Nacionalinės krepšinio lygos lyderių dvikovą Alytuje po pratęsimo laimėjo "Mažeikiai"

(2)
Krepšinio kamuolys
© DELFI (P.Garkausko nuotr.)

Devynioliktąją pergalę Nacionalinės krepšinio lygos XXIV turo rungtynėse iškovojo aštuoniolikos komandų turnyro lyderis Mažeikių "Mažeikių" klubas.

Nuo persekiotojų tolstantys "Mažeikių" krepšininkai svečiuose po pratęsimo 94:87 (26:21, 22:20, 20:23, 17:21, 9:2) įveikė antroje vietoje likusią Alytaus "Dzūkijos" (17 pergalių ir 7 pralaimėjimai) komandą.

Birštono "Jazz-Diremta" - Vilniaus "Perlas-MRU" 85:78

NKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai):

2015 kovo mėn. 3 d. 21:33
Sėkmingai Europos taurės turnyro aštuntfinalio etapą pradėjo Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos srities „Chimki“ klubas kuris antradienį svečiuose po įnirtingos kovos 86:84 (26:18, 27:16, 23:32, 10:18) palaužė Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipą.

„Unicaja“ nori su M. Kuzminsku pasirašyti naują sutartį (3)

2015 kovo mėn. 3 d. 20:51
Malagos „Unicaja“ komanda nori savo gretose išsaugoti NBA komandų dėmesio sulaukusį Mindaugą Kuzminską. Abi pusės pradėjo derėtis dėl naujos sutarties, nors po šio sezono „Unicaja“ turi galimybę pratęsti ją artėjančiam sezonui.

„Neptūno“ didžiųjų rėmėjų gretas papildė kreditų bendrovė

2015 kovo mėn. 3 d. 21:40
DELFI (R. Achmedovo nuotr.)
Lietuvos vicečempionas ir šio sezono prestižiškiausio Senojo žemyno krepšinio turnyro – Eurolygos – debiutantas Klaipėdos „Neptūnas“ plečia rėmėjų būrį. Klubo didžiuoju rėmėju tapo vartojimo kreditų bendrovė „Piniginė.lt“.

LMKL – sunki „Kibirkšties-VIČI“ pergalė ir įspūdingas I. Šalkauskės pasirodymas

2015 kovo mėn. 3 d. 20:29
Dramatišką pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) šventė titulą ginančios Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ (13/13) krepšininkės, svečiuose 59:58 (14:9, 12:13, 23:22, 10:14) palaužusios Kauno „Aistes-LSU-Paradis“ (15/11).

Visam sezonui J. Lee netekę „Šiauliai“ įsigijo įžaidėją

2015 kovo mėn. 3 d. 20:00
Septintą vietą Lietuvos krepšinio lygoje užimančios Šiaulių „Šiaulių“ komandos praretėjusias gynėjų gretas papildė jaunas įžaidėjas – vienas „Šilutės“ lyderių Eivydas Mološčiakas.