119 taškų yra ir vienas geriausių rezultatų NKL istorijoje. Rezultatyvesnius mačus antroje pagal pajėgumą Lietuvos krepšinio lygoje yra sužaidusios tik septynios komandos.

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo abiejų komandų rezultatyviomis atakomis, o įpusėjus ketvirčiui rezultatas buvo lygus 15:15. Nors marijampoliečiai įgijo 7 taškų persvarą 28:21, tačiau svečiai vėl surado spragų varžovų gynyboje ir tuo pasinaudoję po pirmųjų dešimties žaidimo minučių alsavo savo varžovams į nugarą – 31:30.

Antrajame kėlinyje šeimininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir susikrovė dviženklį pranašumą 49:36. Per likusį laiką svečiai ir toliau sunkiai rinko taškus puolime bei abi ekipos išėjo ilsėtis švieslentėje degant užtikrintai marijampoliečių persvarai – 61:45.

Trečiajame kėlinyje marijampoliečiai ir toliau didino savo pranašumą ir jis tapo triuškinančiu (80:55, 95:71).

Ketvirtasis kėlinys šiose rungtynėse buvo tik formalumas. Šakių „Zanavyko“ komandai taip ir nepavyko sustabdyti įsibėgėjusios Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ kuri ketvirtajame ketvirtyje leido pasireikšti mažiau patyrusiems krepšininkams.

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“: Paulius Petrilevičius – 25 (11/13 dvit., 31 naud. bal.), Aurimas Kieža – 14 (6/8 dvit., 6 rez. perd., 15 naud. bal.), Donatas Sabeckis – 13, Aivaras Kvedaravičius ir Rokas Čepanonis – po 10 tšk.

Šakių „Zanavykas“: Paulius Beliavičius – 26 (6 rez. perd., 25 naud. bal.), Simas Raupys – 13 (6/8 dvit., 5 atk. kam.), Šarūnas Vingelis ir Šarūnas Beniušis – po 12 taškų.