Susitikimo pradžia šalies jaunimui susiklostė tragiškai – penkių minučių atkarpą jis pralaimėjo net 4:19, o po pirmo kėlinio turėjo 13 taškų deficitą (12:25). Chaotiškai žaidę lietuviai antrame ketvirtyje ne tik nesugebėjo sumažinti atsilikimo, bet leido varžovams savo pranašumą padidinti dar vienu tašku (24:38).

Po pertraukos T. Masiulio auklėtiniai dar labiau grimzdo į dugną (28:45). Trečiam kėliniui perkopus į antrą pusę, Žydrūnas Jurgutis pataikė iš toli ir po ilgos pertraukos sumažino atsilikimą iki vienženklio (43:52), bet prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė 12 taškų (50:62). Per likusias 10 minučių vaizdas aikštėje nė kiek negerėjo, todėl teko pripažinti varžovų pranašumą.

Lietuviai iš žaidimo pataikė vos 37,5% metimų (27/72): 22 dvitaškius iš 47 (46,8%) ir vos 5 tritaškius iš 25 (20%).

Lietuva: Edvinas Šeškus 20 (6/6 dvit., 2/6 trit., 2/2 baud. met.), Domantas Sabonis 13 (4/13 dvit., 5/8 baud. met., 13 atk. kam.), Paulius Valinskas 9 (7 rez. perd.), Lukas Aukštikalnis 8 (9:15 min.), Regimantas Miniotas 6 taškai.

Čekija: Davidas Skrancas 19 (7 atk. kam.), Martinas Peterka 16 (8 atk. kam.), Adamas Pečacekas 10, Radovanas Kourilas 9 taškai.

Kitose F grupės rungtynėse Ispanijos komanda (3/0) net 75:40 (19:10, 19:8, 21:12, 16:10) nušlavė vokiečius (0/3), o turkai (3/0) po fantastiško ketvirto kėlinio 79:62 (18:16, 16:21, 16:12, 29:13) nokautavo Ukrainos ekipą (0/3).

Antradienį mūsiškiai 17.30 val. žais prieš ispanus, o trečiadienį 17.00 val. – prieš ukrainiečius.