Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo Aleksandras Sizovas, kurio sąskaitoje - 19 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 7 rezultatyvūs perdavimai. 16 taškų įmetė S. Zagreba (6 atk. kam.), po 12 - Stanislavas Timofejenka (5 atk. kam., 7 išprov. pražang.) ir Maksimas Zakurdajevas.

„Budyvelnik“ komandoje ir vėl įspūdingai žaidė M. Anisimovas, kuris buvo rezultatyviausias ir naudingiausias mačo žaidėjas. „Centras“ iš Lietuvos per 37 minutes įmetė 28 taškus (10/16 dvitaškiai, 8/10 baudos), atkovojo 12 (5 - puolime) ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, išprovokavo net 13 pražangų, 3 kartus suklydo, sykį pažeidė taisykles ir surinko 36 naudingumo balus.

Po 10 taškų pelnė Denisas Lukašovas (7 atk. kam., 10 rez. perdav.), Aleksandras Lipovojus ir Artiomas Buckis.

Finale V. Chomičiaus treniruojami krepšininkai susitiks su Južno „Chimik“ klubu.

K. Kemzūros auklėtiniai - per žingsnį nuo Čekijos pirmenybių finalo

Ir toliau pergalingai Čekijos krepšinio lygos čempionų titulo link žygiuoja Kęstučio Kemzūros ir Roberto Kuncaičio vadovaujama Nymburko ČEZ komanda, kuri antrose pusfinalio serijos rungtynėse svečiuose 87:70 (18:20, 27:21, 19:13, 23:16) nugalėjo Opavos „BK Opava“ krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2:0.

ČEZ į pergalę šiose rungtynėse vedė Vojcechas Hrubanas ir Jiri Welschas, kurių sąskaitose atitinkamai 18 ir 16 taškų.

Pralaimėjusiems Radimas Klecka pelnė 15 taškų.

Lietuviai prisidėjo prie Bonos klubo pergalės

Dar vieną pergalę Vokietijos krepšinio lygos čempionate iškovojo Tado Klimavičiaus ir Beno Veikalo atstovaujama Bonos „Telekom Baskets“ (22/10) komanda, kuri savo žiūrovų akivaizdoje po atkaklios kovos 88:84 (34:22, 25:21, 15:20, 14:21) palaužė čempionų titulą ginančius Miuncheno „Bayern“ krepšininkus.

Tadas Klimavičius per 24 žaidimo minutes pelnė 9 taškus (2/2 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir 4 sykius pažeidė taisykles.

Tuo tarpu 28 minutes ant parketo praleidęs Benas Veikalas įmetė 11 taškų (2/3 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Ryanas Brooksas surinkęs 20 taškų.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė Duško Savanovičius ir Vladimiras Stimačas, kurių sąskaitose atitinkamai 20 ir 19 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.