Rungtynes ekipos pradėjo apylygiai ir keisdamosi tiksliomis atakomis, neleido nei vienai iš komandų pabėgti į priekį. Iki kėlinio likus žaisti 2 minutes, marijampolietės pelnė tris taškus, pasivijo ir pralenkė varžoves – 19:16. Tačiau kėlinį taikliu dvitaškiu baigusios vilnietės sumažino atsilikimą iki minimumo – 18:19.

Antrąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo „Kibirkštis“, kuri po Daugilės Šarauskaitės, Anos Baletič ir Justinos Kraujūnaitės metimų išsiveržė į priekį (27:21) bei privertė „Sūduvos“ trenerį Rimvydą Samulėną paprašyti minutės pertraukėlės. Per visą likusį kėlinio laiką marijampolietėms pasivyti varžovių nepavyko. Ir nors po Ivetos Šalkauskės taiklių baudos metimų „Sūduvos“ atsilikimas sumažėjo iki 3 taškų (30:33), po antrojo kėlinio „Kibirkštis“ buvo priekyje rezultatu 35:32.

Trečiąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo vilnietės, kurios padidino savo pranašumą iki 7 taškų – 39:32, tačiau po taiklaus I. Šalkauskės tolimo metimo bei Santos Okockytės dvitaškio, marijampolietės rezultatą išlygino – 41:41. Kėlinio pabaigoje 8:0 spurtavo „Kibirkštis“ ir po trečiojo ketvirčio buvo priekyje – 51:43.

Paskutiniame ketvirtyje 6 taškus be atsako pelniusios marijampolietės sumažino atsilikimą iki 2 taškų – 53:55, o po taiklaus I. Šalkauskės baudos metimo, „Sūduva“ vilnietėms jau kvėpavo į nugarą – 54:55. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes, „Kibirkštis“ ir vėl kiek atitrūko – 63:56. Likus žaisti 55 sekundes, emocijos pasiekė viršūnę, kai kovodamos po ginčo kamuolio Vitalija Kaminskytė ir I. Šalkauskė pasielgė ne pagal taisykles r po nedraugiško pasišnekėjimo buvo nubaustos techninėmis pražangomis. Nors paskutinėmis sekundėmis I. Šalkauskė dar pataikė tolimą metimą, tačiau tai „Sūduvos“ jau neišgelbėjo, o „Kibirkštis“ šventė pergalę rezultatu 67:63.

„Kibirkštis-VIČI“: A. Baletič 22 (6/12 dvitaškiai, 7/11 baudų metimai), N. Hammonds 14, E. Šniokaitė 12, J. Kraujūnaitė ir D. Šarauskaitė (8 atk. kam., 21 naud. bal.) po 7.

„Sūduva“: I. Šalkauskė 25 (13 atk. kam., 26 naud. bal.), E. Briedytė ir S. Baliutavičiūtė po 10.

„Utena“ įsirašė devintąją pergalę

Devintąją pergalę LMKL pasiekė be pralaimėjimų žygiuojantis „Utenos“ klubas. Alfredo Vainausko auklėtinės namuose85:75 (18:16, 26:17, 23:10, 16:32) pranoko Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ (2/7) ekipą.

Rungtynes sėkmingai pradėjo „Utenos“ komanda – 16:9 sužaidus kiek daugiau nei 7 minutes. Tuomet „Hoptrans-Sirenos“ laimėjo atkarpą 7:0 ir išlygino rezultatą – 16:16. Eglės Šulčiūtės dvitaškis leido šeimininkėms po pirmųjų dešimties žaidimo minučių nežymiai pirmauti – 18:16.

Antrajame ketvirtyje „Utena“ pratęsė savo spurtą ir pirmą kartą susikrovė dviženklį pranašumą – 26:16. Kovingosios viešnios neketino varžovių lengvai paleisti į priekį bei priartėjo – 25:30. Šešiais taškais be atsako kėlinį baigusios A. Vainausko auklėtinės įpusėjus susitikimui turėjo 11 taškų persvarą – 44:33.

Po didžiosios pertraukos „Utena“ įjungė papildomą pavarą. Pirmenybių lyderės rengdavo vieną tikslią ataką po kitos, o gynyboje varžoves prižiūrėdavo itin atidžiai. Tai leido per trečiąjį kėlinį pranašumą padidinti dar 13 taškų ir prieš lemiamą mačo atkarpą jaustis užtikrintai – 69:43.

