Sunkią, bet itin svarbią pergalę antrą pergalę iš eilės iškovojo reguliaraus sezono Rytuose nugalėtojai Atlantos „Hawks“, kurie savo arenoje 96:91 (29:24, 21:23, 25:20, 21:24) palaužė Bruklino „Nets“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja jau 2:0.

Iki mačo pabaigos likus žaisti 28 sekundes „Hawks“ turėjo vos dviejų taškų persvarą (93:91), o Deronas Williamsas dvitaškiu galėjo išlyginti rezultatą, tačiau jo metimas buvo netaiklus.

Pirmą akistatą „Vanagai“ laimėjo 99:92.

Artimiausi du susitikimai vyks šeštadienį ir pirmadienį Brukline.

„Hawks“: Paulas Milsapas 19 (3/4 dvitaškiai, 4/4 tritaškiai, 1/2 bauda), Kyle Korveris 17, Jeffas Teague 16, Alas Horfordas 14 (13 atk. kam.), Dennisas Schroederis 12 taškų.

„Nets“: Jarrettas Jackas 23, Brookas Lopezas 20, Joe Johnsonas 19 (9 atk. kam.), Alanas Andersonas 13 taškų.

Užtikrintai NBA atkrintamosiose žygiuoja ir Memfio „Grizzlies“, kurie namuose taip pat antrą kartą 97:82 (19:21, 31:18, 23:21, 24:22) patiesė Portlando „Trail Blazers“ kolektyvą ir padidino savo pranašumą serijoje iki 2:0.

Svečiai šiose rungtynėse atliko tik 11 rezultatyvių perdavimų, 7-is iš kurių – vienas Nicolas Batumas.

Pirmą dvikovą Memfio atstovai laimėjo 100:86. Dabar serija persikelia į Portlandą.

„Grizzlies“: Mike'as Conley ir Courtney Lee po 18, Marcas Gasolis 15, Zachas Randolphas (10 atk. kam.) ir Beno Udrihas po 10, Jeffas Greenas ir Vince'as Carteris po 9 taškus.

„Trail Blazers“: LaMarcusas Aldridge'as 24 (14 atk. kam.), Damianas Lillardas 18, Nicolas Batumas 11, Robinas Lopezas ir Meyersas Leonardas po 10 taškų.

Tuo metu Los Andžele vykusiose rungtynėse vietos „Clippers“ klubas apmaudžiai po pratęsimo 107:111 (24:28, 23:24, 27:25, 20:17; 13:17) nusileido NBA čempionams San Antonijaus „Spurs“ vyrams ir leido jiems išlyginti serijos rezultatą – 1:1.

Prasidėjus paskutinei ketvirto kėlinio minutei „Clippers“ buvo priekyje 94:92 ir dar turėjo kamuolį savo rankose, tačiau Blake'as Griffinas suklydo, o Chrisas Paulas prasižengė prieš Patty Millsą, kuris netrukus realizavo abi baudas – 94:94. Tiesa, paskutiniam savo žodžiui šeimininkai dar turėjo 8 sekundes. Visgi nei Chriso Paulo, nei Matto Barneso bandymai tikslo nepasiekė ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Jame „Spurs“ iškart perėmė iniciatyvą (107:101), bet kaliforniečiai nepasidavė ir po Ch. Paulo bei J. J. Redicko tritaškių priartėjo per vieną metimą – 107:109 (likus 5 sek.). Svečių pergalę įtvirtino du taiklūs P. Millso baudos metimai.

„Clippers“ nuo nesėkmės neišgelbėjo ir įspūdingas B. Griffino pasirodymas bei jo trigubas dublis – puolėjas per 47 min. pelnė 29 taškus (12/24 dvitaškiai, 5/7 baudos), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Pirmoje ekipų dvikovoje 107:92 pajėgesni buvo Los Andželo atstovai.

„Clippers“: Blake'as Griffinas 29 (12 atk. kam., 11 rez. perd.), Chrisas Paulas 21, DeAndre Jordanas 20 (7/10 dvitaškiai, 6/17 baudos, 15 atk. kam.), J. J. Redickas 16, Jamalas Crawfordas 11 taškų.

„Spurs“: Timas Duncanas 28 (14/22 dvitaškiai, 0/1 bauda, 11 atk. kam.), Kawhi Leonardas 23, Patty Millsas 18, Borisas Diaw 12, Danny Greenas, Manu Ginobili (22 min., 6 pražangos) ir Marco Belinelli po 9... Tony Parkeris 1 taškas (0/6 dvitaškiai, 1/2 bauda).