„Rūdupis“ sutriuškino „Neptūną“ ir iškovojo LKF taurės turnyro bronzą

(33)
Prienų „Rūdupio“ krepšininkai iškovojo Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyro bronzos medalius. Prienų krepšininkai sugebėjo atsigauti po sunkios pusfinalio dvikovos šeštadienį su Kaunu „Žalgiriu“ bei sekmadienį užtikrintai 98:74 (33:20, 22:12, 25:23, 18:19) nugalėjo uostamiesčio ekipą.
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Prienų ekipa savo sąlygas diktavo nuo pat rungtynių pradžios bei neleido „Neptūnui“ „mažajame“ finale sukurti intrigos.

Rungtynės

Susitikimą geriau pradėjo Prienų ekipa, kuri sužaidus kiek daugiau nei 3 min. pirmavo 7 taškais - 14:7.

Dar po dviejų minučių skirtumas išaugo iki 9 taškų - 20:11, o prasidėjus priešpaskutinei kėlinio minutei komandas skyrė jau dviženklis taškų skaičius - 28:17. Iki ketvirčio pabaigos "Neptūno" deficitas išaugo iki 13 taškų - 20:33.

"Rūdupį" pirmajame kėlinyje į priekį vedė Adas Juškevičius, kuris per pirmąsias 10 minučių surinko 11 taškų.

Antrą ketvirtį Prienų ekipa pradėjo 8 taškais iš eilės, o skirtumas išaugo iki 21 taško - 41:20.

"Rūdupis" nemažino apsukų ir likus 3 min. iki didžiosios pertraukos Prienų ekipa buvo pelniusi dukart daugiau taškų nei varžovai - 52:26.

Įpusėjus rungtynėms "Rūdupio" pranašumas tebebuvo triuškinamas - 55:32.

Vaizdas aikštėje nepasikeitė ir po pertraukos - savo sąlygas ir toliau užtikrintai dominavo. Prieš paskutinę rungtynių dalį Prienų krepšininkai pirmavo 80:55.

Per likusį rungtynių laiką stebuklo "Neptūnui" sukurti nepavyko - "Rūdupis" šventė užtikrintą pergalę 98:74.

"Rūdupis": Gediminas Orelikas 25 (9 atk. kam.), Adas Juškevičius 20, Vytenis Lipkevičius ir Povilas Butkevičius (7 atk. kam.) po 13.

"Neptūnas": Valdas Vasylius 22 (10 atk. kam.), Mantas Ruikis 14, Martynas Mažeika 8.

Pusfinalyje Prienų krepšininkai tik po dramatiškos kovos 73:75 nusileido Kauno „Žalgiriui“, o uostamiesčio ekipa 65:84 turėjo pripažinti Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipos pranašumą.

Registruoti (0) Anonimiški (33)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Krepšinis

Tritaškiais varžovus užmėtęs M. Runkauskas tapo Rumunijos krepšinio čempionu (6)

Fantastiškai žaidęs Marius Runkauskas atvedė Ploješčio „CSU Asesoft“ komandą į Rumunijos čempionato viršūnę. Lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose 86:76 (18:21, 19:14, 25:22, 24:19) palaužė Audriaus Prakuraičio vadovaujamą Tirgu Murešo „Mures“ ekipą ir finalo seriją laimėjo 3-0, praneša tritaškis.lt.

Eurolygos čempionai užmigo - „Real“ Ispanijoje pralaimėjo ir autsaideriams Turkijoje „Galatasaray“ laimėjo, bet traumą patyrė M. Pocius (1)

Eurolygos čempione prieš savaitę tapusi Madrido „Real“ komanda po triumfo prestižiškiausiame žemyno turnyre patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės. Jono Mačiulio atstovaujama „Real“ ekipa (27 pergalės / 7 pralaimėjimai) Ispanijos čempionate sekmadienį namuose rezultatu 80:90 (22:10, 17:22, 22:31, 19:27) nusileido vieniems autsaiderių Manresos „La Bruixa D‘Or“ (11/23) krepšininkams.

R. Seibučio atstovaujamai komandai sezonas baigėsi Turkijos krepšinio lygos ketvirtfinalyje Italijoje - R. Kaukėno ir D. Lavrinovičiaus atstovaujamo klubo pralaimėjimas

Antrąjį Turkijos vyrų krepšinio čempionato ketvirtfinalio mačą trečią vietą reguliariajame sezone užėmęs Renaldo Seibučio atstovaujamas Stambulo „Daruššafaka Doguš“ klubas šeštadienį svečiuose 71:78 (19:22, 21:20, 15:14, 16:22) pralaimėjo šeštojoje pozicijoje likusiems Trabzono „Trabzonspor“ krepšininkams. „Daruššafaka Doguš“ serijoje iki dviejų pergalių varžovams nusileido 0-2 ir pasitraukė iš tolesnės kovos.

„Golden State Warriors“ sutriuškino „Rockets“, S. Curry'is atseikėjo 40 taškų (19)

Oklando „Golden State Warriors“ ekipą nuo NBA finalo skiria vos viena pergalė. Trečiajame Vakarų konferencijos finalo mače Steve'o Kerro auklėtiniai neturėjo vargo su Donato Motiejūno atstovaujama Hiustono „Rockets“ komanda ir išvykoje laimėjo rezultatu 115:80 (30:18, 32:19, 30:24, 23:19), praneša basketnews.lt.

K. Maksvytis: į aikštę išbėgęs sirgalius irgi gal net kažkiek įkvėpė M. Nicola: su „Žalgiriu“ turėsime žaisti žymiai geriau (14)

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai visą Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pusfinalio seriją kibo Vilniaus „Lietuvos rytui“ į atlapus, bet sostinės ekipos tempo neatlaikė. „Neptūnas“ pralaimėjo seriją 1:3 ir dėl bronzos kovos su Utenos „Juventus“.