Lemiamos ketvirtfinalio rungtynės bus žaidžiamos Maskvoje.

Viktoras Chriapa, likus žaisti minutei, padidino CSKA ekipos pranašumą iki keturių taškų, kitoje atakoje jis po M. Kalniečio klaidos perėmė kamuolį, išprovokavo pražangą ir pataikė vieną baudos metimą (76:71).

CSKA komanda likusias 43 sekundes žaidė patikimai ir Krunoslavo Simono tritaškis paskutinę sekundę nieko nebereiškė.

M. Kalnietis per 27 minutes pelnė 9 taškus (3/5 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai), atkovojo 4 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, bet triskart suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Ketvirtose rungtynėse Simas Jasaitis vėl nebuvo registruotas,

Pirmuos du susitikimus išvykoje Krasnodaro komanda laimėjo 87:83 bei 81:66, tačiau savo aikštėje trečias rungtynes pralaimėjo 73:76.

„Lokomotiv-Kuban“: Krunoslavas Simonas 18 (4/6 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 6/7 baudos), Richardas Hendrixas ir Valerijus Lichodejus po 13, Derrickas Brownas 10, Mantas Kalnietis 9 taškai.

CSKA: Nenadas Krstičius 26 (9/14 dvitaškiai, 8/8 baudos), Milošas Teodosičius 17, Viktoras Chriapa 13, Sonny Weemsas ir Andrejus Voroncevičius po 9 taškus.

Penktas VTB lygos ketvirtfinalio serijos rungtynes komandos pirmadienį
9gegužės 26-ą d.) jau žais Maskvoje. Šios poros nugalėtojai pusfinalyje susitiks su Kazanės „Uniks“ klubu, kuris ketvirtfinalio serijoje 3-0 (85:63, 86:74, 93:77) nugalėjo Samaros „Krasnyje Krylja“ ekipą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)