Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 6 min. 30 sek. po Gintaro Leonavičiaus tritaškio pirmavo 74:67, tačiau per likusį laiką nebesukrapštė nė taško ir leido varžovams išplėšti pratęsimą – 74:72.

Vis dėlto šiauliečiai pasitaisė per pratęsimą, kuriame dominavo Julius Jucikas, Rokas Giedraitis ir G. Leonavičius, bei šventė galutinę pergalę rezultatu 88:80.

Pirmąjį mačą Latvijoje po įnirtingos kovos 70:68 laimėjo „Ventspils“. Tad Gedimino Petrausko auklėtiniams norint iškovoti titulą reikėjo laimėti bent trimis taškais.

Šiauliai“ BBL pirmenybėse triumfavo pernai, o „Ventspils“ – užpernai.

Tiesa, tai – pirmasis šiauliečių triumfas savo sirgalių akivaizdoje, nes pernai BBL taurę jie į viršų kėlė Prienuose.

„Šiauliai“ tris kartus yra iškovoję BBL čempionato bronzos apdovanojimus.

„Šiauliai“: Rokas Giedraitis 22 (5/11 tritaškiai), Julius Jucikas (5/7 dvitaškiai, 8/10 baudos, 9 atk. kam.) ir Gintaras Leonavičius po 18, Rolandas Alijevas 12, Ryanas Olanderis 8, Vytautas Šulskis 7 taškai.

„Ventspils“: Kristapas Janičenokas 18, Harvey Grantas 17, Akselis Vairogas 12 taškų.

Šiemet dėl BBL bronzos kaunasi Utenos „Juventus“ ir Tartu „Rock“ ekipa, kuriai atstovauja Augustas Pečiukevičius bei buvęs uteniškių krepšininkas Karolis Petrukonis. Ketvirtadienį Utenoje vyks antrasis serijos mačas. Pirmąją dvikovą Estijoje 72:63 laimėjo „Rock“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (98)