Lietuvis aikštelėje praleido 27 minutes ir surinko 10 taškų (4/13 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/2 baudų). Gynėjas taip pat atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei sykį suklydo.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė lietuviškų šaknų turintis Johnas Shurna ir Gašperas Vidmaras (7 atk. kam.). Pastarųjų sąskaitose – atitinkamai 18 ir 17 pelnytų taškų.

Šeimininkų ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo 24 taškus pelnęs Clay'us Tuckeris.

„Lietuviškasis“ Emilijo Redžo klubas pralaimėjo namuose

Kiek netikėtą pralaimėjimą Italijos krepšinio lygos pirmenybėse patyrė Rimanto Kaukėno ir brolių Lavrinovičių atstovaujama Emilijo Redžo „Grissin Bon“ komanda, kuri namuose 69:70 (17:19, 15:13, 21:18, 16:20) turėjo pripažinto Kremono „Vanoli“ klubo pranašumą.

R. Kaukėnas ant parketo praleido 34 minutes ir pelnė 8 taškus (3/7 dvit., 0/2 dvit., 2/3 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 5 kartus suklydo, išprovokavo 2 varžovų pražangas ir 3 sykius pažeidė taisykles.

12 minučių aikštėje praleidęs Kšyštofas Lavirnovičius į varžovų krepšį įmetė 11 taškų (2/4 dvit., 1/1 trit., 4/4 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 5 kartus suklydo, išprovokavo 4 varžovų pražangas ir 2 sykius prasižengė.

Darjušas Lavrinovičius vis dar gydosi traumą ir komandai padėti negali.

Rezultatyviau už K. Lavrinovičių šeimininkų ekipoje žaidė tik Andrea Činčiarini (14 tšk.) ir Riccardo Cervi (12 tšk., 8 atk. kam.).

Nugalėtojus į priekį vedė 21 tašką pelnęs, 9 kamuolius atkovojęs ir 26 efektyvumo balus surinkęs Cameronas Clarkas.

M. Katelynas žaidė blankiai, bet „Brose Baskets“ šventė pergalę

Dar vieną pergalę Vokietijos lygos čempionate į savo sąskaitą įsirašė Bambergo „Brose Baskets“ (4/1) komanda su Mindaugu Katelynu. Daugkartiniai Vokietijos čempionai svečiuose 74:61 nugalėjo 26:20, 14:9, 16:17, 18:15) Tryro TBB (2/3) komandą.

9 minutes aikštėje praleidęs M. Katelynas prie komandos pergalės naudingu žaidimu neprisidėjo. Puolėjas iš Lietuvos taškų nepelnė (0/2 dvit.), atkovojo kamuolį, kartą suklydo, 2 kartus prasižengė ir iš viso surinko -2 naudingumo balus.

Nugalėtojus į pergalę vedė Ryanas Thompsonas ir Bradley Wanamakeris, atitinkamai surinkę 17 ir 13 taškų.

Pralaimėjusiems Vitalis Chikoko įmetė 13, Mathis Monninghoffas - 11 taškų.