Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 4 min. „Raptors“ atsiliko 85:90, tačiau tuomet iniciatyvos ėmėsi Kyle'as Lowry, šeimininkai laimėjo atkarpą 11:2 ir šventė sunkią pergalę.

Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas J. Valančiūnas per 22 min. įmetė 10 taškų (4/7 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 5 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Mūsiškį trečio kėlinio viduryje pakeitė Patrickas Pattersonas ir jis aikštėje daugiau nebepasirodė.

J. Valančiūno tiesioginis oponentas ispanas Marcas Gasolis per 41 min. surinko 22 taškus (8/16 dvitaškiai, 6/10 baudos) ir sugriebė 13 atšokusių kamuolių.

Beje, pirmame kėlinyje per vieną iš pertraukų buvo pagerbtas Vince'as Carteris – arenos ekranuose parodyti epizodai iš jo įspūdingos karjeros Toronte. Matydamas šiuos vaizdus V. Carteris susigraudino.

„Raptors“: Demaras DeRozanas 21 (10/22 metimai iš žaidimo), Kyle'as Lowry 18 (7/16 metimai iš žaidimo), Terrence'as Rossas 16, Louisas Williamsas 13, Jonas Valančiūnas 10 taškų.

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 22 (12 atk. kam.), Mike'as Conley 19 (10 atk. kam.), Zachas Randolphas 18 (18 atk. kam.), Tayshaunas Prince'as 15, Vince'as Carteris 7 taškai.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (39)