Komandoms apsikeitus taikliais metimais rungtynių pradžioje „Šiaulių“ ekipa pirmavo (4:2). Po taiklaus Vytauto Šulskio tritaškio šiauliečiai padidino savo pranašumą (9:2), o įpusėjus kėliniui „Šiauliai“ buvo nutolę 12 taškų (16:4).

Po galingo V. Šulskio dėjimo iš viršaus technine pražanga buvo nubaustas Raimundas Danys. Arvydo Gydros bei Simono Serapino pastangomis Mažeikių ekipai pavyko sumažinti atsilikimą – 19:10.

Antrąjį kėlinį dviem tolimais metimais pradėję Karolis Babkauskas bei Tyleris Olanderis „Šiauliams“ padėjo nutolti (25:10). Vytautas Pikalavičiaus bei A. Gydros pastangomis „Mažeikiams“ pavyko šiek tiek priartėti, bet po to sekė Juliaus Juciko bei Roko Giedraičio taiklūs metimai, kurie įpusėjus kėliniui „Šiaulių“ klubui leido turėti 19 taškų pranašumą (32:12). Darius Tarvydas bei Sidney Sandersas taikliais metimais atsilikimą sumažino (35:17), bet Jonathanas Lee bei Modestas Kumpys smeigė po tritaškį, padidindami „Šiaulių“ pranašumą (41:17). A. Gydra bei R. Giedraitis apsikeitė taikliais metimais (43:19). Kėlinio pabaigoje spurtavę mažeikiečiai pelnė 9 taškus iš eilės. Po dviejų kėlinių aikštės šeimininkai turėjo 15 taškų pranašumą – 43:28.

Trečiąjį ketvirtį taikliais metimais pradėjo Gintaras Leonavičius bei Darius Pakamanis (46:31). Po penkių iš eilės Jefferey Alleno taškų šiauliečiai turėjo 20 taškų persvara (51:31). S. Serapinas, Raimundas Danys bei S. Sandersas padėjo „Mažeikių“ komandai priartėti iki 15 taškų (53:38), bet J. Lee bei V. Šulskis padidino „Šiaulių“ persvarą (66:45). Kėlinį užbaigė Dariaus Tarvydo tritaškis bei galingas amerikiečio Ryano Olanderio dėjimas – 71:48.

Po K. Babkausko tritaškio bei T. Olanderio taiklių baudos metimų „Šiauliai“ įgijoo didžiausią pranašumą rungtynėse (82:50). D.Tarvydas bei S. Sandersas sumažino svečių atsilikimą (82:56). D. Tarvydo taškai bei S. Serapino dvitaškis su pražanga leido „Mažeikiams“ kiek priartėti (84:61), tačiau rungtynes taikliu dvitaškiu užbaigė M. Kumpys ir aikštelės šeimininkai iškovojo pergalę 86:61.

„Šiauliai“: Jonathanas Lee 16, Ryanas Olanderis 13, Gintaras Leonavičius 10, Vytautas Šulskis ir Karolis Babkauskas po 9 taškus.

„Mažeikiai“: Arvydas Gydra 13, Darius Tarvydas 11, Sidney Sandersas 10, Simonas Serapinas 9, Raimundas Danys 8 taškai.