„Rūdupis“ sutriuškino „Neptūną“ ir iškovojo LKF taurės turnyro bronzą

(33)
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Prienų „Rūdupio“ krepšininkai iškovojo Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyro bronzos medalius. Prienų krepšininkai sugebėjo atsigauti po sunkios pusfinalio dvikovos šeštadienį su Kaunu „Žalgiriu“ bei sekmadienį užtikrintai 98:74 (33:20, 22:12, 25:23, 18:19) nugalėjo uostamiesčio ekipą.

Prienų ekipa savo sąlygas diktavo nuo pat rungtynių pradžios bei neleido „Neptūnui“ „mažajame“ finale sukurti intrigos.

Rungtynės

Susitikimą geriau pradėjo Prienų ekipa, kuri sužaidus kiek daugiau nei 3 min. pirmavo 7 taškais - 14:7.

Dar po dviejų minučių skirtumas išaugo iki 9 taškų - 20:11, o prasidėjus priešpaskutinei kėlinio minutei komandas skyrė jau dviženklis taškų skaičius - 28:17. Iki ketvirčio pabaigos "Neptūno" deficitas išaugo iki 13 taškų - 20:33.

"Rūdupį" pirmajame kėlinyje į priekį vedė Adas Juškevičius, kuris per pirmąsias 10 minučių surinko 11 taškų.

Antrą ketvirtį Prienų ekipa pradėjo 8 taškais iš eilės, o skirtumas išaugo iki 21 taško - 41:20.

"Rūdupis" nemažino apsukų ir likus 3 min. iki didžiosios pertraukos Prienų ekipa buvo pelniusi dukart daugiau taškų nei varžovai - 52:26.

Įpusėjus rungtynėms "Rūdupio" pranašumas tebebuvo triuškinamas - 55:32.

Vaizdas aikštėje nepasikeitė ir po pertraukos - savo sąlygas ir toliau užtikrintai dominavo. Prieš paskutinę rungtynių dalį Prienų krepšininkai pirmavo 80:55.

Per likusį rungtynių laiką stebuklo "Neptūnui" sukurti nepavyko - "Rūdupis" šventė užtikrintą pergalę 98:74.

"Rūdupis": Gediminas Orelikas 25 (9 atk. kam.), Adas Juškevičius 20, Vytenis Lipkevičius ir Povilas Butkevičius (7 atk. kam.) po 13.

"Neptūnas": Valdas Vasylius 22 (10 atk. kam.), Mantas Ruikis 14, Martynas Mažeika 8.

Pusfinalyje Prienų krepšininkai tik po dramatiškos kovos 73:75 nusileido Kauno „Žalgiriui“, o uostamiesčio ekipa 65:84 turėjo pripažinti Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipos pranašumą.

33
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Krepšinis

I. Neliubovas lieka „Lietkabelyje“, V. Dilys pasirinko „Dzūkiją“ (1)

2014 rugsėjo mėn. 1 d. 22:20
Ivanas Neliubovas
B. Šovkovajos nuotr.
Panevėžio „Lietkabelio“ klubas pratęsė sutartį su geriausiu praėjusio sezono Lietuvos krepšinio lygos (LKL) kovotoju dėl atšokusių kamuolių Ivanu Neliubovu.

„Lietuvos ryto“ gretose – puolėjas iš NBA Vasaros lygos (3)

2014 rugsėjo mėn. 1 d. 21:58
Mike'as Moseris
AP/Scanpix
Vilniaus „Lietuvos rytas“ stiprina priekinę liniją. Prie sostinės komandos prisijungs Mike'as Moseris. Su 23-ejų metų 203 cm ūgio puolėju kontraktas pasirašytas vienam sezonui.

„Utena“ pradėjo pasirengimą naujam sezonui (3)

2014 rugsėjo mėn. 1 d. 19:41
Utenos „Utenos“ moterų krepšinio klubas pradėjo pasirengimą naujajam sezonui. Krepšininkės susirinko į pirmąją stovyklą Palangoje.

Krepšinio teisėjai sezono naujovėms rengėsi kartu su treneriais

2014 rugsėjo mėn. 1 d. 16:24
R.Parafinavičiaus nuotr.
Savaitgalį Druskininkuose vyko tradicinis Lietuvos krepšinio teisėjų seminaras. Tris dienas geriausi Lietuvos krepšinio arbitrai ir sekretoriato darbuotojai buvo supažindinami su naujaisiais taisyklių pakeitimais bei interpretacijomis. Jie klausėsi ekspertų paskaitų, dalyvavo diskusijose ir laikė teorinius bei fizinius egzaminus.

Kontrolinėse rungtynėse Lenkijos klubui A. Eitutavičius pelnė trylika taškų

2014 rugsėjo mėn. 1 d. 15:30
Arvydas Eitutavičius
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Naujam Lenkijos vyrų krepšinio lygos elito sezonui besirengiantis Arvydo Eitutavičiaus atstovaujamas Vloclaveko „Anwil“ klubas kontrolinėse rungtynėse namuose 93:56 (25:12, 26:13, 12:15, 27:16) sutriuškino šalies pirmo diviziono Bydgoščiaus „Astoria“ ekipą. Lietuvos krepšininkas savo komandoje buvo ketvirtas pagal rezultatyvumą ir į svečių krepšį įmetė 13 taškų.