Palangos sporto arenoje vykstančio keturių ekipų grupės turnyro autsaiderių susitikime „Šiaulių“ krepšininkai ketvirtadienį 70:72 (18:19, 16:12, 21:17, 15:24) nusileido pirmąją pergalę iškovojusiai Ukrainos čempionei Kijevo „Budivelnik“ (Ukraina) ekipai.

19 taškų pralaimėjusiems, kurie nukrito į ketvirtąją vietą grupėje, pelnė Rokas Giedraitis, 11 – Jonathanas Lee, 8 – Gintaras Leonavičius, po 7 – Ryanas Olanderis ir Martynas Linkevičius.

Trečiąją vietą grupėje užėmusioje Kijevo komandoje išsiskyrė 22 taškus pelnęs Denisas Lukašovas.

Šios abi komandos po poilsio dienos liks Palangoje ir su „Ventspils“ (Latvija) bei Dniepropetrovsko „Dnipro“ (Ukraina) klubais tęs kovą dėl 5-8 vietų.

Uostamiesčio „Švyturio“ arenoje vykstančio keturių komandų turnyro autsaiderių dvikovoje „Ventspils“ krepšininkai 89:66 (20:23, 21:21, 29:11, 19:11) nugalėjo Dniepropetrovsko „Dnipro“ ekipą, kurią treniruoja Valdemaras Chomičius, ir užėmė trečią vietą.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)