Trečią pergalę iš eilės iškovojo ir per žingsnį nuo kito etapo atsidūrė Klivlando „Cavaliers“ komanda, kuri svečiuose 103:95 (31:25, 25:23, 28:28, 19:19) nugalėjo Bostono „Celtics“ ir serijoje pirmauja jau 3:0.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 2 minutes 45 sekundes Evanas Turneris taikliu tolimu šūviu šeimininkus prie varžovų priartino iki trijų taškų (92:95), tačiau tada du tritaškius iš eilės smeigė Kevinas Love ir Klivlando atstovai nulėmė mačo baigtį savo naudai.

„Kavalierius“ į priekį tradiciškai vedė LeBronas Jamesas, pelnęs 31 tašką (13/26 metimai iš žaidimo, 4/5 baudos) ir atkovojęs 11 kamuolių.

Be to, Davido Blatto auklėtiniams pavyko sustabdyti per pirmus du susitikimus po 22 taškus į jų krepšį metusį Isaiah Thomasą, kuris šį kartą sukrapštė tik 5 taškus (2/9 metimai iš žaidimo, 1/2 bauda).

Ketvirta ir galbūt jau paskutinė ekipų dvikova vyks sekmadienį Bostone.

„Celtics“: Evanas Turneris 19, Avery Bradley 18, Jae Crowderis 16, Jaredas Sullingeris 10, Tyleris Zelleris 9 taškai.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 31 (11 atk. kam.), Kevinas Love 23 (9 atk. kam.), J. R. Smithas 15, Kyrie Irvingas ir Tristanas Thompsonas po 12 taškų.

Šios poros nugalėtojai konferencijos pusfinalyje susikaus arba su Čikagos „Bulls“, arba su Milvokio „Bucks“ klubu. Ketvirtadienį „Buliai“ išvykoje po dviejų pratęsimų 113:106 (27:27, 22:26, 25:18; 21:24; 18:11) trečią kartą iš eilės palaužė „Bucks“ krepšininkus ir serijoje pirmauja taip pat jau 3:0.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus mažiau nei 3 min. čikagiečiai dar turėjo 10 taškų persvarą (94:84), bet tuomet įsišėlo Khrisas Middletonas, kurio vedami „Bucks“ laimėjo atkarpą 11:0 ir persvėrė rezultatą 95:94 (likus 10 sek.). Svečių kailį išgelbėjo vieną baudą iš dviejų realizavęs ir tokiu būdu pratęsimą išplėšęs Derrickas Rose'as.

Per papildomą laiką išryškėjo „Bulls“ pranašumas: per pirmas keturias antro pratęsimo minutes jie varžovams neleido pelnyti nė taško, o patys jų surinko 12 ir įgijo lemiamą pranašumą – 113:101.

Nesustabdomas nugalėtojų gretose buvo D. Rose'as, pasižymėjęs ir taiklumu, ir rezultatyvumu. Jo sąskaitoje – 34 taškai (7/14 dvitaškiai, 5/9 tritaškiai, 5/6 baudos) ir 8 rezultatyvūs perdavimai.

„Bucks“, ypač pirmoje mačo pusėje, lyderiu buvo graikas Giannis Antetokounmpo – 25 taškai (10/22 dvitaškiai, 5/8 baudos) ir 12 atkovotų kamuolių.

Gali būti, kad jau lemiamos šios serijos rungtynės bus žaidžiamos šeštadienį Milvokyje.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 25 (12 atk. kam.), Michaelas Carteris-Williamsas 19 (9 rez. perd.), Khrisas Middletonas 18, Johnas Hensonas 15 (14 atk. kam.), Jaredas Dudley 11 taškų.

„Bulls“: Derrickas Rose'as 34, Jimmy Butleris 24, Pau Gasolis 17 (14 atk. kam.), Tony Snellas 16, Mike'as Dunleavy 12 taškų.

Pratęsimo prireikė ir Naujajame Orleane, kur vietos „Pelicans“ itin apmaudžiai 119:123 (26:25, 37:27, 26:17, 19:39; 11:15) nusileido „Golden State Warriors“ komandai ir atsilieka serijoje jau 0:3.

Ketvirto kėlinio pradžioje „Pelikanai“ buvo susikrovę net 20 taškų persvarą (89:69) ir atrodė, kad pergalė – jau jų kišenėje, tuo labiau, jog likus žaisti vos 6 minutes jie vis dar pirmavo 17 taškų skirtumu (101:84). Tačiau tada skirtumas pradėjo žaibiškai tirpti, o du žudikiški Stepheno Curry tritaškiai per paskutines 11 sekundžių išlygino rezultatą – 108:108.

Pratęsimo metu S. Curry toliau tęsė savo šou ir galiausiai atvedė „Warriors“ į pergalę 123:119.

Iš viso S. Curry pelnė net 40 taškų (3/11 dvitaškiai, 7/18 tritaškiai, 13/14 baudos) ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. 28 taškais prie svečių pergalės prisidėjo Klay'us Thompsonas (6/12 tritaškiai).

„Pelikanų“ gretose išsiskyrė Anthony Davisas – 29 taškai (11/22 dvitaškiai, 7/9 baudos), 15 atkovotų kamuolių ir 3 blokai.

Šios poros nugalėtojai dėl vietos Vakarų konferencijos finale susikaus arba su Memfio „Grizzlies“, arba su Portlando „Trail Blazers“ (kol kas serijoje – 2:0).

„Pelicans“: Anthony Davisas 29 (15 atk. kam.), Ryanas Andersonas 26 (8/11 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai), Tyreke'as Evansas 19, Norrisas Cole'as 16 taškų.

„Warriors“: Stephenas Curry 40, Klay'us Thompsonas 28, Shaunas Livingstonas 12, Draymondas Greenas 12 (17 atk. kam.), Harrisonas Barnesas 11, Jrue Holiday'us 10 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (22)