26 minutes ant parketo praleidęs M. Pocius į varžovų krepšį įmetė 10 taškų (2/4 dvit., 1/4 trit., 3/4 baudos), atkovojo 2 kamuolius, kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Nugalėtojams daugiausiai taškų pelnė Charlesas Davisas – 12, po 9 įmetė Sammy Mejia, Vladimiras Veremeenko ir Keithas Simmonsas.

„Galatasaray“ gretose rezultatyviau už M. Pocių rungtyniavo tik Carlosas Arroyo ir Furkanas Aldemiras, kurių sąskaitose atitinkamai 21 ir 11 taškų.

Dviejų lietuvių atstovaujamas klubas šventė pergalę Vokietijoje

Tado Klimavičiaus ir Beno Veikalo atstovaujama Bonos „Telekom Baskets“ (2-3) ekipa sutriuškino savo varžovus Vokietijos pirmenybėse. Lietuvių atstovaujamas klubas 99:77 (20:25, 21:13, 31:12, 27:27) nugalėjo Atlando „Dragons“ (4-1) krepšininkus.

T. Klimavičius per kiek daugiau nei 20 minučių pelnė 13 taškų (2/3 dvitaškių, 3/6 tritaškių), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius pažeidė taisykles bei kartą suklydo.

B. Veikalas rungtyniavo beveik 21 minutę. Gynėjo sąskaitoje – 12 taškų (6/11 dvitaškių, 0/1 tritaškio), 6 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas ir asmeninė pražanga.

Rezultatyviausiai Bonos klube žaidė Angelo Caloiraro (22 tšk.).

Svečiams 15 taškų surinko Antonio Gravesas.