Po pirmų 10 žaidimo minučių dviem taškais pirmavo šiauliečiai, bet antro kėlinio pradžioje spurtą 14:2 surengę žalgiriečiai įgijo lemiamą persvarą (38:28), kurią iki finalinio teisėjo švilpuko ne tik išlaikė, bet ir padvigubino.

„Žalgiris“: Vaidas Kariniauskas 12, Paulius Jankūnas 11, Jamesas Andersonas ir Edgaras Ulanovas po 10, Siimas Sanderis Vene ir Robertas Javtokas po 9. Darius Songaila ir Artūras Milaknis 8 taškus.

„Šiauliai“: Julius Jucikas 16, Jeffrey Allenas 11, Rokas Giedraitis ir Ryanas Olanderis po 10, Karolis Babkauskas 8 taškai.

Lyderio poziciją išsaugojo Vilniaus „Lietuvos rytas“ (34/4), išvykoje 83:60 (26:20, 21:11, 16:13, 20:16) nugalėjęs „Mažeikių“ (3/33) krepšininkus.

Vilniečiai rungtynes pradėjo spurtu 12:0 ir laimėję visus kėlinius iš Mažeikių parsivežė lengvą pergalę.

„Mažeikiai“: Arvydas Gydra 14, Raimundas Danys 12, Darius Pakamanis 9, Giedrius Staniulis 6 taškai.

Aukštaitijos derbį laimėjo „Pieno žvaigždžių“ (23/15) krepšininkai, namuose 86:75 (23:22, 14:16, 23:13, 26:24) įveikė Panevėžio „Lietkabelį“ (10/28).

Nuo pirmųjų minučių aikštėje žaidimo ritmą diktavę Manto Šerniaus auklėtiniai kiek atsipalaidavo ir ketvirtame kėlinyje „Lietkabelis“ priartėjo (64:68).

Tačiau tuomet trumpą atkarpą Pasvalio ekipa laimėjo 7:0 ir sėkmingai nužygiavo pergalės link.

„Pieno žvaigždės“: Michaelas Dixonas 17, Gytis Sirutavičius 16, Tauras Jogėla 12, Žygimantas Skučas 9 (11 atk. kam.), Evaldas Kairys 8 taškai.

„Lietkabelis“: Dainius Šalenga 19, Arnas Labuckas 15 (11 atk. kam.), Darius Griškėnas ir Evaldas Žabas po 12 taškų.

23-ių pralaimėjimų seriją nutraukė „Prienų“ (7/32) krepšininkai. Tado Stankevičiaus auklėtiniai namuose 76:75 (23:13, 12:24, 20:15, 21:23) nukovė Alytaus „Dzūkijos“ (20/18) ekipą.

Alytiškiams pergalę dar galėjo išplėšti Giedrius Gustas, bet jo metimas skriejo pro šalį ir „Prienai“ šventė svarbią pergalę.

„Prienai“: Dominykas Milka 23, Martynas Linkevičius (13 atk. kam.) ir Domantas Šeškus po 20 taškų.

„Dzūkija“: Paulius Dambrauskas 21, Artūras Jomantas 15, Fedoras Dmitrievas 14 taškų.