Pirmuosius 4 taškus mažeikiškiams pelnė Raimundas Danys (4:0). Prabėgus beveik keturioms minutėms rezultatas tapo lygus (9:9). „Mažeikių“ krepšininkai surengė spurtą 8:0 (17:9), tačiau „Nevėžis“ sumažino skirtumą iki 4 taškų (17:13). Kėdainiečiai pelnė dar šešis taškus (17:19), o po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje rezultatu 19:20.

Nors antras kėlinys prasidėjo kova taškas į tašką, tačiau bėgant minutėms priekyje vis dar buvo „Nevėžis“. Po penkių minučių jie turėjo 3 taškų persvarą (29:32). Kėdainiečiai dar kartą spurtavo (29:38). Techninę pražangą užsidirbo Raimundas Danys, o tuo pasinaudodami „Nevėžio“ krepšininkai padidino skirtumą iki dviženklio (29:40). Po dviejų kėlinių aikštės šeimininkai turėjo 11 taškų deficitą – 38:49.

Prabėgus pirmosioms dviems trečiojo kėlinio minutėms „Nevėžis“ turėjo 10 taškų persvarą (44:54). Komandos toliau sunkiai rinko taškus, bet svečiai padidino skirtumą iki 13 taškų (49:62). Prieš ketvirtą kėlinį „Mažeikiams“ nepavyko sumažinti skirtumo – 52:66.

Ketvirto kėlinio pradžioje „Mažeikiai“ surengė spurtą ir sumažino Kėdainių ekipos pranašumą iki 4 taškų (64:68). Tačiau svečiai sugebėjo susigrąžinti dviženklį pranašumą (68:78). Mažeikiškiams nepavyko sukurti stebuklo ir pergalę šventė „Nevėžis“ (75:83).

„Mažeikiai“ - Kėdainių „Nevėžis“ - 75:83 (19:20, 19:29, 14:17, 23:17)

„Mažeikiai“: Raimundas Danys 22 taškai, Arvydas Gydra ir Ignas Razutis - po 14, Gediminas Maceika 11;

„Nevėžis“: Justas Tamulis 23, Marcusas Monroe 18, Thomas Davisas 17, Roderickas Camphoras 11.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):