Pasaulio krepšinio čempionate vuvuzelų negirdėsime

 (23)
Pasaulio krepšinio čempionate vuvuzelų negirdėsime
© AFP/Scanpix

Rugpjūčio 28 dieną prasidėsiančiame pasaulio krepšinio čempionate Turkijoje negirdėsime daugeliui futbolo aistruolių įkyrėjusių dūdų, dar vadinamų vuvuzelomis. FIBA vadovybė nusprendė uždrausti sirgaliams įsinešti į krepšinio arenas vuvuzelas ir jas pūsti. Šis draudimas galios ne tik pasaulio čempionato, bet ir kitų krepšinio turnyrų metu.

FIBA priėmė šį sprendimą dėl vuvuzelų garso sukeliamų sveikatos sutrikimų. Taip pat tvirtinama, jog krepšinio arena nėra pritaikyta vuvuzelų garsui.

2010 metų pasaulio futbolo čempionate Pietų Afrikos Respublikoje sirgaliai kentėjo nuo vuzuelų keliamo šaižaus garso, kuris primena dūzgiantį bičių spiečių.

Artėjančiame pasaulio krepšinio čempionate dalyvaus ir Lietuvos nacionalinė rinktinė, D grupės varžybose susigrumsianti su Ispanijos, Prancūzijos, Kanados, Naujosios Zelandijos ir Libano rinktinėmis.

Eurobasket.lt
 
23
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Krepšinis

„Lietkabelio“ puolėjui D. Šalengai įskilo šonkaulis

2014 spalio mėn. 2 d. 17:21
Panevėžio „Lietkabelio“ klubas sulaukė nemalonios žinios – kurį laiką komandai negalės padėti kapitonas Dainius Šalenga. 37 metų 197 cm ūgio krepšininkui ketvirtadienį atlikti tyrimai, kurie parodė, kad jam yra įskilęs šonkaulis, todėl puolėjas mažiausiai dvi savaites negalės sportuoti.

„Žalgiris“ Eurolygos rungtynes žais ir Kauno sporto halėje patekti galės ne visi (7)

2014 spalio mėn. 2 d. 16:02
Septyniasdešimtmečio šventę praėjusį savaitgalį surengęs Kauno „Žalgiris“ jubiliejų minės viso sezono metu. Atskirų dešimtmečių „Žalgirio“ žvaigždės bus pagerbtos per kiekvienas Eurolygos namų rungtynes, į kurias jau prasidėjo bilietų prekyba.

Gražiausių Vilniaus krepšinio lygos epizodų TOP-50

2014 spalio mėn. 2 d. 14:02
Sudarytas gražiausių Vilniaus krepšinio lygos (VKL) epizodų TOP-50. Aukščiausiose pozicijose esantys momentai nenusileidžia profesionalių lygų krepšininkams. Dalinamės vaizdo klipu su savo skaitytojais.

„Lietuvos ryto“ kovos su Eurolygos ekipomis A. Gomelskio taurės turnyre – tiesiogiai per „SportoTV“ (4)

2014 spalio mėn. 2 d. 12:43
Interneto sporto televizija „SportoTV“ ruošia dar vieną dovaną krepšinio gerbėjams – tiesiogines rungtynių transliacijas iš šį savaitgalį Maskvoje vyksiančio draugiško Aleksandro Gomelskio taurės turnyro. Viename pajėgiausių ikisezoninių jėgų patikrinimų dalyvaus ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa.

„Rasų“ ir „Trakų“ rungtynėmis ketvirtadienį prasidės NKL čempionatas

2014 spalio mėn. 2 d. 11:50
Ketvirtadienį Raseiniuose rungtynėmis tarp vietos „Rasų“ klubo ir „Trakų“ prasidės XXI Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonas. Be į LKL išvykusių čempionų „Mažeikių“, be dėl finansinių sunkumų varžytis net nepabandžiusių „Radviliškio-Juodelių“, tačiau su RKL čempionais „Rasais“ ir po skyrybų dviem klubais tapusiais „Palanga“ ir „Vilniumi“.