjo tokiu startiniu penketu: Aivaras Kvedaravičius, Maksim Shustau, Tautvydas Kliučinykas, Paulius Abramavičius ir Marius Valukonis.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie po pirmų penkių minučių turėjo penkių taškų pranašumą – 10:15. Uostamiesčio krepšininkai iniciatyvos neatidavė iki pat kėlinio pabaigos ir po pirmojo ketvirčio turėjo keturių taškų persvarą – 17:21.

Nepaisant sėkmingai LCC universiteto krepšininkų sužaistos susitikimo pradžios, pirmosiomis antrojo kėlinio minutėmis marijampoliečiai po Valentino Mitalausko dvitaškio sugebėjo išlyginti rezultatą (23:23). Neilgai trukus tolimą metimą pataikęs šeimininkų puolėjas Paulius Abramavičius išvedė „Sūduvos-Mantingos“ ekipą į priekį – 28:27. Po to sekė dar devyni paeiliui Marijampolės komandos taškai, po kurių pastarieji atitolo dviženkliu taškų skirtumu – 37:27.

Antroje rungtynių pusėje „Sūduva-Mantinga“ varžovų arčiau nebeprisileido ir trečiojo kėlinio viduryje po Pauliaus Abramavičiaus tritaškio pirmavo šešiolikos taškų skirtumu – 61:45.

Aikštelės šeimininkai panašų žaidimo tempą išlaikė ir ketvirtame kėlinyje – po Mato Ragausko dvitaškio Giedriaus Žibėno auklėtiniai susikrovė jau dvidešimties taškų persvarą (83:63). Uostamiesčio krepšininkams iki rungtynių pabaigos nepavyko sumažinti turėto deficito ir „Sūduva-Mantinga“ šventė užtikrintą pergalę – 94:73.

Naudingiausiai „Sūduvos-Mantingos“ gretose rungtyniavo Paulius Abramavičius. Puolėjas per 37 minutes pelnė 31 tašką (7/11 dvit., 5/10 trit., 2/3 baud.), atkovojo 14 kamuolių bei atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus surinko net 39 naudingumo balus.

Kitame etape Suvalkijos sostinės ekipa susitiks su Regionų krepšinio lygoje (RKL) rungtyniaujančiais „Telšių“ krepšininkais, kurie ketvirtajame etape peržengė Jonavos „Petrochemos“ barjerą.

„Sūduva-Mantinga“: Paulius Abramavičius (14 atk. kam.) 31, Matas Ragauskas 17, Valentinas Mitalauskas 13, Rokas Čepanonis (11 atk. kam.) ir Marius Valukonis po 10.

„LCC tarptautinis universitetas: Justas Grikštas 19, Jonas Dumašius ir Mindaugas Sušinskas po 11, Tadas Kymantas (10 atk. kam.) ir Tomas Verbinskis po 10.