„Rūdupis“ sutriuškino „Neptūną“ ir iškovojo LKF taurės turnyro bronzą

(33)
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Prienų „Rūdupio“ krepšininkai iškovojo Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyro bronzos medalius. Prienų krepšininkai sugebėjo atsigauti po sunkios pusfinalio dvikovos šeštadienį su Kaunu „Žalgiriu“ bei sekmadienį užtikrintai 98:74 (33:20, 22:12, 25:23, 18:19) nugalėjo uostamiesčio ekipą.

Prienų ekipa savo sąlygas diktavo nuo pat rungtynių pradžios bei neleido „Neptūnui“ „mažajame“ finale sukurti intrigos.

Rungtynės

Susitikimą geriau pradėjo Prienų ekipa, kuri sužaidus kiek daugiau nei 3 min. pirmavo 7 taškais - 14:7.

Dar po dviejų minučių skirtumas išaugo iki 9 taškų - 20:11, o prasidėjus priešpaskutinei kėlinio minutei komandas skyrė jau dviženklis taškų skaičius - 28:17. Iki ketvirčio pabaigos "Neptūno" deficitas išaugo iki 13 taškų - 20:33.

"Rūdupį" pirmajame kėlinyje į priekį vedė Adas Juškevičius, kuris per pirmąsias 10 minučių surinko 11 taškų.

Antrą ketvirtį Prienų ekipa pradėjo 8 taškais iš eilės, o skirtumas išaugo iki 21 taško - 41:20.

"Rūdupis" nemažino apsukų ir likus 3 min. iki didžiosios pertraukos Prienų ekipa buvo pelniusi dukart daugiau taškų nei varžovai - 52:26.

Įpusėjus rungtynėms "Rūdupio" pranašumas tebebuvo triuškinamas - 55:32.

Vaizdas aikštėje nepasikeitė ir po pertraukos - savo sąlygas ir toliau užtikrintai dominavo. Prieš paskutinę rungtynių dalį Prienų krepšininkai pirmavo 80:55.

Per likusį rungtynių laiką stebuklo "Neptūnui" sukurti nepavyko - "Rūdupis" šventė užtikrintą pergalę 98:74.

"Rūdupis": Gediminas Orelikas 25 (9 atk. kam.), Adas Juškevičius 20, Vytenis Lipkevičius ir Povilas Butkevičius (7 atk. kam.) po 13.

"Neptūnas": Valdas Vasylius 22 (10 atk. kam.), Mantas Ruikis 14, Martynas Mažeika 8.

Pusfinalyje Prienų krepšininkai tik po dramatiškos kovos 73:75 nusileido Kauno „Žalgiriui“, o uostamiesčio ekipa 65:84 turėjo pripažinti Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipos pranašumą.

AP/Scanpix
Kelias dienas derybas vedusios Bostono „Celtics“ ir Dalaso „Mavericks“ komandos pasiekė susitarimą dėl mainų, kuriuose sudalyvavo penki krepšininkai. „Celtics“ mainais už Brandaną Wrightą, Jae Crowderį ir Jameerą Nelsoną atidavė Rajoną Rondo bei Dwightą Powellą.

D. Motiejūnui kliuvo į veidą nuo varžovo, „Rockets“ pralaimėjo (11)

2014 gruodžio mėn. 19 d. 06:23
Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Hiustone vykusiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse vietos „Rockets“ (19/6) 90:99 (22:21, 17:25, 29:19, 22:34) nusileido Naujojo Orleano „Pelicans“ (13/12) klubui.

Jubiliatas A. Sabonis: galėjau būti dar geresnis jei ne SSRS, skaičiuotų NBA žiedus? (39)

2014 gruodžio mėn. 19 d. 09:15
Arvydas Sabonis ir jo fanas (AOP nuotr.)
DELFI montažas
„Jis – ne mano Vydas, jis – ne tavo Vydas, jis yra Mūsų Vydas“ (angl. „He's not my Vydas, he's not your Vydas, he's Our Vydas“) – skelbdavo Portlando „Trail Blazers“ klubo namų rungtynių pranešėjas, pristatydamas 11-ąjį numerį iš Lietuvos Arvydą Sabonį, kuris penktadienį, gruodžio 19 d. švenčia savo 50-tąjį jubiliejų.

D. Rediko karjera tęsis užsienyje (3)

2014 gruodžio mėn. 19 d. 01:03
Dovydas Redikas
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Sezoną be komandos pradėjęs Dovydas Redikas rungtyniaus svetur. Pirma 22-ejų metų 192 cm ūgio krepšininko karjeros stotele užsienyje tapo aukščiausioje Latvijos lygoje kovojantis Rygos „Barons/LDz“ klubas. Praėjusį sezoną D. Redikas praleido Pasvalyje, kur gynė „Pieno žvaigždžių“ komandos garbę, - rašo BasketNews.lt.

Įspūdingas L. Kleizos pasirodymas vainikuotas Milano klubo pergale pataikė 8 tritaškius metimus; J. Mačiulis - nerezultatyvus (23)

2014 gruodžio mėn. 18 d. 23:57
Įspūdingą solo šou paskutiniame Eurolygos turnyro reguliaraus sezono ture surengęs Linas Kleiza atvedė Milano „Emporio Armani“ (5 pergalės ir 5 pralaimėjimai) klubą į pergalę. Lietuvio vedini „dizaineriai“ svečiuose po atkaklios kovos 101:96 (22:17, 25:22, 25:27, 29:30) nugalėjo Žgorželeco „Turow“ (1/9) krepšininkus. „Emporio Armani“ C grupėje užėmė ketvirtą vietą ir iškovojo kelialapį į TOP-16 etapą.