„Rūdupis“ sutriuškino „Neptūną“ ir iškovojo LKF taurės turnyro bronzą

(33)
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Prienų „Rūdupio“ krepšininkai iškovojo Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyro bronzos medalius. Prienų krepšininkai sugebėjo atsigauti po sunkios pusfinalio dvikovos šeštadienį su Kaunu „Žalgiriu“ bei sekmadienį užtikrintai 98:74 (33:20, 22:12, 25:23, 18:19) nugalėjo uostamiesčio ekipą.

Prienų ekipa savo sąlygas diktavo nuo pat rungtynių pradžios bei neleido „Neptūnui“ „mažajame“ finale sukurti intrigos.

Rungtynės

Susitikimą geriau pradėjo Prienų ekipa, kuri sužaidus kiek daugiau nei 3 min. pirmavo 7 taškais - 14:7.

Dar po dviejų minučių skirtumas išaugo iki 9 taškų - 20:11, o prasidėjus priešpaskutinei kėlinio minutei komandas skyrė jau dviženklis taškų skaičius - 28:17. Iki ketvirčio pabaigos "Neptūno" deficitas išaugo iki 13 taškų - 20:33.

"Rūdupį" pirmajame kėlinyje į priekį vedė Adas Juškevičius, kuris per pirmąsias 10 minučių surinko 11 taškų.

Antrą ketvirtį Prienų ekipa pradėjo 8 taškais iš eilės, o skirtumas išaugo iki 21 taško - 41:20.

"Rūdupis" nemažino apsukų ir likus 3 min. iki didžiosios pertraukos Prienų ekipa buvo pelniusi dukart daugiau taškų nei varžovai - 52:26.

Įpusėjus rungtynėms "Rūdupio" pranašumas tebebuvo triuškinamas - 55:32.

Vaizdas aikštėje nepasikeitė ir po pertraukos - savo sąlygas ir toliau užtikrintai dominavo. Prieš paskutinę rungtynių dalį Prienų krepšininkai pirmavo 80:55.

Per likusį rungtynių laiką stebuklo "Neptūnui" sukurti nepavyko - "Rūdupis" šventė užtikrintą pergalę 98:74.

"Rūdupis": Gediminas Orelikas 25 (9 atk. kam.), Adas Juškevičius 20, Vytenis Lipkevičius ir Povilas Butkevičius (7 atk. kam.) po 13.

"Neptūnas": Valdas Vasylius 22 (10 atk. kam.), Mantas Ruikis 14, Martynas Mažeika 8.

Pusfinalyje Prienų krepšininkai tik po dramatiškos kovos 73:75 nusileido Kauno „Žalgiriui“, o uostamiesčio ekipa 65:84 turėjo pripažinti Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipos pranašumą.

33
Registruoti (0) Anonimiški (33)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Krepšinis

Eurolygos TOP-16 etapo mače „Žalgiris“ svečiuose neprilygo „Barcelona“ ekipai fotoalbumas, video (196)

2015 sausio mėn. 30 d. 20:45
Penktadienio vakarą Kauno „Žalgiris“ ULEB Eurolygos turnyro antro - TOP-16 etapo - E grupės penkto turo rungtynes išvykoje žaidė su Barselonos „FC Barcelona“ komanda iš Katalonijos ir pralaimėjo 72:89 (13:29, 20:22, 20:16, 19:22). „FC Barcelona“ ekipa su 3 pergalėmis ir 2 pralaimėjimais kol kas grupėje užima trečią vietą, o žalgiriečiai yra septinti (1/4).

Eurolygoje nesėkmes patyrė M. Pociaus ir M. Kuzminsko atstovaujami klubai abu lietuviai kartu pelnė 16 taškų, foto, video

2015 sausio mėn. 31 d. 00:31
ULEB Eurolygos turnyre penktadienio vakarą buvo tęsiamas TOP-16 etapo penktas turas. Įvyko dar du susitikimai, kuriuose dalyvavo krepšininkai iš Lietuvos. Stambulo „Galatasaray“ klubas, kuriam atstovauja Martynas Pocius, išvykoje žaidė su „Panathinaikos“ komanda ir pralaimėjo 77:86 (11:19, 16:23, 19:23, 31:21).

Nacionalinės krepšinio lygos lyderis „Perlas-MRU“ tolsta nuo persekiotojų (2)

2015 sausio mėn. 30 d. 22:26
NKL: Petrochema - Ežerūnas-Karys
Organizatorių nuotr.
Penktadienį sužaistos šešerios Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) eilinio turo rungtynės. 24-ą pergalę iš 30-ies galimų iškovojo ir dar labiau atotrūkį nuo persekiotojų padidino lyderis Vilniaus „Perlo-MRU“ klubas, svečiuose 92:84 (22:27, 26:16, 16:23, 28:18) įveikęs trečioje pozicijoje likusius Trakų „Trakų“ (19 pergalių ir 12 pralaimėjimų) krepšininkus.

J. Gintvainis papildė „Pieno žvaigždžių“ ekipą (2)

2015 sausio mėn. 30 d. 18:28
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa prieš antrą sezono dalį savo sudėtį papildė dar vienu gynėju. Iš Vokietijos grįžo ir artimiausiu metu prie klubo prisijungs 20-ies metų 191 cm ūgio įžaidėjas Jokūbas Gintvainis.

Kodėl „Žalgirio“ arenoje prireikė keisti evakuacijos planą? (5)

2015 sausio mėn. 30 d. 17:56
Praėjusiais metais Kauno „Žalgirio“ arena traukė ne tik krepšinio gerbėjus. Kylie Minogue ir Džordana Butkutė, Enrique Iglesias ir Marijonas Mikutavičius, SEL ir „Paroda AgroBalt 2014“, miuziklas „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“ ir šou „Ice Age Live“ – įvairūs koncertai ir renginiai „Žalgirio“ klubo valdomai arenai leido tapti lankomiausia šalyje.