Klaipėdiečiai, treniruojami Mindaugo Stašiaus, dar iki didžiosios pertraukos atitrūko 29 taškų skirtumu – 61:32 ir dėl nugalėtojo niekam nebekilo abejonių.

Šįkart KU komandą į pergalę vedė Tadas Maželis, pelnęs 30 taškų (14/17 dvitaškiai, 2/2 baudos, 10 atk. kam., 6 rez. perdav., 41 naudingumo balas), Evaldas Šaulys įmetė 16 taškų, Valentas Tarolis – 14, Domininkas Matutis – 12 taškų.

ŠU komandą bandė gelbėti prieš porą metų KU ekipos garbę gynęs Modestas Kumpys. Jis šiauliečių komandai surinko 29 taškus, Arūnas Sajavičius surinko 16, Almantas Pakarklis – 9 taškus.

KU akivaizdžiai laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – 66:38 ir taikliau atakavo iš visų pozicijų: (dvitaškiai 66 ir 42,3 proc., tritaškiai 35,9 ir 21,7 proc., baudos 100 ir 75 proc.).

„Į Klaipėdą atvykome nepajėgiausios sudėties, tad pritrūkome kvapo ir jėgų. Šįkart neturėjome šansų ir minčių laimėti, tačiau Šiauliuose bandysime įrodyti, kad mes galime įveikti klaipėdiečius. Norėtųsi jiems atsirevanšuoti panašiu taškų skirtumu. Manau, kad mes tai galime padaryti“, - sakė ŠU komandos treneris Vaidas Pauliukėnas.

Po šių rungtynių KU (7 pergalės, 1 pralaimėjimas) pakilo į pirmą LSKL turnyro lentelės vietą, o ŠU (5 pergalės, 3 pralaimėjimai) nukrito į penktąją poziciją.

MRU sugrįžo į pergalių kelią

Po dviejų iš eilės pralaimėjimų į pergalių kelią sugrįžo LSKL čempionai Mykolo Romerio universiteto (MRU) krepšininkai. Jie išvykos rungtynėse rezultatu 94:71 (18:21, 24:18, 19:23, 33:9) nugalėjo kitą sostinės – Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) ekipą.

Tris kėlinius virė permaininga ir nuožmi kova. Prieš lemiamą ketvirtį LEU dar minimalia persvara buvo priekyje – 62:61, tačiau ketvirtame kėlinyje MRU kilo į lemiamą šturmą ir jau po penkių minučių susikrovė 18 taškų persvarą – 82:64.

MRU komandai Tadas Rinkūnas surinko 23 taškus, Dovis Bičkauskis prie pergalės prisidėjo 19 taškų, Antanas Udras – 13 (11 atk. kam.), Rytis Pipiras – 10.

LEU gretose išsiskyrė Darius Tarvydas, pelnęs 19 taškų, Edvinas Šeškus – 13, Gediminas Povilaičius – 10 (13 atk. kam.).

„Labai sunkiai, bet pagaliau grįžome į pergalių kelią. Teko kaip reikiant paprakaituoti. Žmoniškieji resursai nėra begaliniai, matome, kad žaidėjai yra išsekę tiek psichologiškai, tiek fiziškai. Džiugu, kad ketvirtame kėlinyje sukandę dantis sugebėjome atitrūkti ir laimėti. Pastaruoju metu nesiklijuoja mūsų žaidimas, tai lyg koks užėjęs maras“, - situaciją vaizdžiai pakomentavo vienas iš MRU komandos vadovų ir trenerių Vytautas Poteliūnas.

LSU išvykoje palaužė VU

Lietuvos sporto universiteto (LSU) krepšininkai Vilniuje rezultatu 80:58 (19:21, 23:9, 18:10, 20:18) nugalėjo šiemet buksuojančius Vilniaus universiteto (VU) krepšininkus.

Kauniečiams po 16 taškų pelnė Paulius Malašauskas ir Šarūnas Beniušis (12 atk. kam.), 14 taškų prie pergalės prisidėjo Taurantas Tamošiūnas.

VU gretose po 12 taškų surinko Augustas Šiliauskas ir Domantas Pipiras, 11 – Kostas Jonuška.

„Vaikinai tvarkingai gynėsi, laikėsi žaidybinio plano, disciplinos ir iškovojome gražią pergalę“, - džiaugėsi LSU ekipos treneris Edas Nickus.

KTU pamokė debiutantus

Kauno technologijos universiteto (KTU) studentai savoje aikštėje rezultatu 86:55 (18:7, 20:15, 31:19, 14:14) nugalėjo LSKL I vaikinų grupės debiutantus Kauno kolegijos (KK) krepšininkus.

KTU gretose išsiskyrė 14 taškų pelnęs Paulius Valinskas, po 11 surinko Mikita Balabanas ir Renaldas Simanavičius, 10 – Martynas Sajus.

KK komandai 15 taškų surinko Paulius Gadliauskas, po 10 pelnė Paulius Gružauskas ir Aurimas Gavelis.

Paskutinėse šio turo rungtynėse Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) komanda namuose rezultatu 94:66 nugalėjo Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) krepšininkus.