Šeimininkai šiose rungtynėse pataikė vos 2 tritaškius iš 17-os (12 proc.), o svečiai buvo gerokai taiklesni – realizavo 12 iš 28-ių tolimų bandymų (43 proc.)

Po šios pergalės vilniečiai vėl susigrąžino pirmą turnyro lentelės vietą.

Rungtynių eiga:

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių į priekį išsiveržė „Lietuvos rytas“ (2:7). „Lietkabelis“ visas varžovų pastangas panaikino išlygindami rezultatą (15:15). Aikštelės šeimininkai trumpam buvo išsiveržę į priekį, tačiau po Martyno Gecevičiaus dvitaškio tarp komandų dar kartą įsigalėjo lygybė (19:19). Kėlinį dviem tritaškiais užbaigęs „Lietuvos rytas“ pirmavo rezultatu – 21:25.

Rezultatyvia atkarpa 15:1 antrąjį kėlinį pradėjęs „Lietuvos rytas“ įgavo dviženklį pranašumą (22:40). Po šio spurto komandų žaidimas išsilygino ir ekipos pradėjo keistis taškais (33:50). Billy Barono ir Traviso Leslie tandemas leido „Lietuvos rytui“ įgyti 20 taškų pranašumą (34:54). Toks skirtumas tarp komandų išliko iki kėlinio pabaigos – 37:57.

Į septynis „Lietuvos ryto“ taškus trečio kėlinio pradžioje Arnas Labuckas atsakė dvitaškiu su pražanga (40:64). 8:2 spurtą surengę panevėžiečiai sumažino savo deficitą (48:66). Per paskutinę kėlinio minutę „Lietuvos rytas“ įtvirtino savo 22 taškų persvarą – 59:81.

6 taškus be atsako pelnęs „Lietkabelis“ atstatė 20 taškų deficitą (79:99). Artūras Valeika baudų metimais peržengė 100 taškų ribą (79:101). Pergalę vilniečiai iškovojo rezultatu – 79:101.

„Lietkabelis“: Arnas Labuckas 20, Evaldas Žabas 19 (8/12 dvitaškiai, 0/6 tritaškiai, 3/3 baudos), Darius Griškėnas 13, Juricas Žuža 10 taškų.

„Lietuvos rytas“: Martynas Gecevičius 14 (4/7 tritaškiai), Adas Juškevičius ir Antanas Kavaliauskas po 13, Gediminas Orelikas ir Kšyštofas Lavrinovičius po 12, Billy Baronas 10 taškų.

Apmaudžią nesėkmę namuose patyrė LKL vicečempionas Klaipėdos „Neptūnas“ (27/6), kuris 69:71 (24:18, 13:12, 17:21, 15:20) nusileido Utenos „Juventus“ (21/12) klubui ir nuo pirmaujančių vilniečių bei kauniečių (abu – po 29/4) atsilieka jau dviem pergalėmis.

Tris kėlinius pirmavusiems klaipėdiečiams lemiamo ketvirčio metu nebeužteko jėgų.

Įpusėjus pirmam ketvirčiui komandas skyrė 2 taškai (11:9). Uostamiesčio krepšininkai spurtu 8:0 įgijo dviženklį pranašumą (19:9). „Juventus“ ekipa atsakė atkarpa 5:1 bei sumažino atsilikimą (20:14). Likusį kėlinio laiką krepšininkai keitėsi taikliais metimais ir sužaidus pirmąjį kėlinį pirmavo šeimininkai – 24:18.

Antrojo kėlinio pradžioje abiejų komandų krepšininkams sunkiai sekėsi sėkmingai užbaigti atakas. Prabėgus trims minutėms pirmuosius ketvirčio taškus pelnė Arnas Butkevičius (26:18). Egidijus Dimša bei Mindaugas Girdžiūnas apsikeitė taikliais metimais, o 3 taškus pelnęs Ivanas Nelyubovas šeimininkams sugrąžino dviženklę persvarą (35:24). Ketvirčio pabaigą sėkmingiau sužaidę svečiai po dviejų kėlinių atsilikinėjo – 37:30.

Trečiąjį ketvirtį 4 taškais be atsako pradėję svečiai iš Utenos deficitą sumažino iki 3-ių (37:34). Šeimininkams pavyko šiek tiek nutolti, tačiau „Juventus“ krepšininkų sėkminga atkarpa priešininkams neleido atitolti (42:38). Antrojoje ketvirčio pusėje abiejų ekipų krepšininkai keitėsi rezultatyviomis atakomis, tad sužaidus tris kėlinius šeimininkai turėjo 3 taškų pranašumą – 54:51.

„Juventus“ krepšininkai pelnė 5 taškus iš eilės ir išsiveržė į priekį (59:60). Svečiams pavyko šiek tiek atitolti, tačiau sėkmingai sužaista „Neptūno“ ekipos atkarpa deficitą sumažino iki minimumo (65:66). Uteniškiai pranašumą padidino iki 4-ių, tačiau taiklus Deivido Gailiaus dvitaškis sumažino šeimininkų atsilikimą (67:69). Per likusį kėlinio laiką „Neptūno“ krepšininkams nieko ypatingo suregzti nepavyko, tad aidinti finalinė rungtynių sirena skelbė „Juventus“ krepšininkų triumfą – 69:71.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 14, Ivanas Neliubovas 13, Martynas Mažeika 11, Mindaugas Girdžiūnas (1/8 metimas iš žaidimo, 6/6 baudos) bei Simas Galdikas (9 atk. kam.) po 9 taškus.

Įtikinamą pergalę namuose iškovojo Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (19/14), kurios 87:61 (27:13, 21:17, 19:19, 20:12) pranoko Prienų „Prienus“ (6/29).

Šeimininkai viską išsprendė per kiek daugiau nei vieną kėlinį – antrojo pradžioje jie pirmavo jau 37:13 ir ramiai užbaigė rungtynes.

„Pieno žvaigždės“: Aidas Viskontas 18 (2/2 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai, 2/4 baudos), Michaelas Dixonas 16, Tauras Jogėla 11, Alexanderis Oriakhi 8 taškai.

„Prienai“: Dominykas Milka 14, Deividas Pukis ir Domantas Šeškus po 10, Simonas Kymantas 9 taškai.