Rungtynės prasidėjo kieta kova po abiem krepšiais. Aukštaūgių netektį puikiai kompensavo kovingas Gintauto Kybarto žaidimas. Puolėjas neblogai tvarkėsi gynyboje ir pataikęs visus tris tolimus metimus leido aikštelės šeimininkams alsuoti į nugarą varžovams 22:25.

Varžovai atitrūko antrajame kėlinyje. Nerijaus Varnelio vedini Molėtų krepšininkai gana greitai įgijo dviženklį pranašumą. Su esama situacija nesitaikstė Karolis Kokoška. Puolėjas per ketvirtį pelnė 12 taškų (4/4 tritaškių) ir kauniečiai trumpam priartėjo. Tačiau varžovai ir toliau dominavo aikštelėje bei po dvidešimties minučių kovos buvo priekyje 39:56.

Mantvydo Stašelio ir Simo Raupio vedini kauniečiai energingai pradėjo trečiąjį ketvirtį bei keliomis greitomis atakomis sumažino deficitą iki dešimties taškų. Tačiau tada apie save priminė rezultatyviausias komandos žaidėjas Osvaldas Mačernis, į žaidimą įsijungė Tomas Gaidamavičius ir svečiai vėl grėsmingai nutolo 61:80.

„TiuMenas-Ežerūnas“ kauniečius pranoko beveik visos statistikos kategorijos ir šventė užtikrintą pergalę rezultatu 71:104.

„JAZZ-KTU“: Karolis Kokoška 14, (4/8 trit., 5 at. kam.), Gintautas Kybartas 13 (3/3 trit.), Artūras Lencevičius 12 (5 rez. perd.), Mantvydas Stašelis 11 (6 klaidos), Simas Raupys 8 (10 at. kam.), Donatas Sabeckis 6.

„TiuMenas-Ežerūnas“: Osvaldas Mačernis 22 (6/8 dvit., 3/4 trit., 26 naud. balai), Thomas Ray Davis 15, Justas Narušis 14, Nerijus Varnelis 13, Tomas Gaidamavičius 12 (8 rez. perd.), Edgaras Zinevičius 11 (8 at. kam.).

„Trakai“ po pratęsimo palaužė „Sūduvą-Mantingą“

Pralaimėjimo šešėlio niekaip nusikratyti nepavykstančiai Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“ smogė ir Trakų „Trakai“, kurie po pratęsimo namuose įveikė suvalkiečius rezultatu 78:74 (17:17, 16:18, 18:10, 15:21, 12:8). „Trakai“ įsirašė 10-tąją pergalę čempionate bei pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės vietą. „Sūduva-Mantinga“ kol kas neatranda stabilaus žaidimo recepto ir per paskutinius devynis mačus suklupo 7-tąjį kartą bei nukrito iki dešimtosios turnyrinės lentelės vietos.

Pagal visus statistinius rodiklius abi komandos žengė viena šalia kitos. Vienintelis rodiklis pagal kurį „Trakai“ dominavo, buvo perimti kamuoliai (12:3).

Likus žaisti 32 sek. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, po Audriaus Mineikio taiklių baudos metimų, „Sūduva-Mantinga“ turėjo 3 taškų pranašumą, tačiau Evaldas Baniulis taikliu tritaškiu metimu išplėšė pratęsimą, per kurį „Trakų“ komanda šventė pergalę.

„Trakai“: Evaldas Baniulis 16 taškų, Julius Kazkauskas ir Alvydas Žarskus pelnė po 14 taškų.

„Sūduva-Mantinga“: Paulius Knyza 20 taškų, Marius Valukonis 14 taškų, Benas Bagdonavičius 12 taškų.