© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Prienų „Rūdupio“ komanda artėjantį sezoną pasitiks ne tik gerokai atnaujinusi ekipos sudėtį, bet ir kitu pavadinimu. Šiemet 20-metį švęsiantis klubas sugrįžo prie senojo savo pavadinimo - „Prienai“.

„Ateinantį pavasarį švęsime klubo 20-metį, todėl valdyba nusprendė grįžti prie senojo pavadinimo „Prienai“. Grįžtame prie ištakų“, – kalbėjo klubo direktorius Aurimas Bartuška.

A.Bartuška tikino, kad nepaisant pavadinimo kaitos, „Rūdupis“ išliko vienu pagrindinių ekipos rėmėjų.

„Rūdupio“ pavadinimu Prienų ekipa rungtyniavo 6 sezonus . Būtent su šiuo vardu prieniškiai 2009-2010 metų sezone debiutavo Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) ir du sezonus (2010-2011m., 2011-2012m.) iš eilės iškovojo bronzos medalius.

LKL

23
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Krepšinis

„Neptūno“ legionieriaus dėjimas - tarp gražiausių Eurolygos turo epizodų pirmas sąraše - naudingiausias turo žaidėjas Z. Ercegas (2)

2014 lapkričio mėn. 22 d. 11:56
Mustafa Shakuras
DELFI (V.Spurytės nuotr.)
Klaipėdos „Neptūnui“ atstovaujančio Mustafos Shakuro dėjimas pateko tarp gražiausių Eurolygos savaitės epizodų. Vitorijos „Laboral Kutxa“ krepšį sudrebinęs amerikietis gražiausių epizodų sąraše yra dešimtas.

„Cavaliers“ su L. Jamesu pralaimėjo ir Vašingtone (10)

2014 lapkričio mėn. 22 d. 10:40
Klivlendo „Cavaliers“ komanda per paskutines devynias dvikovos minutes nepataikė nei vieno metimo „iš žaidimo“ ir patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės NBA lygoje. Davido Blatto auklėtiniai svečiuose 78:91 (21:26, 21:29, 23:25, 13:11) pralaimėjo Vašingtono „Wizards“ komandai.

J. Valančiūnas svariai prisidėjo prie vienos įspūdingiausių pergalių „Raptors“ istorijoje (16)

2014 lapkričio mėn. 22 d. 08:56
Jonas Valančiūnas
AP/Scanpix
NBA pirmenybėse Toronto „Raptors“ klubas su Jonu Valančiūnu įsirašė didžiausią sezono pergalę. Kanados komanda namuose rezultatu 124:83 (37:27, 34:18, 30:12, 23:26) sutriuškino Milvokio „Bucks“ krepšininkus.

M. Kuzminskas vedė „Unicają“ į dar vieną pergalę „Neptūno“ grupėje – du pratęsimai ir rekordas (5)

2014 lapkričio mėn. 21 d. 22:50
Eurolygos D grupės rungtynėse Stambulo prireikė net dviejų pratęsimų, kol vietos „Galatasaray“ (3/3) 110:103 (22:16, 23:24, 9:23, 28:19; 14:14; 14:7) galiausiai įrodė savo pranašumą prieš Belgrado „Crveną Zvezdą“ (3/3).

J. Mačiulis: fortūna šiandien buvo mūsų pusėje „Žalgiris“ norėjo pratęsimo (11)

2014 lapkričio mėn. 21 d. 21:59
Kauno „Žalgiris“ kovėsi iki paskutinės sekundės, tačiau pirmose Eurolygos A grupės antrojo rato rungtynėse dviejų taškų persvara 66:68 turėjo pripažinti tituluotojo Madrido „Real“ klubo pranašumą. Abiejų komandų atstovai pripažino, kad penktadienio vakarą sėkmė labiau lydėjo svečius.