Nacionalinės krepšinio lygos lyderių dvikovą Alytuje po pratęsimo laimėjo "Mažeikiai"

(2)
Devynioliktąją pergalę Nacionalinės krepšinio lygos XXIV turo rungtynėse iškovojo aštuoniolikos komandų turnyro lyderis Mažeikių "Mažeikių" klubas.
Krepšinio kamuolys
© DELFI (P.Garkausko nuotr.)

Nuo persekiotojų tolstantys "Mažeikių" krepšininkai svečiuose po pratęsimo 94:87 (26:21, 22:20, 20:23, 17:21, 9:2) įveikė antroje vietoje likusią Alytaus "Dzūkijos" (17 pergalių ir 7 pralaimėjimai) komandą.

Birštono "Jazz-Diremta" - Vilniaus "Perlas-MRU" 85:78

NKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai):

Krepšinis

Žalgiriečiai prieš LKL finalą įveikė Vilkaviškio moksleivius (1)

Socialinis projektas „BEKO-LKL krepšinio diena mokykloje“ pasiekė finišą. Penktadienio popietę Lietuvos krepšinio lyga kartu su Kauno „Žalgirio“ komanda aplankė Vilkaviškio „Aušros“ gimnaziją, kurios moksleiviai buvo vieni aktyviausių ir gausiausiai lankėsi Lietuvos čempionų rungtynėse.

Traumą patyrusiam M. Pociui sezonas veikiausiai jau baigėsi

Martynas Pocius negalės padėti Stambulo „Galatasaray“ klubui lemiamose Turkijos čempionato ketvirtfinalio kautynėse su Stambulo „Fenerbahce Ulker“ ekipa. Anot gynėjo agento Tado Buloto, čiurną susižeidęs lietuvis bus priverstas ilsėtis apie porą savaičių, todėl į aikštę Turkijoje jis spėtų sugrįžti nebent tuo atveju, jei nukraujavęs „Galatasaray“ pateiktų rimtą sensaciją.

Jaunieji krepšinio talentai pateko į trenerio M. Šerniaus rankas (1)

Savaitgalį Druskininkuose surengta Lietuvos krepšinio federacijos projekto "Talentų U15 karta" stovykla talentingiausioms jaunosioms krepšininkėms buvo išskirtinė.

Manresos ekipa prieš lemiamas sezono rungtynes atleido V. Dilį (4)

Išsiskyrė Vilmanto Dilio ir Manresos „La Bruixa d‘Oro“ klubo keliai. 27-erių uteniškio paslaugų Manresos klubas atsisakė likus sužaisti vos vieną mačą reguliariame Ispanijos lygos sezone, - rašo BasketNews.lt.

Š. Marčiulionio KA keturiolikmečių komanda iškovojo MKL čempionato aukso medalius

Vilniuje, Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijoje (KA), vyko Moksleivių krepšinio lygos (MKL) Vaikų A čempionato (gimę 2001 metais) I diviziono finalo ketverto varžybos, kuriose Š. Marčiulionio KA I-KG GROUP komanda (treneris Edvinas Justa) iškovojo aukso medalius.