Paulius Valinskas pelnė 17 taškų ir buvo rezultatyviausias lietuvių gretose. 13 taškų pridėjo Erikas Kubilius, po 7 įmetė Regimantas Miniotas ir Edvinas Šeškus.

Lietuviai vangiai pradėjo rungtynes, o tuo pasinaudoję serbai iš karto spurtavo ir įpusėjus ketvirčiui pirmavo 14:5. Situacija aikštėje nesikeitė ir vėliau. Lietuvos rinktinė atidavė iniciatyvą varžovams ir po dešimties minučių turėjo dviženklį deficitą – 8:26.

Antrame ketvirtyje lietuviai bandė vytis Serbijos atstovus, tačiau jų pastangos nedavė vaisių. Prasidėjus didžiajai pertraukai serbų pranašumas buvo akivaizdus – 43:21. Trečiajame kėlinyje lietuvių žaidimas buvo aktyvesnis. Mūsiškiai neketino pasiduoti ir, pademonstravę kovingą charakterį, atkūrė intrigą. Prieš lemiamą mačo dalį komandas skyrė 12 taškų – 40:52.

Spurtą paskutinio ketvirčio pradžioje surengę lietuviai užkūrė pirtį varžovams ( 47:55, 8 min.), likus žaisti 5 minutes serbų persvara sumenko iki 7 taškų (59:52). Po P. Valinko tolimo šūvio Lietuvos rinktinė priartėjo iki 4 taškų (60:64, 1 min.), tačiau Serbijos ekipa atsakė keliomis sėkmingomis atakomis ir, atlaikę mūsiškių šturmą, šventė sunkią pergalę.

Rytoj (06.28) Lietuvos rinktinė kovos su Turkijos bendraamžiais. Mačo pradžia – 15:30 val.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)