Amerikietis pergalingai jo komandai pasibaigusiose rungtynėse su Belgrado „Partizan“ komanda aikštėje praleido 37 minutes, pelnė 18 taškų (6/6 dvit., 0/2 trit., 6/8 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, sykį suklydo, blokavo varžovo metimą, išprovokavo 6 varžovų pražangas, kartą prasižengė ir iš viso surinko 34 naudingumo balus.

Antrąją vieta teko pasitenkinti Madrido „Real“ komandos atakų organizatoriui Sergio Rodriguezui, kurio sąskaitoje 30 naudingumo balų.

3-5 vietas pasidalino Vitorijos „Laboral Kutxa“ ekipos aukštaūgis Tiboras Pleissas, „Maccabi“ „centras“ Alexas Tyusas ir Madrido „Real“ aukštaūgis Ioanis Bourousis. Visi šie krepšininkai surinko po 26 naudingumo balus.

Tel Avivo „Maccabi“ ekipos puolėjas Devinas Smithas dar kartą įrodė, kad netgi labai sudėtingoje situacijoje verta išmesti kamuolį varžovų krepšio link, nes jis gali pasiekti tikslą.

Būtent toks metimas su trečiojo kėlinio pabaigą skelbiančia sirena buvo pataikytas „Nokia“ arenoje. Po savuoju krepšiu sugriebęs kamuolį D.Smithas paleido jį per visą aikštę varžovų krepšio link, o šis praskrodė tinklelį, taip pakeldamas visą „geltonųjų“ aistruolių minią ant kojų. Šis neįtikėtinas metimas buvo pripažintas gražiausiu Eurolygos savaitės epizodu.

Antroje vietoje liko Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ ekipos ataka „žemė-oras“, kurią užbaigė Derrickas Brownas.

Trečią poziciją užėmė Milano „Emporio Armani“ klubo aukštaūgio Gani Lawalio įspūdingas dėjimas.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.