Nacionalinės krepšinio lygos lyderių dvikovą Alytuje po pratęsimo laimėjo "Mažeikiai"

(2)
Krepšinio kamuolys
© DELFI (P.Garkausko nuotr.)

Devynioliktąją pergalę Nacionalinės krepšinio lygos XXIV turo rungtynėse iškovojo aštuoniolikos komandų turnyro lyderis Mažeikių "Mažeikių" klubas.

Nuo persekiotojų tolstantys "Mažeikių" krepšininkai svečiuose po pratęsimo 94:87 (26:21, 22:20, 20:23, 17:21, 9:2) įveikė antroje vietoje likusią Alytaus "Dzūkijos" (17 pergalių ir 7 pralaimėjimai) komandą.

Birštono "Jazz-Diremta" - Vilniaus "Perlas-MRU" 85:78

NKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai):

Krepšinis

D. Sabonio dvigubas dublis neišgelbėjo Lietuvos 18-mečių Europos čempionato mače su latviais turėjo ir iššvaistė 21 taško persvarą  (33)

2014 liepos mėn. 28 d. 20:46
Europos jaunių (iki 18 metų) vaikinų krepšinio pirmenybėse Turkijoje pirmadienį Lietuvos rinktinė keturių ekipų aštuntfinalio etapo E grupės rungtynes 76:78 (24:9, 20:20, 17:23, 15:26) pralaimėjo Latvijos bendraamžiams. Dvigubu dubliu lietuvių gretose pasižymėjo Domantas Sabonis - 23 taškai ir 12 po krepšiais atkovotų kamuolių.

Sietlo vasaros lygoje – J. Dentmono tritaškių šou laimėjo ir tritaškių konkursą (2)

2014 liepos mėn. 28 d. 14:50
Sietlo vasaros lygoje – J. Dentmono tritaškių šou
N.Jankausko nuotr.
Neseniai sutartį su Kinijos krepšinio lygos komanda pasirašęs Justinas Dentmonas vasarą leidžia gimtinėje, kur netinginiauja, o žaidžia Sietlo vasaros lygoje.

D. Lavrinovičius gali tapti R. Kaukėno komandos draugu

2014 liepos mėn. 28 d. 14:45
Kitą sezoną Emilijos Redžo „Grissin Bon“ komandoje veikiausiai žais jau du lietuviai. Prie Rimanto Kaukėno Italijoje gali prisijungti ir Darjušas Lavrinovičius.

L. Jamesas pasirinko legendinį marškinėlių numerį troškimas pagerbti M. Jordaną neišdegė (8)

2014 liepos mėn. 28 d. 12:31
Praėjus šešiolikai dienų po apsisprendimo grįžti į Klivlando „Cavaliers“ komandą, LeBronas Jamesas galiausiai apsisprendė, kokiu numeriu pažymėtus marškinėlius jis vilkės. Tai – 23.

„Žalgiryje“ sužibėjęs J. Dentmonas karjerą tęs Kinijoje gali grįžti į Kauną (5)

2014 liepos mėn. 28 d. 10:15
Sėkmingai praėjusį sezoną Kauno „Žalgirio“ ekipos gretose rungtyniavęs Justinas Dentmonas karjerą tęs Kinijoje. Užsienio žiniasklaida praneša, kad 28 metų 183 cm ūgio įžaidėjas pasirašė vienerių metų sutartį su Čingdao „Double Star Eagles“ komanda. Vis tik amerikietis dar šį sezoną gali grįžti į laikinąją sostinę.