Nacionalinės krepšinio lygos lyderių dvikovą Alytuje po pratęsimo laimėjo "Mažeikiai"

(2)
Krepšinio kamuolys
© DELFI (P.Garkausko nuotr.)

Devynioliktąją pergalę Nacionalinės krepšinio lygos XXIV turo rungtynėse iškovojo aštuoniolikos komandų turnyro lyderis Mažeikių "Mažeikių" klubas.

Nuo persekiotojų tolstantys "Mažeikių" krepšininkai svečiuose po pratęsimo 94:87 (26:21, 22:20, 20:23, 17:21, 9:2) įveikė antroje vietoje likusią Alytaus "Dzūkijos" (17 pergalių ir 7 pralaimėjimai) komandą.

Birštono "Jazz-Diremta" - Vilniaus "Perlas-MRU" 85:78

NKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai):

2015 sausio mėn. 31 d. 22:54
Ilgą laiką viena blogiausių NKL komandų vadintas „Vilnius“ (9 pergalės / 20 pralaimėjimų) artėja prie atkrintamųjų varžybų. Trečią pergalę iš eilės vilniečiai iškovojo svečiuose įveikę Joniškio „Delikatesą” (15/16). Paskutinių sekundžių dramoje po taiklaus Igno Daukšio tritaškio svečiai triumfavo rezultatu 78:80.

LKL čempionate pirmą pergalę pagaliau iškovojo „Mažeikiai“ Pasvalio krepšininkai laimėjo po dviejų pratęsimų (18)

2015 sausio mėn. 31 d. 19:45
Mažeikių Mažeikiai
DELFI (R. Achmedovo nuotr.)
Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate „Mažeikių“ (1 pergalė - 25 pralaimėjimai) krepšininkai iškovojo pirmą pergalę. Aloyzo Rudžio auklėtiniai namuose 76:75 (25:25, 13:22,17:15, 21:13) palaužė Kėdainių „Nevėžio“ (3-21) ekipą.

„Barcelona“ atakos prieš „Žalgirį“ pateko tarp gražiausių Eurolygos turo epizodų naudingiausiu turo krepšininku tapo A. Tomičius (6)

2015 sausio mėn. 31 d. 15:47
Dvi „Barcelona“ krepšinio komandos atakos prieš Kauno „Žalgirį“ – tarp gražiausių Eurolygos turo epizodų. Penktoje vietoje atsidūrė Tomašo Satoransky dėjimas į „Žalgirio“ krepšį. Čekas ore pagavo kamuolį ir nenusileidęs ant žemės įkrovė į krepšį, praneša tritaškis.lt.

„Hawks“ klubas iškovojo 18-ą pergalę iš eilės ir tapo NBA lyderiu L. Jamesas sugrįžo, o „Cavaliers“ pratęsė pergalių seriją, kiti rezultatai (1)

2015 sausio mėn. 31 d. 11:21
Atlantos Hawks krepšininkai
AP/Scanpix
Atlantos „Hawks“ (39 pergalės / 8 pralaimėjimai) komanda randa vis naujų būdų, kaip pratęsti pergalių seriją. Šį kartą staigmena buvo nuo suoliuko pakilęs Kentas Bazemore'as. Mike'o Budenholzerio auklėtiniai namuose 105:99 (27:29, 23:22, 19:23, 36:26) nugalėjo Portlando „Trail Blazers“ (32/15) ir iškovojo 18-ą pergalę iš eilės, praneša tritaškis.lt.

Tobulai atakavęs J. Valančiūnas susižeidė čiurną, o „Raptors“ prireikė pratęsimo atliko dvigubą dublį (8)

2015 sausio mėn. 31 d. 07:47
Jonas Valančiūnas ir Brookas Lopezas
AP/Scanpix
Naktį iš penktadienio į šeštadienį Brukline vykusiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse tarp vietos „Nets“ (18/28) ir Toronto „Raptors“ (32/15) klubų prireikė pratęsimo, o po jo visgi džiaugėsi svečiai – 122:127 (23:29, 31:37, 28:25, 31:22; 9:14).