Nacionalinės krepšinio lygos lyderių dvikovą Alytuje po pratęsimo laimėjo "Mažeikiai"

(2)
Krepšinio kamuolys
© DELFI (P.Garkausko nuotr.)

Devynioliktąją pergalę Nacionalinės krepšinio lygos XXIV turo rungtynėse iškovojo aštuoniolikos komandų turnyro lyderis Mažeikių "Mažeikių" klubas.

Nuo persekiotojų tolstantys "Mažeikių" krepšininkai svečiuose po pratęsimo 94:87 (26:21, 22:20, 20:23, 17:21, 9:2) įveikė antroje vietoje likusią Alytaus "Dzūkijos" (17 pergalių ir 7 pralaimėjimai) komandą.

Birštono "Jazz-Diremta" - Vilniaus "Perlas-MRU" 85:78

NKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai):

Krepšinis

Trys lietuviai Lenkijos krepšinio čempionato rungtynėse pelnė 31 tašką (1)

2014 spalio mėn. 24 d. 23:30
Trečią pergalę ketvirose Lenkijos vyrų krepšinio lygos reguliaraus sezono rungtynėse iškovojo ir šešiolikos komandų turnyro lyderiu tapo Ovidijaus Galdiko atstovaujamas Gdynės „Asseco“ klubas, penktadienį svečiuose 77:65 (18:11, 20:14, 14:23, 25:17) įveikęs jau trečią nesėkmę patyrusią ir į dešimtą poziciją nukritusią Dariaus Maskoliūno treniruojamą Sopoto „Trefl“ ekipą su Šarūnu Vasiliausku ir Eimantu Bendžiumi.

Antra J. Mačiulio ir „Real“ klubo pergalė Eurolygos turnyre M. Kuzminsko indėlis į pergalę - 12 taškų, video ir foto (1)

2014 spalio mėn. 24 d. 22:23
Antrą pergalę 2014 - 2015 metų ULEB Eurolygos vyrų krepšinio klubų turnyro reguliaraus sezono starte iškovojo ir vienvaldžiu šešių ekipų A grupės lyderiu tapo Jono Mačiulio atstovaujamas Madrido „Real“ (Ispanija) klubas, penktadienį svečiuose 76:75 (19:16, 16:15, 20:25, 21:19) įveikęs antrą nesėkmę patyrusią Kazanės „Uniks“ (Rusija) komandą.

G. Krapikas: nebūtų priekaištų tik tada, jei varžovai pelnytų 0 taškų L. Lekavičiaus video komentaras (12)

2014 spalio mėn. 24 d. 22:02
Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ pergale pradėjo Eurolygos sezoną savo aikštėje. Kauniečiai penktadienį 97:63 sutriuškino „Nižnij Novgorod“ komandą ir šventė pirmą pergalę šio sezono Eurolygos turnyre. Nors pergalė daugiau nei įtikinanti, kauniečiai nepasidavė euforijai ir svarstė, ką dar reikia tobulinti žaidime. Beje, tai buvo trečia pagal taškų skirtumo dydį „Žalgirio“ pergalė per visą Eurolygos istoriją.

Raseiniuose – 45 A. Udro naudingumo balai ir sunki „Perlo-MRU“ pergalė NKL lygoje

2014 spalio mėn. 24 d. 20:37
Septintame Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ture Raseinių „Rasų“ (3 pergalės ir 4 pralaimėjimai) ir Vilniaus „Perlo-MRU“ (6/1) komandoms sužaidus du kėlinius svečių aukštaūgis Antanas Udras savo sąskaitoje turėjo 19 taškų ir 13 atkovotų kamuolių, o jo atstovaujam komanda – saugią persvarą (41:48).

„Žalgirio“ įspūdingas krepšinio spektaklis lėmė pirmą pergalę Eurolygoje fotoalbumas, video (97)

2014 spalio mėn. 24 d. 18:47
Penktadienį tęsėsi ULEB Eurolygos turnyro trečio turo kovos. Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ savo namų arenoje susitiko su „Nižnij Novgorod“ komanda iš to paties pavadinimo Rusijos miesto ir negailestingai sutriuškino priešininkus rezultatu 97:63 (23:17, 25:7, 27:18, 22:21). Kauniečiams tai buvo pirma pergalė turnyre šį sezoną, o rusams - pirma nesėkmė.