Pirmame ketvirtyje ilgą laiką priekyje, nors ir maža persvara, tačiau buvo „Fortūna“ (9:6), tačiau kėlinio pabaigoje „Kibirkštis“ žaidė sėkmingiau. Vilnietės kibiau gynėsi bei tiksliau atakavo krepšį ir po pirmojo kėlinio pirmavo – 14:12.

Antrajame ketvirtyje kova ir vėl vyko apylygiai, bet žingsneliu priekyje vis dar buvo vilnietės. Po Eglės Šniokaitės ir Ievos Šimkutės dvitaškių, „Kibirkštis“ kiek atitolo (22:17), tačiau puikiai žaidusi Marina Solopova ne tik išlygino rezultatą (22:22), bet po dviejų taiklių tolimų metimų ir išvedė savo komandą į priekį – 28:22. Per visą antrąjį ketvirtį klaipėdietės sužaidė sėkmingą atkarpą 17:2 bei po antrojo ketvirčio susikrovė jau dviženklį pranašumą – 36:26.

Trečiajame ketvirtyje ir toliau tęsėsi M. Solopovos tritaškių šou, dėl kurių „Fortūna“ beveik visą kėlinį išlaikė dviženklį pranašumą – 53:41. Kėlinį taikliu metimu baigė ne kas kitas, o itin aktyviai puolime žaidusi M. Solopova, po kurios dvitaškio metimo „Fortūna“ jau buvo priekyje rezultatu 55:43.

Paskutiniame ketvirtyje „Fortūna“ atsipalaiduoti nežadėjo ir varžovių per arti neprisileido, o įpusėjus ketvirčiui klaipėdietės atitrūko jau 17 taškų – 63:46. Likus iki kėlinio pabaigos trims minutėms, „Kibirkščiai“ pavyko apsiginti ir tiksliai sužaisti puolime bei sumažinti atsilikimą – 52:63. Nors vilnietės ir sėkmingai žaidė gynyboje bei likus minutei sumažino atsilikimą iki 9 taškų (57:66), o kiek vėliau ir iki 3 (65:68), tačiau laiko, kovoti dėl pergalės nebeužteko. „Fortūna“ namuose šventė pergalę rezultatu 68:65.

„Fortūna“: Marina Solopova 24 (6/11 tritaškiai, 7 rez. perd., 37 naud. bal.), Lina Aglinskaitė 12, Monika Grigalauskytė 10 (15 atk. kam.), Roberta Mizgerytė 9 taškai.

„Kibirkštis-VIČI“: Ieva Šimkutė 16 (8/17 dvitaškiai, 10 atk. kam.), Daugilė Šarauskaitė (7 atk. kam., 21 naud. bal.) ir Ana Baletič po 11, Ny Hammonds 9 taškai.

Dešimtą kartą šio sezono LMKL sezone iškovojo vienvaldė lyderė „Utenos“ (10/0) komanda, kuri išvykoje 64:39 (19:12, 15:4, 12:15, 18:8) pranoko Kauno „Aistes-LSU-Paradis“ (6/4).

Pirmame kėlinyje viešnioms atitrūkti pavyko sužaidus 7 minutes, kai spurtavo 6:0 ir truktelėjo į priekį – 17:11. Ketvirtis baigėsi „Utenai“ pirmaujant 19:12. Antroji susitikimo atkarpa ypatingai nesėkminga buvo kaunietėms, kurios įstrigo sumanioje „Utenos“ gynyboje. Alfredo Vainausko auklėtinės per 10 minučių į savąjį krepšį praleido vos 4 taškus, o pačios pelnė 15 ir įpusėjus rungtynėms pirmavo 34:16.

Po didžiosios pertraukos „Aistės-LSU-Paradis“ atkuto, tačiau joms žymiau sumažinti deficito nepavyko, kadangi uteniškės patikimai rungtyniavo gynyboje – 46:31 „Utenos“ naudai po trijų kėlinių. Per paskutines 10 minučių „Utenai“ pavyko dar labiau padidinti skirtumą, kuris nuskambėjus finalinei sirenai siekė 25 taškus – 64:39.

„Aistės-LSU-Paradis“: Greta Tamašauskaitė, Neringa Skadaitė (9 atk. kam.) ir Monika Petrauskaitė po 8 taškus.

