Žalgiriečiai laimėjo 74:67 (19:24, 21:19, 11:15, 23:9), nors po trijų kėlinių dar atsiliko 51:56, o prasidėjus paskutinei ketvirto kėlinio minutei pirmavo vos vienu tašku – 68:67. Tačiau lemiamu metu nedrebėjo Artūro Milaknio rankos, o pergalę įtvirtino Tomo Dimšos dėjimas.

Rungtynių eiga:

Mačo pradžioje „Dzūkija“ užklupo kiek nepasiruošusius žalgiriečius ir po dviejų rezultatyvių atakų buvo priekyje – 4:0. „Žalgirio“ pirmuosius taškus tolimu metimu pelnė Artūras Milaknis, dvitaškį pridėjo Paulius Jankūnas, tačiau Giedrius Staniulis surinko penkis taškus ir Alytaus ekipa įpusėjus ketvirčiui pirmavo – 11:5. Gerinti kauniečių padėtį bandė Robertas Javtokas bei P. Jankūnas. R. Javtokas po atkovoto kamuolio puolime pelnė pirmuosius savo taškus, o P. Jankūnas pataikė tolimą dvitaškį ir du baudų metimus (11:15).

Svečiai nesutriko ir po dviejų Eigirdo Žukausko tolimų metimų įgijo dviženklę persvarą (21:11). Lietuvos čempionai sėkmingiau užbaigė ketvirtį – pirmuosius savo taškus, vilkint pagrindinės komandos marškinėlius, baudos metimais pelnė Lukas Lekavičius, keturiais savo taškų kraitį papildė R.Javtokas, o perėmęs kamuolį efektingai ataką užbaigė Tomas Dimša. Po pirmojo kėlinio – 19:24.

Antrąjį ketvirtį „Žalgiris“ pradėjo kur kas atidžiau – pirmieji surinko tris taškus, ir nors po to „Dzūkija“ atsakė penkiais, A. Milaknio bei Justino Dentmono tritaškiai svečiams paliko vos vieno taško pranašumą (28:29). Rezultatą lygino trečiąjį tritaškį pataikęs A. Milaknis, tačiau jau kitoje atakoje tuo pačiu atsakė Paulius Dambrauskas (31:34). Žalgiriečiai naudojosi kieta varžovų gynyba ir taškus rinko nuo baudų metimo linijos. Be klaidų metė Artūras Gudaitis, R. Javtokas, o du taškus su pražanga pelnė J. Dentmonas (38:37). Nors po A. Milaknio perdavimo krepšį dėjimu sudrebino R. Javtokas, 21 tašką pelniusio P. Dambrausko vedami alytiškiai pirmavo ir po antrojo kėlinio – 40:43.

Po didžiosios pertraukos „Žalgiris“ beveik keturias minutes nesugebėjo pergudrauti varžovų gynybos, o tuo pasinaudojusi „Dzūkija“ įgijo septynių taškų persvarą (47:40). Šeimininkų tylą nutraukė iš toliai taikliai metęs J. Dentmonas – 43:47. Po to kauniečiams taškų teko laukti dar tris minutes, kol galiausiai pasižymėjo T. Dimša, tiesa, svečiai jau buvo susigrąžinę septynių taškų pranašumą – 52:45. Tuomet keturis taškus surinko Martynas Paliukėnas ir alytiškiai įgijo rekordinę persvarą (56:45). Po tris taškus pelnę Vytenis Lipkevičius bei L.Lekavičius buvo sumažinę atotrūkį, tačiau Tautvydas Šležas paskutinę atakos sekundę pataikė sudėtingą metimą nuo lentos ir prieš lemiamą kėlinį „Žalgiris“ turėjo septynių taškų deficitą – 51:58.

Ketvirtajame kėlinyje „Žalgirio“ situaciją taisyti ėmėsi P.Jankūnas ir J.Dentmonas. Amerikietis pataikė iš toli, realizavo baudos metimus, o komandos kapitonas P.Jankūnas po J.Dentmono ir R.Javtoko rezultatyvių perdavimų dukart pelnė taškus iš po krepšio – 59:60. Patikimai žaidė ir R.Javtokas. Jis privertė dėl asmeninių pražangų limito aikštelę palikti Giedriu Staniulį ir sumetė tris baudų metimus (62:62). Po ilgos pertraukos žalgiriečius į priekį išvedė po du taškus pelnę J.Dentmonas bei P. Jankūnas (66:65). Reikiamu metu savo žodį tarė ir A. Milaknis, sumetęs baudas ir prasiveržimu padidinęs pranašumą iki trijų (70:67). Per likusį laiką „Žalgiris“ užtikrintai sužaidė gynyboje, o T. Dimša gražiu dėjimu užbaigė rungtynes – 74:67.

„Žalgiris“: Justinas Dentmonas 16, Robertas Javtokas 15, Artūras Milaknis 13, Paulius Jankūnas 12, Vytenis Lipkevičius (8 atk. kam.) ir Lukas Lekavičius po 5, Artūras Gudaitis 2 taškai.

„Dzūkija“: Paulius Dambrauskas 27, Martynas Paliukėnas 11, Giedrius Stanulis 9, Eigirdas Žukauskas 8, Vidmantas Sragauskis 7 taškai.