Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 2 minutes lenkės pirmavo 63:55, o likus 15 sek. vis dar buvo priekyje 66:63, tačiau prametė abi baudas, o varžovės realizavo visas keturias ir išplėšė pergalę.

Po 13 taškų į šeimininkių krepšį įmetė Farhiya Abdi, Alexandria Quigley ir Gintarė Petronytė.

27 minutes žaidusi vidurio puolėja iš Lietuvos pataikė 5 dvitaškius iš 6 bei realizavo 3 baudų metimus iš 4. Be to lietuvė atkovojo 8 kamuolius, blokavo 2 varžovių metimus, dusyk suklydo ir kartą prasižengė.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai žaidė Eva Vitečkova (18 tšk.), Sonja Petrovič (17 tšk.) ir Kia Vaughn (13 taškų).