Pasaulio krepšinio čempionate vuvuzelų negirdėsime

 (23)
Pasaulio krepšinio čempionate vuvuzelų negirdėsime
© AFP/Scanpix

Rugpjūčio 28 dieną prasidėsiančiame pasaulio krepšinio čempionate Turkijoje negirdėsime daugeliui futbolo aistruolių įkyrėjusių dūdų, dar vadinamų vuvuzelomis. FIBA vadovybė nusprendė uždrausti sirgaliams įsinešti į krepšinio arenas vuvuzelas ir jas pūsti. Šis draudimas galios ne tik pasaulio čempionato, bet ir kitų krepšinio turnyrų metu.

FIBA priėmė šį sprendimą dėl vuvuzelų garso sukeliamų sveikatos sutrikimų. Taip pat tvirtinama, jog krepšinio arena nėra pritaikyta vuvuzelų garsui.

2010 metų pasaulio futbolo čempionate Pietų Afrikos Respublikoje sirgaliai kentėjo nuo vuzuelų keliamo šaižaus garso, kuris primena dūzgiantį bičių spiečių.

Artėjančiame pasaulio krepšinio čempionate dalyvaus ir Lietuvos nacionalinė rinktinė, D grupės varžybose susigrumsianti su Ispanijos, Prancūzijos, Kanados, Naujosios Zelandijos ir Libano rinktinėmis.

Eurobasket.lt
 
23
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Krepšinis

Vilniaus „Perlo-MRU“ vyrų krepšinio komanda sezonui ruoštis išvyko į Kiniją

2014 rugsėjo mėn. 2 d. 11:16
Edvinas Jezukevičius
-----
Vilniaus „Vilnius-MRU“ vyrų krepšinio ekipa grįžta prie senojo pavadinimo ir 2014 - 2015 metų sezone vadinsis „Perlo-MRU“ vardu. Apie tai Nacionalinę krepšinio lygą (NKL) oficialiai informavo sostinės komandos vadovas Vytenis Tupčiauskas. Šiuo pavadinimu sostinės ekipa NKL pirmenybėse varžėsi 2010 - 2013 metais.

„Kibirkšties-VIČI“ komandoje legionierės iš Ukrainos ir JAV (1)

2014 rugsėjo mėn. 2 d. 09:39
Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionė Vilniaus „Kibirkštis-VIČI“ toliau rikiuoja gretas naujam sezonui. Sostinės klubą papildė dvi legionierės: ukrainietė Vita Gorobec ir amerikietė Ny Hammonds. „Kibirkšties-VIČI“ komanda šį sezoną tikrai dalyvaus LMKL čempionate, Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės ir Europos taurės turnyruose.

Kauno „Žalgirio“ ekipoje – marškinėlių numerių rokiruotės

2014 rugsėjo mėn. 2 d. 07:20
Artėjant naujam sezonui Kauno „Žalgirio“ krepšininkai išsidalijo numerius, žymėsiančius jų marškinėlius artimiausius devynis mėnesius. Į vyriausių „Žalgirio“ krepšininkų numerius niekas nesikėsino. Paulius Jankūnas ir Robertas Javtokas ir toliau žais numeriais, kurie juos lydėjo didžiąją karjeros dalį – 13 ir 15.

I. Neliubovas lieka „Lietkabelyje“, V. Dilys pasirinko „Dzūkiją“ (2)

2014 rugsėjo mėn. 1 d. 22:20
Ivanas Neliubovas
B. Šovkovajos nuotr.
Panevėžio „Lietkabelio“ klubas pratęsė sutartį su geriausiu praėjusio sezono Lietuvos krepšinio lygos (LKL) kovotoju dėl atšokusių kamuolių Ivanu Neliubovu.

„Lietuvos ryto“ gretose – puolėjas iš NBA Vasaros lygos (10)

2014 rugsėjo mėn. 1 d. 21:58
Mike'as Moseris
AP/Scanpix
Vilniaus „Lietuvos rytas“ stiprina priekinę liniją. Prie sostinės komandos prisijungs Mike'as Moseris. Su 23-ejų metų 203 cm ūgio puolėju kontraktas pasirašytas vienam sezonui.