„Rūdupis“ sutriuškino „Neptūną“ ir iškovojo LKF taurės turnyro bronzą

(33)
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Prienų „Rūdupio“ krepšininkai iškovojo Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyro bronzos medalius. Prienų krepšininkai sugebėjo atsigauti po sunkios pusfinalio dvikovos šeštadienį su Kaunu „Žalgiriu“ bei sekmadienį užtikrintai 98:74 (33:20, 22:12, 25:23, 18:19) nugalėjo uostamiesčio ekipą.

Prienų ekipa savo sąlygas diktavo nuo pat rungtynių pradžios bei neleido „Neptūnui“ „mažajame“ finale sukurti intrigos.

Rungtynės

Susitikimą geriau pradėjo Prienų ekipa, kuri sužaidus kiek daugiau nei 3 min. pirmavo 7 taškais - 14:7.

Dar po dviejų minučių skirtumas išaugo iki 9 taškų - 20:11, o prasidėjus priešpaskutinei kėlinio minutei komandas skyrė jau dviženklis taškų skaičius - 28:17. Iki ketvirčio pabaigos "Neptūno" deficitas išaugo iki 13 taškų - 20:33.

"Rūdupį" pirmajame kėlinyje į priekį vedė Adas Juškevičius, kuris per pirmąsias 10 minučių surinko 11 taškų.

Antrą ketvirtį Prienų ekipa pradėjo 8 taškais iš eilės, o skirtumas išaugo iki 21 taško - 41:20.

"Rūdupis" nemažino apsukų ir likus 3 min. iki didžiosios pertraukos Prienų ekipa buvo pelniusi dukart daugiau taškų nei varžovai - 52:26.

Įpusėjus rungtynėms "Rūdupio" pranašumas tebebuvo triuškinamas - 55:32.

Vaizdas aikštėje nepasikeitė ir po pertraukos - savo sąlygas ir toliau užtikrintai dominavo. Prieš paskutinę rungtynių dalį Prienų krepšininkai pirmavo 80:55.

Per likusį rungtynių laiką stebuklo "Neptūnui" sukurti nepavyko - "Rūdupis" šventė užtikrintą pergalę 98:74.

"Rūdupis": Gediminas Orelikas 25 (9 atk. kam.), Adas Juškevičius 20, Vytenis Lipkevičius ir Povilas Butkevičius (7 atk. kam.) po 13.

"Neptūnas": Valdas Vasylius 22 (10 atk. kam.), Mantas Ruikis 14, Martynas Mažeika 8.

Pusfinalyje Prienų krepšininkai tik po dramatiškos kovos 73:75 nusileido Kauno „Žalgiriui“, o uostamiesčio ekipa 65:84 turėjo pripažinti Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipos pranašumą.

33
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Krepšinis

M. Kuzminsko ir D. Sabonio atstovaujamas klubas šventė sunkią pergalę Ispanijoje (3)

2014 balandžio mėn. 20 d. 17:15
Domantas Sabonis, Joanas Plaza ir Mindaugas Kuzminskas
Organizatorių nuotr.
Nelengvą pergalę Ispanijos pirmenybėse šventė Mindaugo Kuzminsko ir Domanto Sabonio atstovaujamas Malagos „Unicaja“ (19 pergalių / 9 pralaimėjimai) klubas. Sekmadienį Joano Plazos vadovaujami andalūzai svečiuose tik puikiai sužaisto trečiojo kėlinio dėka 91:81 (22:25, 19:18, 25:10, 25:28) palaužė Saragosos CAI (16/12) krepšininkus.

Slovėnijos krepšinio pirmenybėse – stulbinantis D. Gailiaus rezultatyvumas R. Kaukėnas šventė pergalę Italijos lygos mače (3)

2014 balandžio mėn. 20 d. 10:43
Deividas Gailius (union.olimpija.com nuotr.)
Ketvirtą pergalę septintose Slovėnijos krepšinio čempionato lyderių (kova dėl 1-6 vietų) grupės rungtynėse iškovojo ir į trečią vietą pakilo Liublianos „Union Olimpija“ komanda su Deividu Gailiumi, šeštadienį namuose 93:64 (17:11, 24:13, 24:19, 28:21) nugalėjusi penktoje pozicijoje likusius Laško „Zlatorog“ (2 pergalė ir 5 pralaimėjimai) krepšininkus.

Pirmąsias NBA atkrintamųjų varžybų rungtynes savo aikštėje pavyko laimėti tik Oklahomos ekipai video (3)

2014 balandžio mėn. 20 d. 09:41
Šeštadienį sužaistos dar trejos pirmosios Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamųjų varžybų konferencijų ketvirtfinalio serijų iki keturių pergalių rungtynės, kuriose tik Oklahomos „Thunder“ klubui pavyko iškovoti pergalę žaidžiant savo aikštėje.

Suoliukas ar aikštelė: kokio vaidmens NBA atkrintamosiose sulauks D. Motiejūnas? (19)

2014 balandžio mėn. 20 d. 10:05
Hjustono „Rockets“ komanda kartu su Lietuvos rinktinės puolėju Donatu Motiejūnu antrus metus iš eilės žengė į NBA atkrintamąsias varžybas. Po praėjusių metų nesėkmės jau pirmajame etape reabilituotis sieks tiek visa Teksaso ekipa, tiek pats D. Motiejūnas.

Turkijoje – dar vienas tragiškas L. Kleizos pasirodymas O. Galdikas Lenkijoje pelnė 8 taškus (10)

2014 balandžio mėn. 19 d. 23:39
Linas Kleiza pasirodė itin blankiai, tačiau jo komanda iškovojo pergalę ir liko antrojoje Turkijos čempionato vietoje. Šeštadienį Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (21/6) klubas savo aikštėje 84:62 (16:17, 21:14, 25:13, 22:18) sutriuškino Trabzono „Trabzonspor Medical Park“ (10/16) ekipą.