Aikštės šeimininkai nuo varžovų bėgti ėmė pirmajame kėlinyje, kuomet surengė sėkmingą atkarpą 10-0 bei įgijo 14 taškų pranašumą (26:12). Po didžiosios pertraukos skirtumas tarp komandų dar labiau padidėjo.

Ketvirtajame kėlinyje Niujorko klubo persvara perkopė 20 taškų ribą (82:61). Per likusį laiką traumų išretintiems svečiams iš Los Andželo nepavyko sugrąžinti intrigos ir teko pripažinti oponentų pranašumą.

„Knicks“: Carmelo Anthony 31 taškas (11/21 dvit., 2/4 trit., 3/4 baud., 8 atk. kam.), Langstonas Galloway 13, Jasonas Smithas ir Jose Calderonas - po 9, Timas Hardaway Jr. 8, Quincy Acy (8 atk. kam.) ir Shane‘as Larkinas - po 7;

„Lakers“: Jordanas Clarksonas (3/8 dvit., 3/5 trit., 4/6 baud.) ir Carlosas Boozeris (6/15 dvit., 7/8 baud., 10 atk. kam.) - po 19, Wesley Johnsonas 11, Edas Davisas 9, Wayne‘as Ellingtonas 7, Ryanas Kelly 5.

Dviejų pralaimėjimų seriją NBA čempionate nutraukė Majamio „Heat“ (21/26) krepšininkai. NBA vicečempionai svečiuose 83:75 (25:15, 19:16, 17:28, 22:16) susitvarkė su Bostono „Celtics“ (16/30) klubu, kuriam tai buvo trečiasis pralaimėjimas paeiliui.

„Heat“: Hassanas Whiteside‘as 20 (10/17 dvit., 9 atk. kam., 3 blk.), Chrisas Boshas 18 (5/15 dvit., 7 atk. kam.), Tyleris Johnsonas 13 (9 atk. kam.), Jamesas Ennisas 8, Danny Grangeris 6;

„Celtics“: Tyleris Zelleris (6/13 dvit., 5/8 baud.) ir Avery Bradley (7/11 dvit., 1/4 trit.) - po 17, Brandonas Bassas 15, Marcusas Thorntonas 9, Jaredas Sullingeris 7.