„Rūdupio“ klubas keičia pavadinimą - nuo šiol vadinsis „Prienais“

 (23)
Prienų "Rūdupio" komanda
Prienų "Rūdupio" komanda
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Prienų „Rūdupio“ komanda artėjantį sezoną pasitiks ne tik gerokai atnaujinusi ekipos sudėtį, bet ir kitu pavadinimu. Šiemet 20-metį švęsiantis klubas sugrįžo prie senojo savo pavadinimo - „Prienai“.

„Ateinantį pavasarį švęsime klubo 20-metį, todėl valdyba nusprendė grįžti prie senojo pavadinimo „Prienai“. Grįžtame prie ištakų“, – kalbėjo klubo direktorius Aurimas Bartuška.

A.Bartuška tikino, kad nepaisant pavadinimo kaitos, „Rūdupis“ išliko vienu pagrindinių ekipos rėmėjų.

„Rūdupio“ pavadinimu Prienų ekipa rungtyniavo 6 sezonus . Būtent su šiuo vardu prieniškiai 2009-2010 metų sezone debiutavo Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) ir du sezonus (2010-2011m., 2011-2012m.) iš eilės iškovojo bronzos medalius.

LKL
 
23
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Krepšinis

Gražiausių Vilniaus krepšinio lygos epizodų TOP-50

2014 spalio mėn. 2 d. 14:02
Sudarytas gražiausių Vilniaus krepšinio lygos (VKL) epizodų TOP-50. Aukščiausiose pozicijose esantys momentai nenusileidžia profesionalių lygų krepšininkams. Dalinamės vaizdo klipu su savo skaitytojais.

„Lietuvos ryto“ kovos su Eurolygos ekipomis A. Gomelskio taurės turnyre – tiesiogiai per „SportoTV“ (3)

2014 spalio mėn. 2 d. 12:43
Interneto sporto televizija „SportoTV“ ruošia dar vieną dovaną krepšinio gerbėjams – tiesiogines rungtynių transliacijas iš šį savaitgalį Maskvoje vyksiančio draugiško Aleksandro Gomelskio taurės turnyro. Viename pajėgiausių ikisezoninių jėgų patikrinimų dalyvaus ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa.

„Rasų“ ir „Trakų“ rungtynėmis ketvirtadienį prasidės NKL čempionatas

2014 spalio mėn. 2 d. 11:50
Ketvirtadienį Raseiniuose rungtynėmis tarp vietos „Rasų“ klubo ir „Trakų“ prasidės XXI Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonas. Be į LKL išvykusių čempionų „Mažeikių“, be dėl finansinių sunkumų varžytis net nepabandžiusių „Radviliškio-Juodelių“, tačiau su RKL čempionais „Rasais“ ir po skyrybų dviem klubais tapusiais „Palanga“ ir „Vilniumi“.

„Kibirkšties-VIČI“ naujokė V. Kaminskytė: noriu komandai duoti kuo daugiau naudos

2014 spalio mėn. 2 d. 11:40
21-erių metų Vitalija Kaminskytė pastaruosius trejus metus vilkėjo Kauno „Aisčių“ moterų komandos aprangą, tačiau šią vasarą persikėlė į Vilnių, pasirašė sutartį su „Kibirkšties-VIČI“ komanda ir išbandys savo jėgas ne tik Lietuvos čempionate (LMKL), bet ir Europos taurės (EuroCup Women) turnyre.

Sukurtas Marijampolės „Sūduvos“ moterų krepšinio komandos reprezentacinis filmas (2)

2014 spalio mėn. 2 d. 10:01
Marijampolės moterų krepšinio komandos „Sūduva“ pristatymo visuomenei metu, Marijampolės savivaldybės tarybos posėdžių salėje susirinkusiems politikos, verslo, sporto atstovams ir svečiams, buvo parodytas reprezentacinis miesto komandos filmas, kuriame prisimenamas praėjęs sezonas ir supažindinama su nauja ekipa.