D. Rose‘as žaidė be baimės, agresyviai verždavosi link krepšio, mesdavo tritaškius ir iš viso jis pelnė 23 taškus bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Jie prieš mane nedvigubino gynybos. Tai nuostabu“, – sakė D.Rose‘as, pataikęs 9 metimus iš 16. Trečiojo kėlinio pradžioje šeimininkai pirmavo 62:59, kol ji pelnė 7 taškus be atsako ir po D. Rose‘o tolimo metimo komandas skyrė 10 taškų (69:59).

Vėliau per likusį laiką svečiai arčiau nei per 7 taškus nepriartėjo, o „Bulls“ persvara vienu metu siekė 16 taškų.

25 taškus šeimininkams pelnęs Jimmy Butleris sužaidė rezultatyviausias karjeros atkrintamųjų rungtynes. Antrosios rungtynės pirmadienį taip pat vyks Čikagoje.

„Bulls“: Jimmy Butleris 25 (6/9 dvit., 2/5 trit., 7/8 baud.), Derrickas Rose‘as 23, Aaronas Brooksas 13, Pau Gasolis 10 taškų (13 atk. kam.).

„Bucks“: Khrisas Middletonas 18 (5/11 dvit., 2/6 trit., 2/2 baud.), Ersanas Ilyasova 15, Giannis Antetokounmpo ir Johnas Hensonas po 12, Jerrydas Baylessas 11 taškų.

Anthony Daviso ir Stepheno Curry žvaigždės spindėjo ryškiausiai, o pergalingai NBA atkrintamąsias pradėjo S. Curry vedama Oklando „Warriors“ ekipa. Steve‘o Kerro auklėtiniai namuose 106:99 (28:13, 31:28, 25:25, 22:33) įveikė Naujojo Orleano „Pelicans“ ir serijoje pirmauja 1-0.

NBA reguliariojo sezono nugalėtoja trečiame kėlinyje pirmavo 25 taškais, tačiau ketvirtame kėlinyje 20 taškų pelnęs A. Davisas įnešė intrigos. Jame aukštaūgio taškai paskutinę minutę skirtumą iki 4 taškų (99:103), tačiau baudos metimus realizavusi „Warriors“ išsaugojo pergalę.

„Warriors“ krepšininkai šį sezoną laimėjo visas 41 rungtynes, kuomet į savo krepšį praleido mažiau nei 100 taškų. NBA atkrintamųjų debiutantas A. Davisas iš viso pelnė 35 taškus, o S. Curry surinko 34, tačiau jis sulaukė indėlio iš komandos draugų – visi „Warriors“ startinio penketo žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių.

Rungtynių dėl kelio traumos nebaigė vienas „Pelicans“ lyderių Tyreke'as Evansas. Antrosios serijos rungtynės taip pat Oklande vyks pirmadienį.

„Warriors“: Stephenas Curry 34 (9/12 dvit., 4/13 trit., 4/7 baud.), Klay Thompsonas 21, Draymondas Greenas 15 (12 atk. kam.), Andrew Bogutas (14 atk. kam.) ir Harrisonas Barnesas po 12 taškų.

„Pelicans“: Anthony Davisas 35 (13/22 dvit., 0/1 trit., 9/10 baud.), Quincy Pondexteris 20, Ericas Gordonas 16 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)