„Rūdupis“ sutriuškino „Neptūną“ ir iškovojo LKF taurės turnyro bronzą

(33)
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Prienų „Rūdupio“ krepšininkai iškovojo Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyro bronzos medalius. Prienų krepšininkai sugebėjo atsigauti po sunkios pusfinalio dvikovos šeštadienį su Kaunu „Žalgiriu“ bei sekmadienį užtikrintai 98:74 (33:20, 22:12, 25:23, 18:19) nugalėjo uostamiesčio ekipą.

Prienų ekipa savo sąlygas diktavo nuo pat rungtynių pradžios bei neleido „Neptūnui“ „mažajame“ finale sukurti intrigos.

Rungtynės

Susitikimą geriau pradėjo Prienų ekipa, kuri sužaidus kiek daugiau nei 3 min. pirmavo 7 taškais - 14:7.

Dar po dviejų minučių skirtumas išaugo iki 9 taškų - 20:11, o prasidėjus priešpaskutinei kėlinio minutei komandas skyrė jau dviženklis taškų skaičius - 28:17. Iki ketvirčio pabaigos "Neptūno" deficitas išaugo iki 13 taškų - 20:33.

"Rūdupį" pirmajame kėlinyje į priekį vedė Adas Juškevičius, kuris per pirmąsias 10 minučių surinko 11 taškų.

Antrą ketvirtį Prienų ekipa pradėjo 8 taškais iš eilės, o skirtumas išaugo iki 21 taško - 41:20.

"Rūdupis" nemažino apsukų ir likus 3 min. iki didžiosios pertraukos Prienų ekipa buvo pelniusi dukart daugiau taškų nei varžovai - 52:26.

Įpusėjus rungtynėms "Rūdupio" pranašumas tebebuvo triuškinamas - 55:32.

Vaizdas aikštėje nepasikeitė ir po pertraukos - savo sąlygas ir toliau užtikrintai dominavo. Prieš paskutinę rungtynių dalį Prienų krepšininkai pirmavo 80:55.

Per likusį rungtynių laiką stebuklo "Neptūnui" sukurti nepavyko - "Rūdupis" šventė užtikrintą pergalę 98:74.

"Rūdupis": Gediminas Orelikas 25 (9 atk. kam.), Adas Juškevičius 20, Vytenis Lipkevičius ir Povilas Butkevičius (7 atk. kam.) po 13.

"Neptūnas": Valdas Vasylius 22 (10 atk. kam.), Mantas Ruikis 14, Martynas Mažeika 8.

Pusfinalyje Prienų krepšininkai tik po dramatiškos kovos 73:75 nusileido Kauno „Žalgiriui“, o uostamiesčio ekipa 65:84 turėjo pripažinti Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipos pranašumą.

33
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Krepšinis

Sensacija: LKL čempionas „Žalgiris“ namuose pralaimėjo Utenos klubui fotoalbumas (38)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 20:37
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai antradienį žaidė pirmąsias šio sezono oficialias Lietuvos krepšinio lygos (LKL) namų rungtynes, tačiau gavo antausį: žalgiriečiai savo arenoje 75:76 (16:20, 28:21, 15:20, 16:15) sensacingai nusileido Utenos „Juventus“ klubui.

LKL: M. Gecevičiaus tritaškiai padovanojo „Lietuvos rytui“ antrą pergalę (4)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 19:41
LKL: M. Gecevičiaus tritaškiai padovanojo „Lietuvos rytui“ antrą pergalę
N.Jankausko nuotr.
Antradienį Vilniaus „Lietuvos rytas“ LKL čempionato rungtynėse Pasvalyje susitiko su „Pieno žvaigždžių“ ekipa ir nugalėjo ją rezultatu 87:69 (21:15, 24:19, 20:18, 22:17) nei įsirašė antrą pergalę.

Ispanės ir australės toliau šluoja varžoves sau iš kelio pasaulio čempionate

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 18:47
Sancho Lyttle
FIBA nuotr.
Antradienį Turkijoje baigiamas žaisti 2014 metų FIBA pasaulio moterų čempionato pirmasis etapas – grupių varžybos.

Vilčių teikiantis „Lakers" sezonas: K. Bryantas pasirengęs demonstruoti aukščiausio lygio krepšinį?

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 17:54
Kobe Bryantas ir kiti Los Andželo „Lakers“ krepšininkai pasidalino mintimis, ko tikisi iš ateinančio sezono. Vienas iš labiausiai ramybės komandos gerbėjams neduodančių klausimų: ar Achilo sausgyslės traumą patyręs K. Bryantas vėl galės žaisti aukščiausiame lygyje?

NKL klube iš Klaipėdos – rezultatyviausias lygos žaidėjas, M. Stašys ir G. Einikio sūnus

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 17:55
Galingą sudėtį buriančią Klaipėdos „Naftą-Uni-Alvaservis“ komandą papildė trys naujokai. Prie Ryčio Vaišvilos vadovaujamos ekipos prisijungė centras Dainius Vaitelis, atakuojantis gynėjas Aidas Einikis ir įžaidėjas Mindaugas Stašys.