„Rūdupis“ sutriuškino „Neptūną“ ir iškovojo LKF taurės turnyro bronzą

(33)
Prienų „Rūdupio“ krepšininkai iškovojo Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyro bronzos medalius. Prienų krepšininkai sugebėjo atsigauti po sunkios pusfinalio dvikovos šeštadienį su Kaunu „Žalgiriu“ bei sekmadienį užtikrintai 98:74 (33:20, 22:12, 25:23, 18:19) nugalėjo uostamiesčio ekipą.

Prienų ekipa savo sąlygas diktavo nuo pat rungtynių pradžios bei neleido „Neptūnui“ „mažajame“ finale sukurti intrigos.

Rungtynės

Susitikimą geriau pradėjo Prienų ekipa, kuri sužaidus kiek daugiau nei 3 min. pirmavo 7 taškais - 14:7.

Dar po dviejų minučių skirtumas išaugo iki 9 taškų - 20:11, o prasidėjus priešpaskutinei kėlinio minutei komandas skyrė jau dviženklis taškų skaičius - 28:17. Iki ketvirčio pabaigos "Neptūno" deficitas išaugo iki 13 taškų - 20:33.

"Rūdupį" pirmajame kėlinyje į priekį vedė Adas Juškevičius, kuris per pirmąsias 10 minučių surinko 11 taškų.

Antrą ketvirtį Prienų ekipa pradėjo 8 taškais iš eilės, o skirtumas išaugo iki 21 taško - 41:20.

"Rūdupis" nemažino apsukų ir likus 3 min. iki didžiosios pertraukos Prienų ekipa buvo pelniusi dukart daugiau taškų nei varžovai - 52:26.

Įpusėjus rungtynėms "Rūdupio" pranašumas tebebuvo triuškinamas - 55:32.

Vaizdas aikštėje nepasikeitė ir po pertraukos - savo sąlygas ir toliau užtikrintai dominavo. Prieš paskutinę rungtynių dalį Prienų krepšininkai pirmavo 80:55.

Per likusį rungtynių laiką stebuklo "Neptūnui" sukurti nepavyko - "Rūdupis" šventė užtikrintą pergalę 98:74.

"Rūdupis": Gediminas Orelikas 25 (9 atk. kam.), Adas Juškevičius 20, Vytenis Lipkevičius ir Povilas Butkevičius (7 atk. kam.) po 13.

"Neptūnas": Valdas Vasylius 22 (10 atk. kam.), Mantas Ruikis 14, Martynas Mažeika 8.

Pusfinalyje Prienų krepšininkai tik po dramatiškos kovos 73:75 nusileido Kauno „Žalgiriui“, o uostamiesčio ekipa 65:84 turėjo pripažinti Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipos pranašumą.

Registruoti (0) Anonimiški (33)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Krepšinis

Pratęsimą laimėję „Šiauliai“ – BBL čempionai (6)

Šiaulių „Šiaulių“ antrus metus iš eilės tapo Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionato nugalėtojais – trečiadienį jie namuose 88:80 (18:17, 14:21, 29:19, 13:15; 14:8) po pratęsimo laimėjo antrąsias, lemiamas, finalo rungtynes prieš „Ventspils“ klubą.

Euroleague.TV žvilgsnis į L. Kleizą (4)

Interviu Euroleague.TV kūrėjams Linas Kleiza pasakoja apie savo karjeros pradžią, su močiute praleistą vaikystę, išvykas į JAV, skirtingas šalis ir klubus.

Gražiausi LKL savaitės epizodai – M. Moserio ir A. Šikšniaus skrydžiai virš varžovų krepšio (1)

Gražiausių praėjusios savaitės epizodų dešimtuke šį kartą karaliauja efektingi dėjimai į krepšį. Be jų, dešimtuke sirgaliai taip pat išvys Michaelo Dixono metimą paskutinėmis sekundėmis ir tolima Ryčio Juknevičiaus perdavimą.

„Šiaulius“ nuo BBL čempionų titulo skiria tik trys taškai (5)

Šiaulių „Šiaulių“ komanda sieks antrus metus iš eilės tapti Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionato nugalėtoja. Trečiadienį šiauliečiai namie žais antrąsias, lemiamas, finalo rungtynes su Latvijos čempionu „Ventspils“ klubu. Šį mačą tiesiogiai nuo 18 val. 30 min. rodys „Viasat Sport Baltic“ kanalas.

Moksleivių krepšinio lygos kovo mėnesio žaidėjai – biržietis E. Venskus ir palangiškė D. Štrimaitytė

„Manijos Lietuvos moksleivių krepšinio lyga“ (MKL) ir NIKE tęsia tradiciją kiekvieną mėnesį rinkti penkis vaikinų ir merginų čempionatų dalyvius bei paskelbti du – labiausiai vertus mėnesio žaidėjo apdovanojimo. NIKE mėnesio žaidėjo prizas yra skirtas skatinti jaunuosius Moksleivių krepšinio lygos dalyvius. Jis skiriamas už išskirtinius jaunųjų krepšininku pasiekimus.