„Rūdupis“ sutriuškino „Neptūną“ ir iškovojo LKF taurės turnyro bronzą

(33)
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Prienų „Rūdupio“ krepšininkai iškovojo Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyro bronzos medalius. Prienų krepšininkai sugebėjo atsigauti po sunkios pusfinalio dvikovos šeštadienį su Kaunu „Žalgiriu“ bei sekmadienį užtikrintai 98:74 (33:20, 22:12, 25:23, 18:19) nugalėjo uostamiesčio ekipą.

Prienų ekipa savo sąlygas diktavo nuo pat rungtynių pradžios bei neleido „Neptūnui“ „mažajame“ finale sukurti intrigos.

Rungtynės

Susitikimą geriau pradėjo Prienų ekipa, kuri sužaidus kiek daugiau nei 3 min. pirmavo 7 taškais - 14:7.

Dar po dviejų minučių skirtumas išaugo iki 9 taškų - 20:11, o prasidėjus priešpaskutinei kėlinio minutei komandas skyrė jau dviženklis taškų skaičius - 28:17. Iki ketvirčio pabaigos "Neptūno" deficitas išaugo iki 13 taškų - 20:33.

"Rūdupį" pirmajame kėlinyje į priekį vedė Adas Juškevičius, kuris per pirmąsias 10 minučių surinko 11 taškų.

Antrą ketvirtį Prienų ekipa pradėjo 8 taškais iš eilės, o skirtumas išaugo iki 21 taško - 41:20.

"Rūdupis" nemažino apsukų ir likus 3 min. iki didžiosios pertraukos Prienų ekipa buvo pelniusi dukart daugiau taškų nei varžovai - 52:26.

Įpusėjus rungtynėms "Rūdupio" pranašumas tebebuvo triuškinamas - 55:32.

Vaizdas aikštėje nepasikeitė ir po pertraukos - savo sąlygas ir toliau užtikrintai dominavo. Prieš paskutinę rungtynių dalį Prienų krepšininkai pirmavo 80:55.

Per likusį rungtynių laiką stebuklo "Neptūnui" sukurti nepavyko - "Rūdupis" šventė užtikrintą pergalę 98:74.

"Rūdupis": Gediminas Orelikas 25 (9 atk. kam.), Adas Juškevičius 20, Vytenis Lipkevičius ir Povilas Butkevičius (7 atk. kam.) po 13.

"Neptūnas": Valdas Vasylius 22 (10 atk. kam.), Mantas Ruikis 14, Martynas Mažeika 8.

Pusfinalyje Prienų krepšininkai tik po dramatiškos kovos 73:75 nusileido Kauno „Žalgiriui“, o uostamiesčio ekipa 65:84 turėjo pripažinti Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipos pranašumą.

33
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Krepšinis

R. Kurtinaitis – geriausias VTB Vieningos lygos treneris (3)

2014 balandžio mėn. 24 d. 18:23
Maskvos srities „Chimki“ komandą treniruojantis Rimas Kurtinaitis pripažintas naudingiausiu VTB Vieningos lygos sezono treneriu. Lietuvis gavo keturis balsus iš septynių. Jam už nugaros liko Kazanės „Unics“ ekipos treneris Andrea Trinchieri (2 balsai) ir Maskvos CSKA klubo strategas Ettore Messina (1 balsas), - rašo Tritaškis.lt.

G. Krapikas: svarstymai, kad „Lietuvos rytas“ parduos ar pasiduos – juokingi „Žalgiris“ pralaimėjęs liktų tik ketvirtas (46)

2014 balandžio mėn. 24 d. 11:59
Šeštadienį Lietuvos sporto mėgėjų laukia bene daugiausiai dėmesio sutraukiančios rungtynės – Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) susitiks Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Lietuvos rytas“.

LMKL čempionės po sezono nusimetė sportines aprangas fotoalbumas (16)

2014 balandžio mėn. 24 d. 11:02
Sunkų trečiąjį sezoną baigusi Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ komanda nusprendė jėgas atgauti gamtoje. Lietuvos čempionės, treneriai ir komandos vadovai rinkosi prie netoli Druskininkų esančio Giedvardžio ežero, kur įsikūrusi kaimo turizmo sodyba „Vila Virginija“.

Čempioniškai žaidę „Mavericks“ nušlavė „Spurs“ jų pačių tvirtovėje „Heat“ pirmauja jau 2:0 (2)

2014 balandžio mėn. 24 d. 09:08
2011 metų NBA lygos čempionai Dalaso „Mavericks“ krepšininkai įrodinėja, kad gali pakartoti savo pergalingą žygį ir šiemet – jie antrose Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse svečiuose 113:92 (24:23, 32:28, 32:24, 25:17) sutriuškino absoliučius reguliariojo sezono nugalėtojus San Antonijaus „Spurs“ vyrus ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą.

NBA: „Rockets“ treneris ignoravo D. Motiejūną ir vėl pralaimėjo serijoje – jau 0:2 (47)

2014 balandžio mėn. 24 d. 07:58
Kevinas McHale'as ir Donatas Motiejūnas
Stopkadras
Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Hiustone vykusiose antrose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse antrą nesėkmę patyrė vietos „Rockets“ klubas.