Jis 105:112 (31:23, 22:30, 24:30, 28:29) nusileido Portlando „Trail Blazers“ komandai ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka jau 0:2, o kiti du mačai (penktadienį ir sekmadienį) bus žaidžiami būtent šiame Oregono valstijos mieste.

Šeimininkus ir vėl paskandino varžovų aukštaūgis LaMarcusas Aldridge'as, kuris antrame susitikime iš eilės peržengė pelnytų 40 taškų ribą – šį kartą jis surinko 43 taškus.

„Rockets“ treneris Kevinas McHale'as ir šiose rungtynėse neišdrįso į kovą mesti Lietuvos rinktinės puolėjo Donato Motiejūno, kuris visas 48 minutes prasėdėjo ant atsarginių suolo.

Šeimininkų strategas rėmėsi tik aštuoniais žaidėjais ir gynyboje nepasiūlė nieko naujo prieš varžovų lyderį L. Aldridge'ą, kuris jau pirmoje dvikovoje atseikėjo 46 taškus.

Ši nesėkmė – tai jau antras akmuo į K. McHale'o daržą, nes pirmame mače „Rockets“ per 2 minutes iššvaistė net 11 taškų persvarą (nuo 98:87 – iki 98:98) ir buvo priversti žaisti pratęsimą, kurį galiausiai pralaimėjo.

„Rockets“: Dwightas Howardas 32 (13/22 dvitaškiai, 6/7 baudos, 14 atk. kam., 4 blokai, 6 klaidos, 5 pražangos), Jamesas Hardenas 18 (6/19 metimai iš žaidimo, 5 klaidos, 6 pražangos), Chandleris Parsonsas 15, Patrickas Beverley 14, Terrence'as Jonesas 13 taškų.

„Blazers“: LaMarcusas Aldridge'as 43 (18/28 dvitaškiai, 7/8 baudos), Damianas Lillardas 18 (11 rez. perd.), Dorellas Wrightas 15, Mo Williamsas 13, Wesley Matthewsas 9 taškų.