„Rūdupis“ sutriuškino „Neptūną“ ir iškovojo LKF taurės turnyro bronzą

(33)
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Prienų „Rūdupio“ krepšininkai iškovojo Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyro bronzos medalius. Prienų krepšininkai sugebėjo atsigauti po sunkios pusfinalio dvikovos šeštadienį su Kaunu „Žalgiriu“ bei sekmadienį užtikrintai 98:74 (33:20, 22:12, 25:23, 18:19) nugalėjo uostamiesčio ekipą.

Prienų ekipa savo sąlygas diktavo nuo pat rungtynių pradžios bei neleido „Neptūnui“ „mažajame“ finale sukurti intrigos.

Rungtynės

Susitikimą geriau pradėjo Prienų ekipa, kuri sužaidus kiek daugiau nei 3 min. pirmavo 7 taškais - 14:7.

Dar po dviejų minučių skirtumas išaugo iki 9 taškų - 20:11, o prasidėjus priešpaskutinei kėlinio minutei komandas skyrė jau dviženklis taškų skaičius - 28:17. Iki ketvirčio pabaigos "Neptūno" deficitas išaugo iki 13 taškų - 20:33.

"Rūdupį" pirmajame kėlinyje į priekį vedė Adas Juškevičius, kuris per pirmąsias 10 minučių surinko 11 taškų.

Antrą ketvirtį Prienų ekipa pradėjo 8 taškais iš eilės, o skirtumas išaugo iki 21 taško - 41:20.

"Rūdupis" nemažino apsukų ir likus 3 min. iki didžiosios pertraukos Prienų ekipa buvo pelniusi dukart daugiau taškų nei varžovai - 52:26.

Įpusėjus rungtynėms "Rūdupio" pranašumas tebebuvo triuškinamas - 55:32.

Vaizdas aikštėje nepasikeitė ir po pertraukos - savo sąlygas ir toliau užtikrintai dominavo. Prieš paskutinę rungtynių dalį Prienų krepšininkai pirmavo 80:55.

Per likusį rungtynių laiką stebuklo "Neptūnui" sukurti nepavyko - "Rūdupis" šventė užtikrintą pergalę 98:74.

"Rūdupis": Gediminas Orelikas 25 (9 atk. kam.), Adas Juškevičius 20, Vytenis Lipkevičius ir Povilas Butkevičius (7 atk. kam.) po 13.

"Neptūnas": Valdas Vasylius 22 (10 atk. kam.), Mantas Ruikis 14, Martynas Mažeika 8.

Pusfinalyje Prienų krepšininkai tik po dramatiškos kovos 73:75 nusileido Kauno „Žalgiriui“, o uostamiesčio ekipa 65:84 turėjo pripažinti Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipos pranašumą.

33
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Krepšinis

Prienuose rengiamas tarptautinis krepšinio turnyras

2014 rugsėjo mėn. 19 d. 07:32
Rugsėjo 19 - 21 dienomis Prienuose rengiamas tarptautinis krepšinio turnyras. Antrą kartą organizuojamas „One Team Cup“ į areną šiemet suburs keturių šalių komandas – Lietuvos, Baltarusijos, Rusijos ir Ukrainos, rungtyniaujančias „Eurocup“, VTB, BBL ir minėtų šalių aukščiausių lygų čempionatuose.

„Žalgiris“ nugalėjo „Neptūną“ ir susikaus su „Lietuvos rytu“ tarp žaidėjų kilo susistumdymas (39)

2014 rugsėjo mėn. 18 d. 21:51
Kauno „Žalgirio“ komanda tęsia savo pergalingą pasirodymą Vlado Garasto taurės turnyre. Žalgiriečiai ketvirtadienį 75:68 (27:10, 16:19, 17:18, 15:21) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną“ ir iškovojo jau trečią pergalę iš eilės.

„Šiauliai“ nusileido ir „Budivelnik“ klubui (1)

2014 rugsėjo mėn. 18 d. 20:12
„Šiauliai“ nusileido ir „Budivelnik“ klubui
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Trečią nesėkmę iš eilės aštuonių komandų tarptautiniame Vlado Garasto taurės krepšinio turnyre pajūryje patyrė Šiaulių „Šiaulių“ klubas.

„Nevėžio“ gretose – R. Biliartas ir A. Aleksandrovas

2014 rugsėjo mėn. 18 d. 18:06
Artėjančiam sezonui besirengianti Kėdainių „Nevėžio“ komanda pasipildė dar dviem lietuviais. „Nevėžio“ klubo vadovai sukirto rankomis su Andriumi Aleksandrovu ir Ryčiu Biliartu.

Revoliuciją rengianti Eurolyga nusivylė Lietuva: jūsų klubų lygis nusmuko išskirtinis interviu, specialiai DELFI iš Barselonos (84)

2014 rugsėjo mėn. 19 d. 06:39
Artėjantis sezonas veikiausiai bus paskutinis, kuomet Eurolygoje varžosi dvi komandos iš Lietuvos, nebent joms pavyktų sublizgėti Europos taurės turnyre. Antros pagal rangą žemyno varžybos po kelerių metų taps vieninteliu tiltu į Eurolygą, kurioje nebeliks privilegijuotų klubų – ilgalaikės licencijos neteks ir Kauno „Žalgiris“. Tokius planus DELFI atskleidė Eurolygos prezidentas Jordi Bertomeu.