Nacionalinės krepšinio lygos lyderių dvikovą Alytuje po pratęsimo laimėjo "Mažeikiai"

(2)
Devynioliktąją pergalę Nacionalinės krepšinio lygos XXIV turo rungtynėse iškovojo aštuoniolikos komandų turnyro lyderis Mažeikių "Mažeikių" klubas.
Krepšinio kamuolys
© DELFI (P.Garkausko nuotr.)

Nuo persekiotojų tolstantys "Mažeikių" krepšininkai svečiuose po pratęsimo 94:87 (26:21, 22:20, 20:23, 17:21, 9:2) įveikė antroje vietoje likusią Alytaus "Dzūkijos" (17 pergalių ir 7 pralaimėjimai) komandą.

Birštono "Jazz-Diremta" - Vilniaus "Perlas-MRU" 85:78

NKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai):

Krepšinis

Neįtikėtina: Lietuvos merginų rinktinė suklydo net 49 kartus, bet vis tiek išplėšė pergalę (2)

Druskininkuose vykusiose kontrolinėse rungtynėse Lietuvos šešiolikmečių merginų rinktinė iškovojo sunkią pergalę. Daliaus Ubarto auklėtinės po atkaklios kovos ir po dviejų pratęsimų įveikė Izraelio bendraamžes 66:64 (11:16, 22:11, 8:11, 8:11; 7:7; 10:8).

Paaiškėjo Lietuvos klubų varžovai naujajame FIBA Europe krepšinio turnyre (3)

Ištraukti naujojo „FIBA Europe“ organizuojamo Europos krepšinio klubų turnyro burtai. Paskutiniu metu buvo nuspręsta, kad turnyre dalyvaus 56 komandos, dėl to jame vietos neteko dvi Lietuvos ekipos - Panevėžio „Lietkabelis“ ir Prienų-Birštono „Vytautas“.

R. Petrauskas vėl komentuos krepšinio kovas (19)

Sporto gerbėjai, praėjusią savaitę susirūpinę, kad neišgirs mėgstamo krepšinio komentatoriaus, gali lengviau atsipūsti. Robertas Petrauskas iš didžiojo krepšinio nesitraukia. Komentatorius visą ateinantį sezoną komentuos svarbiausias Eurolygos ir Europos taurės varžybas, - skelbiama „TonyBet Media“ pranešime.

„Žalgiryje“ – vienas Australijos rinktinės lyderių (29)

Kauno „Žalgiris“ sustiprino komandos priekinę liniją. Lietuvos čempionų klubas pasirašė sutartį su vienu Australijos rinktinės lyderių Brocku Motumu. Kontraktas sudarytas vieneriems metams, su galimybe jį pratęsti dar sezonui.

Diskvalifikuotų šešiolikmečių rusų krepšininkų treneris: apėmė visiškas nusivylimas (7)

Dėl FIBA pritaikytų sankcijų Kaune vyksiančiame Europos U-16 vaikinų čempionate negalės dalyvauti Rusijos krepšinio rinktinė, kurios treneris Jevgenijus Kisurnas neslėpė po šios žinios apėmusio bejėgiškumo jausmo, - rašo BasketNews.lt.