Nacionalinės krepšinio lygos lyderių dvikovą Alytuje po pratęsimo laimėjo "Mažeikiai"

(2)
Devynioliktąją pergalę Nacionalinės krepšinio lygos XXIV turo rungtynėse iškovojo aštuoniolikos komandų turnyro lyderis Mažeikių "Mažeikių" klubas.
Krepšinio kamuolys
© DELFI (P.Garkausko nuotr.)

Nuo persekiotojų tolstantys "Mažeikių" krepšininkai svečiuose po pratęsimo 94:87 (26:21, 22:20, 20:23, 17:21, 9:2) įveikė antroje vietoje likusią Alytaus "Dzūkijos" (17 pergalių ir 7 pralaimėjimai) komandą.

Birštono "Jazz-Diremta" - Vilniaus "Perlas-MRU" 85:78

NKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai):

Krepšinis

„Sports Illustrated“ NBA TOP-100 žaidėjų sąraše - J. Valančiūnas ir D. Motiejūnas (4)

Žurnalas „Sports Illustrated“ paskelbė Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) TOP-100 žaidėjų sąrašą. Į jį pateko abu Lietuvos atstovai pajėgiausioje pasaulio krepšinio lygoje - Jonas Valančiūnas iš Toronto „Raptors“ klubo ir Donatas Motiejūnas, atstovaujantis Hjustono „Rockets“ komandai.

Karjeros šuolis: M. Huertasas keliasi į NBA „Lakers“ klubą

Nors brazilo Marcelinho Huertaso pavardė kurį laiką buvo siejama su Stambulo „Galatasaray“ klubu, 32-ejų metų 190 cm ūgio brazilas rado rimtesnę karjeros stotelę. Patyręs įžaidėjas sukirto rankomis su Los Anželo „Lakers“ vadovybe – brazilas ir Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) klubas susitarė dėl vienerių metų trukmės sutarties, - rašo BasketNews.lt.

„Lietuvos ryto“ naujokas padėjo Argentinos rinktinei iškovoti pergalę Amerikos čempionate video (2)

Meksikoje prasidėjo FIBA Amerikos čempionatas, kuriame komandos kovoja dėl kelialapių į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes. Pirmose turnyro B grupės rungtynėse Argentina įveikė Puerto Riką - 91:86 (24:30, 17:15, 33:28, 17:13). Vilniaus „Lietuvos ryto“ naujokas Nicolas Laprovittola prie pergalės prisidėjo 8 taškais.

R. Seibutis apie netikėtas naujienas: gandų nekomentuosiu (42)

Turkijos žiniasklaida skelbia, kad dar metus turėjusi galioti Lietuvos rinktinės gynėjo Renaldo Seibučio sutartis su Stambulo „Darussafaka“ klubu netrukus bus nutraukta. Dar didesnės intrigos įneša pranešimai, esą 30-metis krepšininkas karjerą gali pratęsti Kauno „Žalgirio“ ekipoje. Pats žaidėjas nei paneigė, nei patvirtino iš Turkijos atskriejusias žinias.

M. Sušinskas krepšininko karjerą pratęs gimtajame Alytuje (7)

Alytaus „Dzūkijos“ gretose šiemet matysime daugiau dzūkiško kraujo. Pirmadienį ekipa sudarė ketverių metų bendradarbiavimo sutartį su alytiškiu Mindaugu Sušinsku. Puolėjas ekipoje nebus naujokas – krepšininkas gynė klubo garbę 2012-2013 metų sezone, kuomet kartu su komanda iškovojo sidabro medalius Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL).