Nors iki pagrindinio laiko pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutėms „Panathinaikos“ ekipa turėjo įtikinamą 9 taškų persvarą ir jau atrodė, kad intrigos šiose rungtynėse svečiai atkurti nesugebės.

Tačiau situacija apsivertė aukštyn kojomis. Spurtą 8:0 surengę armiečiai sumažino atsilikimą iki minimumo (62:63). Prie baudų metimo linijos stojęs Roko Ukičius realizavo tik vieną baudos metimą iš dviejų ir lemiama ataka priklausė CSKA ekipai. Vitalijus Fridzonas su sirena pataikė tolimą metimą, bet užmynė ant tritaškio linijos, todėl komandoms teko žaisti pratęsimą. Jo metu dažnai besikeitė pirmaujanti komanda, bet rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidę šeimininkai išlygino serijos rezultatą ir lemiamą mačą perkėlė į Maskvą.

J. Mačiulis buvo vienas geriausių savo ekipoje. Lietuvis per 31 minutę pelnė 15 tašų (3/6 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir kartą prasižengė.

„Panathinaikos“: Jonas Mačiulis 15, Stephane'as Lasme (6/6 baudos) 14, Jamesas Gistas 12, Loukas Mavrokefalidis 10, Antonis Fotsis 8 taškai.

CSKA: Vladimiras Micovas 15 (3/5 tritaškiai), Sonny Weemsas 14, Saša Kaunas 11, Aaronas Jacksonas 9 taškai.

Lemiamas serijos mačas vyks penktadienį, balandžio 25-ą dieną, Maskvoje.

„Olympiakos“ krepšininkai taip pat išlygino seriją

Praėjusio sezono pajėgiausių Senojo žemyno komandų turnyrą laimėjęs Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) klubas namuose 71:62 (15:16, 22:14, 12:17, 22:15) įveikė Madrido „Real“ (Ispanija) krepšininkus ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą - 2-2.

Po 13 taškų nugalėtojams pelnė Bryantas Dunstonas ir Matthew Lojeskis, 12 - Vasilis Spanoulis.

Svečių gretose sėkmingiausiai žaidė Rudy Fernandezas (18 tšk.), Tremmellas Dardenas (10 tšk.) ir Nikola Mirotičius (9 tšk.).

Pirmus du susitikimus savo aikštėje „karališkasis“ klubas laimėjo 88:71 (27:12, 21:29, 22:15, 18:15) ir 82:77 (30:23, 23:21, 17:18, 12:15), o trečiose rungtynėse jau pergalę namuose 78:76 (23:15, 22:23, 20:20, 13:18) iškovojo „Olympiakos“ krepšininkai.

Lemiamos - penktos - serijos rungtynės Madride bus žaidžiamos penktadienį (balandžio 25-ą d.).

„Maccabi“ - antra finalo ketverto dalyvė

Ketvirtose ketvirtfinalio rungtynėse Tel Avivo „Maccabi Electra“ (Izraelis) klubas savo aikštėje 86:66 (19:21, 16:22, 19:13, 32:10) nugalėjo Milano „EA7 Emporio Armani“ (Italija) krepšininkus ir, laimėjęs seriją iki trijų pergalių rezultatu 3-1, po dviejų sezonų pertraukos vėl pateko į finalo ketverto turnyrą.

Po 16 taškų nugalėtojams pelnė Ricky Hickmanas ir Alexas Tyus, 13 - Devinas Smithas.

28 taškus į aikštės šeimininkų krepšį įmetė Keithas Langfordas, 10 - Danielis Hackettas, po 8 - Davidas Mossas ir Curtis Jerrellsas.

Pirmą susitikimą Milane „Maccabi Electra“ komanda laimėjo po pratęsimo 101:99 (19:23, 23:24, 16:23, 29:17, 14:12), antrame pergalę 91:77 (25:17, 22:17, 19:21, 25:22) jau šventė šeimininkė „EA7 Emporio Armani“ ekipa, o trečią susitikimą savo aikštėje 75:63 (15:16, 24:13, 22:16, 14:18) vėl laimėjo Tel Avivo krepšininkai.

Finalo ketverto turnyro, kuris gegužės 16-18 dienomis vyks Milane (Italija), pusfinalyje „Maccabi Electra“ klubas žais su CSKA (Rusija) arba „Panathinaikos“ komanda.