D. Lavrinovičius per 22 žaidimo minutes surinko 16 taškų (4/4 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, išprovokavo 4 varžovų pražangas, 3 sykius prasižengė ir iš viso surinko 21 naudingumo balą.

„Grisin Bon“ ekipos marškinėlius vilkintis Rimantas Kaukėnas buvo antras pagal rezultatyvumą komandoje. Gynėjas per 25 minutes įmetė 14 taškų (5/10 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 1/1 baudos), atkovojo kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, gavo bloką, išprovokavo 2 varžovų pražangas, kartą pažeidė taisykles ir surinko 13 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose taip pat rezultatyviai rungtyniavo Drake'as Dieneris, pelnęs 13 taškų, ir Andrea Činčiarini, kurio sąskaitoje 11 taškų.

Pralaimėjusiems Jamesas Feldeine'as įmetė 18 taškų, Metta World Peace pasižymėjo 16 taškų.

Milano „EA7 Emporio Armani“ klubas su Linu Kleiza, sekmadienį namuose 117:92 (30:22, 25:22, 39:16, 23:32) sutriuškino septintoje pozicijoje esančius Bolonijos „Granarolo“ (14/14) krepšininkus.

Lietuvio indėlis į pergalę - 5 taškai, 1 sugriebtas, 1 perimtas kamuolys ir rezultatyvus perdavimas. Per 10 minučių Lians Kleiza pataikė 2 dvitaškius iš 4, realizavo 1 baudos metimą iš 2 bei išnaudojo 5 pražangų limitą.

26 taškais prie pergalės prisidėjo Joe Raglandas, 25 - Samardo Samuelsas, 17 - Nicolo Mellis.

Svečių gretose rezultatyvumu išsiskyrė Jeremy Hazellas (25 tšk.), Okaro White'as (24 tšk.) ir Allanas Ray (21 tšk.).