Pasaulio krepšinio čempionate vuvuzelų negirdėsime

 (23)
Pasaulio krepšinio čempionate vuvuzelų negirdėsime
© AFP/Scanpix

Rugpjūčio 28 dieną prasidėsiančiame pasaulio krepšinio čempionate Turkijoje negirdėsime daugeliui futbolo aistruolių įkyrėjusių dūdų, dar vadinamų vuvuzelomis. FIBA vadovybė nusprendė uždrausti sirgaliams įsinešti į krepšinio arenas vuvuzelas ir jas pūsti. Šis draudimas galios ne tik pasaulio čempionato, bet ir kitų krepšinio turnyrų metu.

FIBA priėmė šį sprendimą dėl vuvuzelų garso sukeliamų sveikatos sutrikimų. Taip pat tvirtinama, jog krepšinio arena nėra pritaikyta vuvuzelų garsui.

2010 metų pasaulio futbolo čempionate Pietų Afrikos Respublikoje sirgaliai kentėjo nuo vuzuelų keliamo šaižaus garso, kuris primena dūzgiantį bičių spiečių.

Artėjančiame pasaulio krepšinio čempionate dalyvaus ir Lietuvos nacionalinė rinktinė, D grupės varžybose susigrumsianti su Ispanijos, Prancūzijos, Kanados, Naujosios Zelandijos ir Libano rinktinėmis.

Eurobasket.lt
 
23
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Krepšinis

M. Kuzminskas: gaila, kad šalia nebėra D. Sabonio

2014 spalio mėn. 23 d. 17:27
Antrą sezoną Ispanijos lygoje „Endesa“ rungtyniaujantis Lietuvos nacionalinės krepšinio rinktinės puolėjas Mindaugas Kuzminskas mokosi būti lyderiu. Per ketverias oficialias šio sezono Ispanijos lygos ir Eurolygos rungtynes vidutiniškai jis aikštėje praleido po 20 minučių ir pelnė po 10 taškų.

NBA rungtynėse debiutavo teisėjas iš Lietuvos (8)

2014 spalio mėn. 23 d. 14:39
Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Niujorko „Madison Square Garden“ arenoje užfiksuotas išskirtinis įvykis. Pirmą sykį Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) ikisezoninėse rungtynėse teisėjavo lietuvis arbitras – 25-erių metų Gediminas Petraitis, rašo portalas basketnews.lt

NBA autsaideriams ir toliau apsimokės pralaimėti kuo daugiau rungtynių (3)

2014 spalio mėn. 23 d. 14:07
Jamesas Andersonas
AP/Scanpix
Kai kurių komandų noras pralaimėti kuo daugiau rungtynių, kad jos gautų aukštą šaukimą naujokų biržoje, privertė NBA lygą pagalvoti dėl permainų.

„Žalgirio“ šokėjos: kaip gimsta aistruolių kraują kaitinantys šokiai? (13)

2014 spalio mėn. 23 d. 11:42
Apsilankius Kauno „Žalgirio“ šokėjų treniruotėje pirmiausiai dėmesį galima atkreipti į tai, kad visos jos kalba vienu metu, tačiau kažkokiu, matyt tik moterims suprantamu būdu, jos viena kitą girdi ir supranta. Taip gimsta naujos kompozicijos, kurias žiūrovai gali išvysti „Žalgirio“ arenoje. Penktadienį į Kauną atkeliauja Eurolyga – tam intensyviai ruošiasi ne tik krepšininkai, bet ir šokėjų komanda.

Eurolygos klipo filmavimo užkulisiai: įsiamžino ir R. Javtokas (2)

2014 spalio mėn. 23 d. 09:53
2014-2015 metų Eurolygos sezono himnu pasirinktas kūrinys „No Jump, No Glory" („Be šuolio nebus šlovės"), kuris įprasmina tikslo siekimą, įdėtas pastangas ir triumfo akimirkas.