Paskutinis kėlinys tebuvo formalumas. Jo metu „Utenos“ vyr. treneris A. Vainauskas leido pasireikšti mažiau rungtyniaujančioms krepšininkėms, o tuo pasinaudojusios „Hoptrans-Sirenos“ sugebėjo sumažinti atsilikimą, bet pergalę vis tiek iškovojo šeimininkės „Utenos“ krepšininkės.

„Utena“: S. Linkevičienė (4 atk. kam., 5 rez. perd.), K. Alminaitė (12 atk. kam.) ir G. Šniokaitė (4 rez. perd.) po 14, R. Žilinskaitė 13 (3/4 tritaškiai), E. Šikšniūtė 10 (9 atk. kam.), E. Šulčiūtė 8 (5 atk. kam.).

„Hoptrans-Sirenos“: A. Baronėnaitė 21 (2/9 tritaškiai, 7 atk. kam.), R. Žemantauskaitė-Matlašaitienė ir R. Knyzaitė po 16, K. Balčiūnaitė 10 (6 atk. kam.).

„Fortūna“ pranoko „Jaunuosius talentus“

Penktąją pergalę LMKL iškovojo Klaipėdos „Fortūnos“ (5/4) komanda, kuri namuose 87:58 (20:16, 15:11, 26:21, 26:10) įveikė Vilniaus „Jaunųjų talentų“ (2/7) ekipą.

Praėjusią savaitę Marijampolės „Sūduvą“ patiesusios vilnietės atkakliai varžovėms priešinosi tris kėlinius – 48:61 po trisdešimties žaidimo minučių. Lemiamame ketvirtyje „Fortūna“ spurtavo 11:0 ir įtvirtino pergalę.

„Fortūna“: L. Aglinskaitė 25 (7 atk. kam.), R. Mizgerytė 14 (8 atk. kam.), M. Grigalauskytė (11 atk. kam.) ir M. Solopova (5 atk. kam., 9 rez. perd.) po 13.

„Jaunieji talentai“: L. Juškaitė 18 (13 atk. kam.), G. Meškonytė 12, A. Bobinaitė 11.

„Aistės-LSU-Paradis“ iškovojo trečiąją pergalę iš eilės

Šeštąją pergalę iškovojo Kauno „Aistės-LSU-Paradis“ (6/3), kurios penktadienį namuose rezultatu 78:42 (18:12, 19:7, 21:9, 20:14) įveikė Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (0/9) komandą.

Rungtynes komandos pradėjo apylygiai, o įpusėjus kėliniui 5:0 atkarpą sužaidusios „Aistės“ išsiveržė į priekį – 12:7, tačiau tritaškis šiauliečių metimas neleido varžovėms sparčiai bėgti į priekį – 12:10. Kėlinio pabaigoje taikliau krepšį atakavo kaunietės, kurios po pirmųjų dešimties minučių įgijo 6 taškų persvarą – 18:12.

Antrajame kėlinyje du tritaškius iš eilės pataikė Laura Želnytė ir leido „Aistėms“ išsiveržti į priekį jau dviženkliu skirtumu – 24:12. Kėlinio viduryje po taiklių kauniečių metimų jų pranašumas šoktelėjo jau iki 16 taškų – 31:15, o „Šiaulių-Universiteto“ strategas Arūnas Kačerauskas buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės. Tačiau sustyguoti šiauliečių žaidimo nepavyko, o krepšį taikliai atakavusios „Aistės“ dar labiau pabėgo į priekį – 37:19.

Trečiajame ketvirtyje „Aistės“ spurtavo 9:0 ir pabėgo į priekį labiau nei įtikinamu pranašumu – 50:22. Nors kėlinio pabaigoje atkarpą 6:0 sužaidė šiaulietės, tačiau tai priartėti prie „Aisčių“ nepadėjo. Pasibaigus kėliniui kaunietės pirmavo jau 58:28.

Ketvirtasis kėlinys intrigos jau nebežadėjo. Iki rungtynių pabaigos neatsipalaidavusios žaidusios kaunietės bėgo į priekį ir „Šiaulių-Universiteto“ ekipai priartėti neleido, o finalinė sirena užfiksavo „Aisčių“ pergalę rezultatu 78:42.

„Aistės-LSU-Paradis“: N. Skadaitė 15, J. Marmienė 13, L. Želnytė 12 (3/4 tritaškiai), L. Svarytė 11 (17 atk. kam., 34 naud. bal.), G. Tamašauskaitė 10.

„Šiauliai-Universitetas“: K. Turomsha 12, A. Tamutytė ir S. Kuodienė po 7.