Nugalėtojų gretose išsiskyrė per 19 minučių 17 taškų (7/10 dvit.) pelnęs ir 6 atšokusius kamuolius sugriebęs buvęs žalgirietis Vladimiras Štimacas. 14 taškų pelnė Jaysonas Grangeris, po 11 – Nikas Caneras-Madley (3/5 trit.) ir Zoranas Dragičius.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio ir šį kartą nepasižymėjo naudingu žaidimu.

M. Kuzminskas per 12 aikštelėje praleistų minučių surinko 6 taškus (1/1 dvit., 1/3 trit., 1/2 baudų), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, išprovokavo pražangą, gavo bloką, po kartą suklydo ir prasižengė.

D. Sabonis per 6 žaidimo minutes įmetė 1 tašką (1/2 dvitaškių), atkovojo kamuolį ir kartą privertė varžovą pažeisti taisykles.

Aikštės šeimininkams Michaelas Rollas (4/5 dvit., 7 atk. kam.) pelnė 14, Pedro llompartas (7 rez. perd.) – 12, Jonas Stefanssonas (5 rez. perd.) – 11 taškų.

„Unicaja“ klubas įsitvirtino ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje, CAI krepšininkai žengia šešti.

K. Lavrinovičius naudingu žaidimu prisidėjo prie Valensijos ekipos pergalės

Eilinę pergalę Ispanijos krepšinio lygos čempionate iškovojo Kšyštofo Lavrinovičiaus atstovaujamas Valensijos „Valencia Basket“ (25/3) klubas. Velimiro Perasovičiaus auklėtiniai svečiuose 88:80 (28:21, 20:14, 19:22, 21:23) pranoko Madrido „Estudiantes“ (9/19) komandą.

21 minutę ant parketo praleidęs K. Lavrinovičius prie komandos pergalės pridėjo 11 taškų (2/3 dvit., 2/3 trit., 1/2 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir aikštę buvo priverstas palikti dėl išnaudoto pražangų limito.

Daugiausiai taškų nugalėtojams pelnė Justinas Doellmanas, kurio sąskaitoje 24 taškai, Bojanas Dubljevičius pridėjo 11 taškų.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė Federicas Van Lacke įmetęs 16 taškų, Kyle'as Kuričius ir Urošas Slokaras surinko po 15 taškų.

„Valencia Basket“ turnyrinėje lentelėje žygiuoja antri.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.