Aikštelės šeimininkai rungtynių pradžioje pateikė rimtą paraišką į pirmąją pergalę (10:0), tačiau įpusėjus ketvirčiui svečiai atsigavo po šalto dušo ir priartėjo (16:10). Visgi kėlinį sėkmingiau užbaigė „Mažeikiai“ ir po pirmų dešimties minučių buvo priekyje – 22:12.

Sirgalių euforija atslūgo įpusėjus antrajam kėliniui, kai „Dzūkija“ priartėjo (27:24). Tačiau Darius Tarvydas dėjimu vėl išjudino ištikimiausių fanų tribūną ir Andrejus Urlepas buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės (32:24). Ji davė vaisių ir po kelių „Mažeikių“ klaidų svečiai sumažino deficitą (38:37).

Dzūkai sugebėjo pakreipti rungtynių eigą sau palankia linkme trečiajame kėlinyje. Giedrius Gustas tolimu metimu persvėrė rezultatą, o ekipos legionieriai padidino atotrūkį (55:63).

Puikų pasirodymą ketvirtajame kėlinyje pratęsęs Michelas Dixonas, po dar dviejų taiklių tolimų metimų padidino ekipos persvarą (63:76). Po šio spurto aikštelės šeimininkams atsitiesti nebepavyko, o Alytaus krepšininkai padidino pranašumą ir iškovojo pergalę – 87:72.

„Mažeikiai“: Eigirdas Žukauskas 18 (7/12 dvit.), Darius Tarvydas (5/7 dvit.) ir Raimundas Danys (5 at. kam., 4 rez. perd., 5 kld.) po 15 taškų.

„Dzūkija“: Michealas Dixonas 17 (3/4 dvit., 3/5 trit., 5 at. kam.), Giedrius Gustas 12 (4 klaidos), Miralemas Halilovičius 11 (5/6 dvit., 5 at. kam., 3 per. kam.), Osvaldas Mačernis 10 (3/4 dvit.), Fedoras Dimitrievas 9 taškai.