„Utena“: Greta Šniokaitė 16, Eglė Šulčiūtė 11 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), Sandra Linkevičienė 10, Eglė Šikšniūtė 9 taškai (12 atk. kam.).

Pergalę po trijų nesėkmių iš eilės LMKL iškovojo Marijampolės „Sūduva“ (7/3), kuri svečiuose 93:61 (20:10, 33:15, 15:18) sutriuškino Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (0/10) krepšininkės.

Marijampolietės visus reikalus šiame mače išsprendė per pirmuosius du kėlinius. Po pirmojo ketvirčio turėjo 10 taškų persvarą (20:10), o įpusėjus susitikimui pirmavo net 53:25. Antroje dvikovos dalis jau nieko nebelėmė.

„Šiauliai-Universitetas“: Nadeja Bohdan 19, Silvija Kuodienė 15 (9 atk. kam.), Viktorija Juodeikytė 10 taškų.

„Sūduva“: Santa Okockytė 19, Rita Milieškienė 16, Sandra Baliutavičiūtė 14, Laima Rickevičiūtė 13 (8 atk. kam.), Sabine Dukate 12, Dovilė Saurazaitė 11 taškų.

LMKL mače Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (3/7) antrą kartą šį sezoną nugalėjo Vilniaus „Jaunuosius talentus“ (2/8). Kaunietės išvykoje rezultatu 92:77 (25:21, 28:22, 27:10, 12:24) įveikė sostinės ekipą.

Mačą sėkmingiau pradėjo „Jaunieji talentai“, kurie po sėkmingos atkarpos kėlinio viduryje išsiveržė į priekį – 11:6, tačiau po sėkmingų Rasos Žemantauskaitės-Matlašaitienės ir Kornelijos Balčiūnaitės metimų, „Hoptrans-Sirenos“ pradėjo kvėpuoti varžovėms į nugaras – 10:11. Likusi kėlinio dalis vyko apylygiai, į priekį išsiverždavo tai viena, tai kita ekipa. Ketvirčio pabaigą sėkmingiau sužaidė kaunietės ir po pirmųjų dešimties minučių turėjo 4 taškų persvarą – 25:21.

Antrajame ketvirtyje sužaidus 3 minutes „Sirenos“ šovė į priekį ir po tikslių atakų susikrovė jau dviženklį pranašumą – 36:25. Tačiau atkarpą 9:0 sužaidusios vilnietės atsilikimą sumažino ir sugrąžino intrigą – 39:41. Kėlinio pabaiga buvo ir vėl sėkmingesnė „Sirenoms“, kurios spurtavusios 7:0 susigrąžino turėtą persvarą – 49:41. Kėlinį dvitaškiu metimu baigė Gintarė Jasiunskaitė ir sugrąžino „Sirenoms“ dviženklį pranašumą – 53:43.

Trečiajame kėlinyje iniciatyvą į savo rankas perėmė kaunietės, kurios po spurto 9:0 susikrovė jau įtikinamą pranašumą – 63:45. Nors krepšį taikliai atakavo vilnietės Laura Juškaitė ir Gabija Meškonytė, tačiau priartėti prie varžovių „Jauniesiems talentams“ nepavyko. Kėlinio pabaigoje „Sirenų“ pranašumas dar labiau išaugo leido susikrauti jau 27 taškų pranašumą – 80:53.

Nors atrodė, kad paskutinės dešimt minučių tebebus formalumas, tačiau „Jaunieji talentai“ aktyviai sužaidę puolime, kiek sumažino atsilikimą (75:86) ir sugrąžino intrigą. Tačiau „Sirenų“ susikrautas pranašumas per pirmuosius tris kėlinius leido kaunietėms švęsti pergalę svečiuose rezultatu 92:77.

„Jaunieji talentai“: Laura Juškaitė 22 (12 atk. kam., 33 naud. bal.), Ieva Savickaitė 12, Austėja Širšinaitytė 11 (7 rez. perd.), Agnė Bobinaitė 10 taškų.

„Hoptrans-Sirenos“: Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė 21 (9 atk. kam., 32 naud. bal.), Ginatrė Jasiunskaitė 19, Akvilė Baronėnaitė 14, Rasa Knyzaitė 13 taškų.